На жаль, у сучасному світі людину з усіх боків підстерігають стресові ситуації, за яких ми багато нервуємо. Причин велика кількість, це і відчуття небезпеки, і невпевненість у собі і страх потерпіти невдачу в якому б то ні було й так далі. Всі ці, здавалося б, незначні розлади, зрештою, можуть вилитися в сильний стрес, а він в свою чергу призведе до серйозних захворювань.

Як заспокоїтися перед відповідальною зустріччю

В життя велику кількість разів можуть відбуватися відповідальні і серйозні зустрічі, від результату яких може кардинально змінитися майбутня життя. На цій зустрічі іспиту піддаються всі наші вміння, воля, зібраність і кмітливість. Якщо все пройде гладко, то доля може щедро винагородити нас тим, чого ви вже давно бажаєте. Такою подією може бути важливе співбесіду на роботу, про яку давно мріяли, або підсумковий іспит в університеті, важливі переговори або ж романтичне побачення.

Важливо впоратися зі своєю нервозністю і тоді вам буде легше, зосередиться на поставленої мети і зробити все, щоб її досягти. Ви зможете чітко усвідомити, що хоч би важлива подія не відбувалося, від його негативного результату життя не зупиниться. Не варто переоцінювати і так все драматизувати. Саме велика відповідальність майбутньої події диктує, щоб ви були як можна спокійніше і зосередженіше бо елементарна нервозність може все зіпсувати.

Коду до зустрічі залишаються лічені хвилини, необхідно свої думки привести в порядок і заспокоїться. Викиньте всі погані думки з голови і взагалі постарайтеся не про що не думати, приведіть голову в порядок, розслабте тіло, кілька разів глибоко вдихніть і видихніть. Для того щоб розслабить тіло необхідно зробити найпростіші дихальні вправи.

При виконанні дихальних вправ важливо знати, що дихати потрібно діафрагмою, а не грудною кліткою. У стресових ситуаціях дихання грудної клітиною частішає, в той час як диафрагментальное здатне заспокоїти серцебиття і скоротити дихальну частоту.

Важливо відволіктися від усіх справ і сконцентруватися тільки на дихальних вправах. Це найголовніша умова правильного та дієвого виконання дихальних вправ.

Тривалість вправ потрібно робити в залежності від вашого стану, але воно має варіюватися від 3 до 7 хвилин. Якщо регулярно проводити дихальні вправи, то і думки і нерівна система буде в порядку.