Як порадувати рідних і близьких на день народження? Ця проблема стара, як світ. Ми хочемо, щоб подарунок був, перш за все, потрібне, тому часто вибираємо в якості презенту грошову суму. Як би банально це не було, але гроші ніколи не будуть зайвими.

Разом з рішенням подарувати гроші на день народження, виникає ще одне питання: «Як піднести презент оригінально? Так, щоб не образити одержувача.»

Купюри не можна подарувати просто без креативу. Інакше можна образити людину, і він сприйме такий подарунок, як відкупні. Обережно до цього питання варто підійти, коли іменинником є ваш близька людина або родич.

Однак, все реально — і на сьогоднішній день існує безліч варіантів і цікавих ідей на цю тему. Використовуючи їх, ви ніколи не потрапите в неприємну ситуацію.

Даруємо грошові кошти процвітаючому людині

Піднести грошовий подарунок начальнику, партнера по бізнесу, колезі чи просто солідній людині не так вже просто.

Необхідно оформити все цікаво, але не переступаючи корпоративної риси. Ваш креатив повинен бути трохи стриманий.

В цьому випадку краще відштовхуватися від професії іменинника. Професіоналам своєї справи буде приємний такий тон. Наприклад, менеджера можна привітати, вручивши йому книгу з менеджменту, попередньо вирізавши в ній поглиблення для купюр.

Також можна поступити з начальником відділу і бухгалтером, подарувавши їм фахову літературу з приємним наповненням у вигляді грошових купюр. Кухареві можна подарувати каструльку з грошима.

Для банкіра краще ошатно оформити звичайну банку або покласти купюри в спеціальну грошову скриньку, яка може мати ємності для двох валют. Будівельника порадує скринька, стилізована під цеглу або каску. Варіантів, як та професійних напрямів, безліч.

Але коли професійна діяльність не може бути опорним пунктом, то гроші можна помістити в паперовий сувій, оформлений за всіма законами старовини.

Сувій можна придбати в сувенірних крамницях чи хобі магазинах. Обв’язати сувій стрічкою, і прикріпити напис: «Грамота для князя/княгині, царя/цариці і т. д.» Крім грошей на внутрішній стороні сувою краще зробити напис з теплими привітаннями та добрими побажаннями.

Можна оригінально подарувати гроші на день народження з фото.

Подарувати гроші можна використовуючи ідею квесту:

 • Для цього знадобиться скринька, стилізована під скриньку, обов’язково з замочком. Ключ від схованки потрібно прикріпити до мотузочці.
 • Скриня з «скарбами» можна сховати десь у межах робочого місця іменинника і разом з ключем вручити йому оригінально оформлений аркуш паперу з підказками.Головне, пам’ятайте, що такий стиль доречний у спокійному колективі, важливо дотримуватися субординації і не перейти за рамки дозволеного.
 • Подарунок у вигляді грошової суми, призначений для начальника, партнера або колеги не варто пакувати в прозорі пакети і банки. Не можна виставляти себе напоказ. Це ознака поганого тону.

  Що ще вам обов’язково треба прочитати:

  Як подарувати гроші близьким друзям і родичам?

  У випадку з рідними людьми потрібно дотримати всі нюанси. Подарунок у вигляді грошової суми може просто образити одержувача.

  В основному це стосується літніх людей, яким буде ніяково приймати грошову суму.

  Тому краще взяти на озброєння цікаві ідеї вручення і приправити невеликою часткою гумору.

  • Якщо ви знаєте, що іменинник на що збирає гроші, то все набагато простіше. Можна помістити суму у скляну банку під кришку, тобто, створити імітацію консервів або солінь, при цьому зробивши на самій банку оригінальну напис. Наприклад, «пилосмок», «на телевізор» і т. д. Можна зробити жартівливу напис «на будиночок хом’ячкові»(в тому випадку, якщо невідомо, на що призначені гроші).
  • На дно красивого керамічного горщика насипте монет для ваги, а зверху покладіть грошові купюри, а сам горщик перев’яжіть яскравою стрічкою.
  • Ідея грошового дерева завжди актуальна. Знадобиться саме дерево або яке-небудь інше рослина. До листочків прикріпіть купюри. Але коли немає дерева, його можна намалювати на ватмані, а на крону прикріпити гроші.Головне, щоб купюри були надійно зафіксовані, і при цьому іменинник міг легко їх зняти.

   У цьому випадку найзручніше згорнути грошові купюри в трубочку, крізь них просмикнути нитку, стрічку або тонкий дріт і закріпити на обраному місці.

  • Грошове панно теж приємно здивує винуватця торжества. З купюр можна зробити метеликів. Це дуже легкий процес, складіть кожну купюру віялом, по центру перев’яжіть стрічкою. Метеликів розсадіть по всьому намальованому лузі або розвісьте на кроні намальованого дерева.
  • Така слабкість іменинника, як куріння, може послужити хорошу службу. В портсигар складіть замість сигарет купюри, згорнуті трубочками. Якщо людина не курить, то просто насипте гіркою трубочки грошей в красиву шкатулку або баночку.
  • Ефект несподіванки теж на вашій стороні. В ошатну кошик помістіть коробку чаю або кава, фрукти, пляшку алкоголю (якщо це доречно) і 2 коробки цукерок. Одну з них необхідно попередньо спустошити, встелити дно фольгою і покласти туди гроші. Такий приємний сюрприз точно сподобається імениннику.
  • Для друзів можна самостійно намалювати справжню карту скарбів, оформити її в рамку і подарувати. А допитливий іменинник нехай по ній знайде, заховану скриньку з грошима.Не захоплюйтеся і не ховайте гроші в важкодоступне місце, пошуки повинні бути легкими.

  Як оригінально подарувати гроші на день народження з віршами? Для цього до грошового подарунку можна додати листівку з теплими словами або вручати гроші, читаючи поздоровлення у віршах. Це додасть душевну нотку такого, здавалося б, банальної подарунку і зворушить іменинника.

  Вибираючи гроші, як основний подарунок на день народження, не бійтеся. Отримувати гроші завжди приємно. Головне, дотримати всі пристойності і використовувати цікаві і незабутні ідеї. Тоді всі отримають задоволення — і ви, і іменинник.