Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

Зрада – це порушення вірності одного партнера іншому. Слово, як в принципі і сама подія, неприємне і холодне, як-то навіть вимовляти вголос не хочеться. Всі ми знаємо, що це відбувається в багатьох сім’ях і парах, але ніколи ніхто навіть і думки не допускає, що їх друга половинка може порушити вірність, адже всі відносини так добре починалися і на весіллі давали клятву бути вірними.

Ніхто не приміряє цю ситуацію на себе, але, якщо раптом це сталося, починає проводити глибокий аналіз відносин. Навіть не так важливо, з ким партнер змінив, важливий сам факт присутності зради у ваших стосунках.

Часто жінки або чоловіка, знаючи, з ким змінив партнер, починають порівнювати себе з тією людиною зовні і за характером. Найчастіше це неправильне початок аналізу. З такої ситуації необхідно витягти максимум користі і постаратися розібратися, глибоко копнути, знайти корінь проблеми і вирішити її. Можна звернутися до фахівця і послухати поради психолога з цього приводу, які він буде надавати, виходячи індивідуально з вашої ситуації.

Як зрозуміти, що чоловік зраджує?

Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

Перед тим як звинувачувати коханого в зраді, необхідно ретельно спостерігати за тим, як він став вести себе. Якщо дізнатися точно ви поки не можете і боїтеся образити чоловіка своїми звинуваченнями в невірності, подивіться на те, що ви раніше упускали з вигляду. Проаналізуйте, що саме вас непокоїть в поведінці партнера, а потім приймайте рішення – говорити або мовчати.

Його зрада може видатися деякими моментами.

Інтуїція

Найчастіше у дружини (у всіх представниць прекрасної статі) може прокинуться інтуїція. Жінки дуже чутливі до всього, що відбувається навколо них. Так зване шосте почуття загострюється після народження дитини. Якщо чоловік зрадив, або ви тільки починаєте підозрювати, що у ваших стосунках з’явився хтось ще, можете відчути неприємні відчуття в області серця, в клубової області (відчуття, ніби стискається шлунок). Відчуйте себе і поспостерігайте за чоловіком.

Колишня дівчина або дружина

Ви неодмінно ділилися з чоловіком або хлопцем інформацією про колишніх відносинах. І якщо вони закінчилися зрадою чоловіка, то вам необхідно зрозуміти, що це було не з-за поганих умов життя, а через схильність чоловіка до зради. Помилка багатьох жінок, що там йому було погано, ось він почав так себе вести». Це не так – змінивши один раз, більш імовірно, що змінить і другий, і третій, і так далі.

Брехня не закінчується

Не страшно, якщо чоловік «затримався на роботі» декілька разів. Звичайно ж, можна припустити, але не варто поспішати з висновками. Якщо це відбувається систематично, і ви вже втомилися від скандалів, то варто сісти і все обговорити. Ні в якому разі не можна боятися розмов. Чоловік, якщо у нього хтось є на стороні, спочатку буде брехати дружині, потім «офіційно» змінить розклад свого робочого дня, щоб залишити час на коханку.

Його друзі

Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

Часто друзі в курсі, і для багатьох зрада неприйнятна. Подивіться, як будуть себе вести по відношенню до вас спільні друзі, або друзі чоловіка. Вони з жалем і почуттям провини будуть спілкуватися з вами. Так ви можете дізнатися, що є проблема, але не точно, а тільки здогадуватися.

Перестав хотіти сексу

Зверніть увагу на те, як чоловік став вести себе в ліжку. Не кожен ловелас буде здатний в рівній мірі доставляти задоволення і дружину і коханку. І як ви думаєте, кому дістанеться менше уваги в цьому плані? Звичайно, дружині, адже для коханки він все ще «герой». Ще й коханка може бути молодше, тоді для дружини «сил» зовсім не залишиться. Це одне з перших спостережень яке може видати зраду.

Дзвінки та повідомлення

Як би це банально не звучало, але прослідкуйте спочатку не за тим, хто йому пише або дзвонить, а за тим, як він стане вести себе при кожному звуці телефону. Або ж він телефон буде завжди з собою носити, або, коли хтось подзвонить, а телефон, він буде стрімголов бігти, щоб дружина випадково не взяла його першою.

Часті розмови про нову людину в колі спілкування

Найчастіше це відбувається, коли стосунки з дружиною остаточно зіпсувалися, а чоловік вже бачить коханку мало не в ролі нареченої і, можливо, мріє про весілля з нею. Так чоловік починає процес приготування розриву. Дружини практично завжди самі розуміють, що відбувається, тому чоловікові не доводиться довго «вливати коханку в колектив».

До чого сниться зрада чоловіка

Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

Сон – це свого роду розслаблення, поглиблення в підсвідомість. Ніхто не може дізнатися точно, звідки беруться сни. Багато жінок, коли уві сні бачать зраду чоловіка, вранці, як тільки відкриють очі, починають шукати в інтернеті інформацію про те, до чого сниться зрада чоловіка. Сонник багато чого скаже і від багато чого застереже, адже сон може бути віщим.

Будь сонник надасть вам яку-небудь інформацію, більш підходящу для вас, але не думайте, що сон обов’язково збудеться. Думки все-таки матеріальні. Так, ви можете подивитися інформацію про трактування, але пам’ятайте, що це всього лише сон.

Сонник Нострадамуса

Зрада уві сні обіцяє зміни. Якщо уві сні чоловік зраджує дружині, то це означає, що жінці не подобається і вона хоче це змінити, зробити по-своєму, не так, як того хотів чоловік. Можливо чоловік вас чимось образив, і ви досі не можете йому цього пробачити, відчуваєте приховану образу.

Сонник Фрейда

Зрадив чоловік у сні? Це може означати, що виникає бажання зробити такий вчинок, або вже раніше таке було. У будь-якій ситуації зрада уві сні – не дуже добрий знак, і передбачає ревнощі з вашого боку, або ж вам здається, що коханий чоловік приділяє недостатньо уваги. Також ви можете щось підозрювати і присутній страх дізнатися точно, що чоловік зраджує.

Сонник по Міллеру

Якщо сон про те, що ви змінили чоловікові, це може означати, що він що-небудь дізнається і потім пред’явить звинувачення, можливо, несправедливе. Чоловік змінив уві сні, значить, ви занадто добрі до нього і довіряєте, а він цим довірою користується надмірно.

Сонник Ванги

Цей сонник обіцяє розставання, причому з депресивним станом. Але є один момент. Якщо чоловік уві сні повинен був змінити, у підсумку не зробив цього – відносини міцні, і ви будете разом дуже довго.

Сонник за Лоффом

Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

Дізнатися уві сні про зраду, або ж побачити уві сні говорить про зраду міцних і поважних сімейних відносинах. Якщо сон про те, що ви змінили чоловікові, значить вас щось не влаштовує і хотілося б змін.

Сонник Лонго

Цей сонник маловідомий, але в принципі кожен може дізнатися свою ситуацію. Хіба Мало у кого які приховані бажання. Сни про зраду говорять про те, що хотілося б змінити наяву. Але, знову ж таки, це всього лише сон, тому не варто переживати і видзвонювати чоловіка, коли той на роботі.

Віртуальна зрада – поради психолога

З появою мережі інтернет багато жінок стали не тільки «гортати» сонник у пошуках хоч якоїсь інформації, коли приснився сон про зраду чоловіка, але і стали помічати віртуальну зраду.

Що має на увазі під собою віртуальна зрада? Ваш чоловік може користуватися чатами, відвідувати порнографічні сайти, листуватися з іншими жінками. Це не означає, що він обов’язково бачиться з ними наяву, зв’язок може бути виключно віртуальна.

Це трохи схоже на зраду на курорті, коли приїхали додому і, можливо, все налагодилося. Так, тут не така серйозна ситуація, але можна попросити чоловіка цього не робити, і якщо він хоче зберегти відносини, то відмовиться від віртуальних насолод. Хоча він може і займатися цим на роботі, ніхто не застрахований, адже інтернет є не тільки вдома.

Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

Дізнатися про віртуальну зраду, або підловити дружина на цьому – як страшний сон, з яким, якщо це вас не влаштовує, ви будете боротися і намагатися викорінити з вашого спільного життя.

Ось поради психолога та етапи, які вам для цього необхідно буде пройти:

 • Приберіть почуття провини, що ви щось зробили не так і це за вас чоловікові так подобається віртуальне життя. Якщо чоловік спілкується в інтернеті з іншою жінкою, то вина за це повинна лежати на ньому.
 • Вам потрібно зафіксувати той момент, коли чоловік займається своїми «брудними справами», щоб, коли ви будете розмовляти з ним, він не виставив вас божевільною.
 • Заведіть з чоловіком розмова про те, чого йому не вистачає у відносинах. Зрештою, зробіть інтимне життя. Поради, як це зробити, переповнюють сторінки жіночих форумів і сайтів.
 • Якщо це не допомагає, не слід поспішати з висновками і рубати з плеча, адже це не зради в реальному житті. Заспокойтеся, згадайте, як вам було добре разом до заміжжя, як ви погуляли на весіллі, яким чудовим був вбрання нареченої, як добре проводили час на курорті.
 • Хочеться все це повернути? Тоді зверніться за допомогою до психолога, якщо не можете самостійно вирішити проблему. Дотримуйтесь порад фахівця, і ви забудете, як страшний сон.
 • Що жінка повинна пам’ятати про стосунки в шлюбі?

  Як пережити зраду чоловіка або дружини: поради психолога

  Іноді побутові проблеми, діти та інші аспекти сімейного життя з’їдають ту пристрасть, яка була до заміжжя, і навіть трохи після нього. В цій метушні дуже важливо не забувати деякі моменти, що дозволять вам постійно вносити щось нове у відносини.

  Не забувайте:

  • Виявляти повагу до чоловіка, пам’ятати, що він не є вашою власністю і укладення шлюбу – це не підписання контракту на довгострокове користування;
  • Звичка може стати вище любові і пристрасті, і тоді чоловік відчує свою непотрібність, можливо, навіть піде на зраду. Коханка адже буде бачити в ньому саме чоловіка, а не «предмет хатнього інтер’єру», який відлежується на дивані після робочого дня;
  • Ваш чоловік, як і кожна людина, вільний. Він може зробити помилку, він має на неї право. Потім йде процес усвідомлення цієї помилки, а вже від вашої поведінки залежить, чи буде він сприймати сім’ю як помилку, або визнає помилкою пригоди наліво.

  Якщо чоловік все-таки змінив, у вас також є право вирішити, чого ви хочете. Це можуть бути такі рішення:

  • Розставання, розлучення, розрив назавжди. Ви можете захотіти забути цю всю ситуацію і в загальному свої відносини;
  • Зберегти відносини і залишити все як є – змиритися;
  • Можливо, думки про помсту;
  • Проявіть твердолобість і з принципу залишитеся з чоловіком, тому що «Хто краще – я чи коханка? Звичайно ж я!»;
  • Можна зазирнути в минуле життя і пошукати пусковий момент зради.

  Яке б ви рішення не прийняли, пам’ятайте, що для вас воно правильне. Ніхто не прожив ваше життя, не відчув те, що відчували ви. Не шукайте рад на форумах, тим більше у подруг, адже вони можуть заздрити і нарадити зайвого. Виберіть гідну поведінку!

  Не забувайте про те, що у людини є право зробити помилку. Якщо вона усвідомлена і зради обіцялися не повторюватися – знайдіть в собі сили пробачити вашого коханого чоловіка, адже без повноцінного прощення ви не зможете далі будувати відносини. В сім’ї головне – повага, любов і дружба. Навіть якщо ви думаєте, що все втрачено, постарайтеся повернути хоча б дружбу, а за нею потягнуться й інші приємні моменти.