Як одягнути чохол на крісло: універсальний, еврочехол

Щоб одягнути чохли на крісла, необхідно дізнатися, де розташовуються підлокітники, шви. В процесі одягання вироби з матерії повинні відповідати даним деталей меблів.

Як одягнути універсальний чохол на крісло

Зміст статті

  • Як одягнути універсальний чохол на крісло
  • Як одягнути «еврочехол»
  • Корисні поради по одяганню крісел

Як одягнути чохол на крісло: універсальний, еврочехолЯк надіти чохол на крісло? Можна орієнтуватися на шви варіантів «зі спідницею», шов повинен бути завжди розташований ззаду. Розглянемо, як одягти вироби:

  • Необхідно одягнути чохли на спинки;
  • Спочатку, слід одягнути їх на підлокітники, розташувати шви на їх торці;
  • При цьому слід поправити виріб на м’яких меблів, розправити складочки, тасьми (якщо вони є);
  • З допомогою валиків слід зміцнити виріб між елементами меблів, прибрати зайвий матеріал.

Важливо: Чохол підійде на крісла, в яких є місця для закріплення фіксаторів між спинкою, сидінням. Якщо відсутні такі місця, то можна самим зробити кріплення у вигляді стрічки. Також необхідно врахувати і те, що не на всі варіанти м’яких меблів можна зробити такі кріплення.

Як одягнути «еврочехол»

Як одягнути чохол на крісло: універсальний, еврочехолЯк одягнути еврочехол на крісло? Чохли – простий і зручний варіант оновлення інтер’єру будь-якого приміщення, захистити меблі від можливих забруднень, пилу і вологи. Європейські чохли легко одягаються. На вибір пропонуються зручні набори:

  • Натяжні – плаття на дивани, крісла з наявністю воланів (спідницею);
  • Моделі на резинці.

В процесі одягання чохла слід простежити за симетричним розташуванням малюнка, щоб виріб прикривало ваш диван, крісло з різних сторін. Це ж умова поширюється і на моделі з великими зображеннями, з наявністю візерунків. Якщо ж модель з оборками в нижній частині, то можна просто вирівняти їх після того, як заправите зайвий матеріал або складки.

Процес одягання вироби, зшитого із зручного практичного, еластичного матеріалу, є однаковим для будь-якого варіанту: кутових, класичних варіантів меблів, незалежно від габаритів. В деяких варіантах можна прочитати інструкцію від виробника, яка є на етикетці.

Для того щоб визначити, чи правильно ви одягнули чохол, слід звернути увагу на те, щільно виріб сидить. При цьому не повинно бути складок, зображення не повинно бути перевернутим.

Корисні поради по одяганню крісел

Як одягнути чохол на крісло: універсальний, еврочехолВибираючи вироби, можна вибрати універсальні моделі, які підходять для будь-яких видів. Щоб одягнути чохол, необхідно розкласти його на крісла. Далі слід надіти його на 2 підлокітника, спинку. При цьому не потрібно докладати зусиль. Необхідно розправляти його на підлокітниках, спинці, поправити складки (якщо вони є).

Важливо: Для закріплення чохла між сидінням, спинкою крісла, можна скористатися валиками. За допомогою них можна прибрати зайву тканину, складки.

На сучасному ринку пропонуються різноманітні оббивні матеріали на вибір. Завдяки високій еластичності і повітропроникності, вироби, виготовлені з якісних матеріалів, які є практичними і зручними у використанні. Тканини мають оригінальну опуклу текстуру, є міцними й стійкими до розривів і пошкоджень.