Ні для кого не секрет, що затишок і комфорт можна втілити навіть в невеликому приміщенні. Якщо планування вашої квартири припускає саме широкий коридор, то є маса можливостей для його облаштування. Потрібно дотримуватися перелік певних моментів, щоб облаштування передпокою відбувалося по раціональному принципом.

Як красиво облаштувати маленьку вітальню?

Під час облаштування передпокою невеликих розмірів радять всіляко уникати дрібних предметів, а також виражених колірних акцентів. Значну роль в обстановці кімнати грають елементи декору. Кришталеві вази, підставки та інші предмети краще приберегти далеко від передпокою. Деякі передпокої наділені компактністю, а також місткістю, що дозволяє з легкістю розмістити в них одяг і пр.

Вузькі коридори і оригінальні рішення для них

Інтер’єр передпокою може бути найрізноманітнішим, можна і зупинитися на незвичайному методі рішення. Відмінний варіант – поєднати передпокій з міжкімнатних перегородкою. Це дозволить забезпечити збереження такої дефіцитної площі. Деякі елементи меблів також прекрасно впишуться в інтер’єр. Маленька компактна меблі дозволить заощадити не тільки простір, але і надати приміщенню елегантний і завершений вигляд.

Щоб візуально простір виглядало якомога більше і ширше, рекомендується встановити великі дзеркала і додати освітлення. В процесі декорування коридору, важливо йти до впорядкованості. Щоб вам було куди класти одяг і взуття, встановіть підставки і полички. Підставки для вузьких коридорів наділені місткістю, вони функціональні і мають охайним зовнішнім виглядом. Для парасольок категорично не рекомендується використовувати підставки.

Що ж ще потрібно, щоб підтримувати прихожу в порядку і чистоті? Присутність зручних і містких ящиків, призначених для одягу та речей – необхідні атрибути у створенні затишку в кімнаті.

Можна виділити дотепне рішення, що дозволяє правильно організувати простір.

— Все по шухлядах

Шафа в передпокою, з місткими ящиками іноді дуже і дуже виручає. За допомогою них можна навести належний порядок і занадто не захаращувати коридор.

Також під стелею можна повісити полки, а трохи нижче вішалки для одягу. Але домочадці сильно розчаруються, коли настане час косметичного ремонту. Постійний контакт шпалер з одягом може обернутися тим, що шпалери втратять презентабельний вигляд. Тому стіну за вішалкою краще обшити панелями або деревом.