Як оригінально оформити і піднести подарунок дівчині на 8 березня?

Подарунок викличе у вашої улюбленої масу позитивних емоцій, якщо ви оригінально його піднесете. Як оформити подарунок дівчині на 8 березня в 2018 році?

Практично в кожному гіпермаркеті є відділ, який займається упаковкою товарів. Але ви можете впоратися з цим завданням і самі. Підкажемо декілька ідей.

З кольорового паперу або картону склейте пакет і оформіть його стрічками (шовковими, атласними, пакувальними) та іншими елементами декору.

Оригінально виглядають коробочки у вигляді кошиків, пірамідок, сердечок. При їх виготовленні можна використовувати картон різного кольору, кольоровий папір і фольгу.

Ефектно виглядають коробочки різних форм з прозорого пластику. Їх можна оформити самостійно, наприклад, розписати кольоровим лаком. У продажу також є пакувальний пластик, декорований офсетом, шовкографією, тисненням, так що проблем з вибором відповідних матеріалів у вас не буде.

Як зробити подарунок дівчині на 8 березня 2018 року?

Його можна передати особисто, надіслати поштою. А можна розкласти в кімнаті маленькі записочки з підказками, які в підсумку призведуть до презенту.

Ювелірні вироби зазвичай підносять в невеликих коробочках. Коробку для маленького подарунка можна виготовити своїми руками.

Використовуйте для цього щільну обгортковий папір або картон. Виріжте шаблон і за допомогою діркопробивача зробіть отвори для стрічки. Склейте коробку клеєм ПВА, прикрасьте паєтками, намистинами, стразами, а потім зав’яжіть атласною стрічкою або яскравим шнурком.

Можна покласти невеликий презент в красиву шкатулку або скриньку.

Існує ще один спосіб, як зробити подарунок дівчині на 8 березня. Прикріпіть його до повітряної кулі, наповненої гелієм, і покладіть у велику коробку. Коли дівчина відкриє її, подарунок сам «випливе» їй в руки.

Як краще оформити подарунок дівчині на 8 березня?

Можна обернути його гофрованої папером, прозорою плівкою, сіткою і навіть тканиною (особливо ефектно виглядає атлас, шовк, гіпюр, мереживо).

Оригінально виглядають подарунки, в якості упаковки яких використовують географічні карти, нотні листи, шматки шпалер з «мерехтливими» малюнками та ін.

З допомогою пакувального паперу оформляють предмети прямокутної і будь-якої іншої форми: книги, набори цукерок, парфумерні набори і т. д. Бажано, щоб вона була яскравою. Можна промазати папір клеєм і посипати конфетті.

Одноколірну коробку або предмет складної форми можна перев’язати декоративним шнуром з китицями на кінцях. Оригінальною упаковкою для подарунка послужить і плетена корзинка.