На початкових порах романтичні стосунки між представниками обох статей стають більш яскравими, і думки про фінансових питаннях здаються чимось далеким або заслоняющим почуття світлої любові.

Після деякого часу після заміжжя нерідко любовні човни розбиваються об гострі береги побуту. Найчастіше спори виникають з причини фінансів. Матеріалізм – це те, що не люблять молодята одне в одному. Відносини можуть зазнати краху, якщо не підійти до вирішення матеріального питання з розумом.

Те, що любовні човники часто розбиваються про суворі і круті береги побуту, відомо всім і не з чуток. Більшість претензій обох підлог один до одного пов’язано саме з фінансами. Чоловіки і жінки звинувачують один одного в меркантильності. Але в той же час насправді кожна жінка думає про майбутнє і хоче до нього підготуватися. Вона переживає про те, що приготує завтра на вечерю, що дитина одягне на ноги восени, і як оплатити в майбутньому місяці комуналку, та ще й при цьому заощадити.

Побутові проблеми після весілля дають про себе знати. І це стосується не тільки того, хто буде мити підлоги, прибирати, але і того, хто буде розпоряджатися бюджетом і ділити кошти. Як же вчинити створити «загальний бюджет» чи може бути віддавати зарплату одному з подружжя? Останній варіант викличе безліч розбіжностей і збурень, які так не до місця тільки створилася сім’ї, яку ще не покинув романтичний настрій. Більш доречний варіант загального бюджету.

Як скласти спільний бюджет сім’ї?

Загальний бюджет є найпопулярнішим в Росії. Обоє працюють, в кінці місяця приносять гроші в казну сім’ї. Щоб правильно організувати спільний бюджет, планувати витрати на домашні потреби краще разом.

Недолік цього варіанту організації сімейної економіки полягає в тому, що ви можете просто не зійтися в думці, скільки потрібно саме витрачати і вкладати грошей. Найчастіше загальний бюджет – джерело сварки для сімейної пари. Внаслідок цієї причини можна завести книгу бухгалтерського обліку, куди необхідно записувати всі доходи і витрати.

Чітко визначтеся з сумою, яку ви готові вносити. Зазначте необхідну суму, яка буде відведена для особистих витрат. Планувати сімейний бюджет повинні обоє, щоб не виникло конфліктів і розбіжностей фінансової ґрунті.

І тоді у вашому бюджеті, як і в сім’ї, воцарит гармонія.