Як опустити крісло: як відрегулювати, регулювання висоти

Як опустити крісло: як відрегулювати, регулювання висотиУ більшості офісів є спеціальні крісла для комп’ютерного столу. Але навіть якщо зупинити свій вибір на найдорожчих і якісних стільцях, проблема дискомфорту в спині не буде усунена, якщо офісне виріб настроєно неправильно. Лікарі стверджують, що не відрегульований під параметри власника стілець при довгостроковому використанні може нанести серйозної шкоди хребту. Небажаних наслідків можна уникнути, якщо вчасно зайнятися регулюванням висоти крісла в офісі. Розглянемо як відрегулювати і як опустити крісло.

Як відрегулювати офісне крісло

Зміст статті

 • Як відрегулювати офісне крісло
  • Регулювання висоти вироби

Основні моделі сучасної офісної меблів мають пристосування і важелі для легкого зміни параметрів крісла.
Існує кілька етапів регулювання виробів під індивідуальні параметри власника:

 • Зміна глибини сидіння.
 • Регулювання нахилу спинки.
 • Зміна положення підлокітників.
 • Регулювання висоти сидіння.
 • ДОВІДКА! Зручність в офісному виробі залежить не тільки від параметрів, головна причина дискомфорту при використанні — неправильна посадка. Важливо намагатися дотримуватися відомі норми: очі знаходяться на рівні монітора, лікті і коліна в згині складають кути в 90 градусів.

  Регулювання висоти вироби

  Якщо після зміни посадки відчуття болю у спині не покидає, варто відрегулювати розташування крісла.
  Алгоритм налаштування параметрів:

 • Як опустити крісло: як відрегулювати, регулювання висотиЗнайти важіль регулювання. Сучасні крісла забезпечені цим важелем, який знаходиться прямо під сидінням. Не плутайте його з важелем зміни кута нахилу, він скріплений з підставою.
  Якщо важеля не виявлено, варто пошукати регулятор у вигляді колеса під сидінням.
  Уважно вивчіть інструкцію у разі, якщо ніяких пристосувань для регулювання не виявлено.
 • Піднімати або опускати важіль. Сидячи в кріслі, тягніть важіль вгору для підняття або опускайте, поки не досягнете ідеального стану. Встаньте біля вироби, якщо краю сидіння розташовані на рівні колін, отже, ви визначили потрібну вам висоту. Деякі моделі передбачають “прокачування” важеля вгору і вниз рівномірними рухами. Для зміни висоти старих виробів слід докласти великі навантаження на сидіння.
 • Створити комфортні умови. Коли параметри висоти налаштовані, варто домогтися абсолютного комфорту при роботі. Придбайте підставку для ніг, якщо відстань до статі залишається для вас занадто великим, і відрегулюйте висоту підлокітників так, щоб вони виявилися на рівні робочого столу.
 • ВАЖЛИВО! Кожні 10-20 хвилин лікарі рекомендують міняти положення тіла у кріслі. Це допоможе уникнути проблем зі здоров’ям і виключить дискомфорт у спині остаточно.

  Як опустити крісло: як відрегулювати, регулювання висоти