Як оформити новорічний стіл у 2018 році

Наближається Новий рік, і ви хочете оригінально оформити святковий стіл? Яким має бути прикраса новорічного столу 2018?

Сервірування новорічного столу 2018 може бути різною. Для святкового обіду і вечері можна використовувати скатертини білого, червоного або зеленого кольорів.

Елементом оформлення столу служать і складені тканинні серветки, які можна розмістити на тарілках, в келихах або на скатертини, зліва від тарілок. Серветку на скатертині можна використовувати в якості футляра для столових приладів; в таку серветку можна вкласти і красивий квітка. У цьому випадку серветку кладуть праворуч від тарілки.

При оформленні новорічного столу 2018 року слід враховувати, що згідно зі східним гороскопом, наступаючий рік буде роком Золотий Собаки, а основною його колір – жовтий.

Між тарілками можна покласти невеликі букети з ялинових гілок, перев’язані жовтими або золотими стрічками, поставити невеликі скляні вази, наповнені ялинковими іграшками, цукерками в золотистої фользі і ялиновими шишками.

Як оформити святковий стіл у Новому 2018-му році?

Ефектно виглядають композиції з сухих гілок, які можна покрити золотою або бронзовою фарбою або декорувати штучним снігом. Для цього опустіть їх на кілька годин в міцний розчин солі, а потім висушіть. Можна повісити на них новорічні іграшки і мішуру.

Шукаєте ідеї для прикраси новорічного столу 2018? Стихія цього року – земля, а за канонами східного гороскопу стихія землі породжується стихією вогню. Тому не забудьте про свічки на столі в бронзових або золотистого кольору свічниках. Можна розмістити декілька декоративних свічок в центрі столу або опустити кілька плаваючих свічок наполовину заповнену водою широку вазу.

Основним принципом сервірування новорічного столу 2018 має стати зручність. Гості та господарі повинні відчувати себе комфортно і мати можливість насолоджуватись не тільки смачними стравами, але і бесідою один з одним.

Тому при оформленні новорічного столу слід дотримуватися принцип розумного мінімалізму і не захаращувати стіл зайвими приладами та елементами декору.

Набори чистого посуду, серветки, основне гаряче блюдо, яке будуть розрізати на порції, вазу з фруктами можна розмістити на окремому сервировочном столику.

Як оформити новорічний стіл до 2018 року? Якщо в кімнаті залишається мало місця для проведення конкурсів і танців, можна організувати стіл-буфет.

Його можна поставити біля стіни, розташувавши на ньому страви секторами (рибні, м’ясні, овочеві) або ярусами: ближче до краю – закуски, потім – основні страви, десерти і фрукти. Напої розливають в глечики або відразу в келихи. Чисті серветки, посуд розміщують на обох кінцях столу.