Як організувати і провести новорічний корпоратив в 2018 році?

На вашому підприємстві організується корпоративна вечірка в честь Нового 2018 року? Без продуманого сценарію навіть добре підготовлений в інших відносинах свято може виявитися нудним. Пропонуємо один із можливих сценаріїв організації новорічного корпоративу, який можна втілити силами працівників підприємства.

Сценарій на 2018 Новий рік для корпоративу з приколами

Вечірка розпочнеться з виступу Діда Мороза та Снігуроньки, які привітають гостей зі святом:
– Улюблений всіма свято наступає,
А, значить, нам не час сумувати.
Собака до нас поспішає, виляючи хвостом,
Вона любов і щастя хоче дати.
Веселого свята бажаємо вам,
Без тягот і непотрібної суєти.
Дорога ваша нехай не знає краю,
І збудуться найзаповітніші мрії!

Дід Мороз:
– Дорогі друзі! Сьогодні ми зібралися в цьому залі чудовому приводу. Зовсім трохи – і настане Новий рік. За китайським календарем це рік Жовтого земляного собаки. Їй притаманні такі якості, як чесність, благородство, дружелюбність і завзятість у досягненні цілей. Собака працелюбна, тому весь рік вас чекає плідна робота, яка принесе багатьом непоганий прибуток. А ще астрологи в один голос кажуть, що наступний рік буде набагато краще попередніх років.

Снігуронька:
– Да-Да, уявіть собі, після смерті восьминога Пауля люди знову довіряють астрологам. Давайте дізнаємося, що ж готує нам прийдешній рік.

Далі святкове новорічне дійство продовжить сценка за участю астролога. На ялинці розвішують паперові фігурки собачок, на кожній з яких написані веселі прогнози на наступний рік. Астролог, знімаючи з дерева фігурки, буде зачитувати їх.

Потім з числа співробітників виберуть трьох осіб. Їм зав’язують очі і кілька разів розкручують. Цим гостям потрібно буде знайти невелику іграшкову собачку, яку заховають в незвичному місці – під стілець, на коліна комусь з гостей або в дальній кут кімнати. Інші гості повинні будуть підказувати гравцям, тому напрямі знаходиться іграшка. Собачка в якості подарунка дістанеться тому, хто її знайде.

Після цього за сценарієм проведення корпоративу на Новий 2018 рік пройде пісенний конкурс, присвячений символу наступаючого року. Учасникам потрібно буде перерахувати пісні, в яких йдеться про собак, наприклад: «Собака буває кусючою», «Пропала собака», «Люсі», «Не дражніть собак», «Людина собаці друг», «Пісня про собаку» (з фільму «Пригоди Електроніка») і ін

Дід Мороз:
– Як відомо, собаки завжди на сторожі. Ми перевіримо, у кого з працівників компанії хороший слух, а кому пора на пенсію. Всі ви в дитинстві грали в «Глухий телефон». Чому б не згадати цю гру зараз?

Слова для учасників цієї гри краще підібрати складні, близькі до їх професії. Чим довше ланцюжок «глухого телефону», тим несподіванішою буде відповідь останнього учасника.

А можна розіграти на новорічному корпоративі 2018 роки «Діалог з начальником». Ведучий запрошує на сцену керівника і його підлеглого. Начальник одягає навушники, в яких звучить гучна музика. Підлеглий починає задавати йому питання, які стосуються роботи і зарплати. Керівник відповідає невпопад, що викликає сміх у залі.

Сценарій новорічного корпоративу може включати сценку, в якій гостей привітають зі святом артисти, які становлять Велику і Маленьку Зарплату. Велика Зарплата обвішана безліччю великих грошових купюр, а Маленька – невеликою кількістю мідних монет.

Кожна з них привітає співробітників підприємства і опише свої переваги. Потім кільком гостям, яким зав’яжуть очі, потрібно буде вибрати одну із зарплат, а глядачі будуть їм допомагати, підказуючи: «тепло», «гаряче», «холодно».

Далі корпоративне святкування Нового року продовжить веселий аукціон. В мішку діда Мороза знаходиться загадковий подарунок. Хто дасть за нього більше грошей, той забере вміст мішка.

Подарунки змінюються три рази: спочатку в мішок кладуть забавну іграшку, а наступні два рази – дорогі та корисні подарунки. На завершення аукціону першому покупцеві, якому дістався самий скромний презент, віддають усі гроші, виручені в ході аукціону.

За сценарієм корпоративу на Новий рік 2018 ставиться ще одна весела сценка. У залі з’явиться прибиральниця з відром води і почне мити підлогу. Відро з водою кілька разів переставляється по залу, після чого зникає за дверима, а замість нього з’являється таке ж, але з конфетті. Потім прибиральниця підходить до гостей і несподівано «вихлюпує» на них відро. Вони намагаються ухилитися, а потім лунає вибух сміху.

Проведення новорічного корпоративу можна урізноманітнити прикольними завданнями. Попросіть кожного з присутніх сказати, що йому подобається і не подобається у сусіда (наприклад, подобаються очі і не подобаються вуха). Потім ведучий запропонує гостям поцілувати те, що вони люблять, і вкусити те, що не люблять. Буває весело, коли гості називають такі частини тіла, як нога або спина.

Потім ведучий попросить присутніх на святі сісти за принципом «чоловік-жінка». Перший гравець затискає зубами сірник, на яку вішається колечко. Його потрібно передавати по колу, з сірники на сірник, без допомоги рук. Той, хто впустить кільце, виконує яке-небудь смішне завдання (прокукурікати, станцювати на столі тощо).

Потім на корпоративному святі, присвяченому зустрічі 2018 Нового року Жовтої Собаки прозвучать вірші:
– Настане рік Собаки дуже скоро.
Нехай кожному грошенят він принесе,
Здоров’я і веселого завзяття,
Бажання йти завжди вперед!
Нехай збуваються плани і надії,
Робота дарує радість і успіх,
Хай буде все прекрасніше, ніж раніше,
І хай скрізь лунає щасливий сміх!
Сьогодні справджуються надії,
І втілюються заповітні мрії.
Нехай казковою зимою білосніжною
Прийде черга любові і доброти!
На сцені знову з’являються Дід Мороз і Снігуронька.

Снігуронька:
– Дідусь Мороз, а ми забули запалити ялинку.

Дід Мороз:
– Точно, онучка, зараз ми цю прикру помилку виправимо. Давайте всі разом голосно вимовив чарівні слова: «Ялинка, зажгись!»

Гості повторюють цю фразу. Нарешті, ялинка спалахує яскравими вогниками.

А завершує новорічний сценарій для корпоративу танцювальна програма, для якої потрібно буде підібрати відповідні музичні композиції.