Душова кабіна у ванній кімнаті – це оптимальне рішення, якщо місця в квартирі не так багато. Модна і стильна душова кабіна займе в два рази менше місці, ніж ванна.

Дизайн ванної кімнати з душем повинен бути гармонійним, прекрасним і естетичним. Виробники випускають найрізноманітніші моделі душових кабін, які мають деякі особливості, відмінності та подібності. Віддавати свій вибір на користь тієї або іншої конструкції слід, якщо вона буде зручною. Розкид цін на подібні конструкції досить широкий.

Переваги душа

Якщо міркувати грубо, то душ – це якийсь обгороджений кут, де знаходиться душовий змішувач. Кут закривають спеціальною дверцятами, зробленої з акрилу або скла. На таких дверцятах передбачається ударостійке скло.

Вважається, що приймати душ більш гігієнічно, ніж просто викупатися у ванні. В душі ж шкірне сало і відмерлі клітини змиваються разом з проточною водою. На купання в душі у вас піде набагато менше часу, ніж на ті ж процедури у ванній.

Перед покупкою важливо правильно визначити тип дверей конструкції. Вони бувають:

  • Розсувні. В такі конструкції вбудований роликовий механізм, завдяки якому двері розсуваються в різні сторони. Це явно економить простір у не без того і малій кімнаті;
  • Розпашні всередину. Цей варіант ідеально вписуватися в невелике приміщення. Але він не зовсім доведеться по душі повненьким людям;
  • Розпашні назовні. Це один з найбільш зручних варіантів, але він вимагає набагато більше місця для відкривання конструкції.

Правила облаштування маленької ванної кімнати з душовою кабіною

Як обставити мініатюрну кімнату із збереженням зручності і функціональності, при цьому надавши їй лиску і витонченості? Найчастіше облаштування ванної кімнати у вільному і світлому приміщенні – величезна проблема для більшої кількості росіян.

Особливості планування міських квартир не припускають навіть натяку на велике і світле простір.

При вмілому підході нещасні квадратні метри приміщення можна перетворити в по-справжньому зручну і сучасну кімнату.

Як вибрати душову кабіну, за всіма параметрами відповідає запитам? Які дизайнерські рішення підійдуть для розширення простору?

Настав століття тотальної економії на всьому, тому дизайн ванної кімнати з душовою кабіною стає одним з найбільш затребуваних. Такий інтер’єр буде дарувати економію ресурсів і простору, а також дозволить забезпечити вишуканий і практичний інтер’єр. Краще, щоб над створенням дизайн-проекту потрудився професіонал.