Як можна підготувати презентацію до Дня знань у 1-4 класі? Можна провести такий урок у формі подорожі в Королівство Знань, захоплюючого заняття з конкурсами та вікторинами. У цьому вам допоможуть заздалегідь підібрані слайди.

Такий День знань з презентацією пройде як маленьке свято, що відкриває хлопцям двері в світ знань.

Можна присвятити заняття розповіді про предмети, які діти будуть вивчати в цьому навчальному році, і знайомству з вчителями.

Для цього можна підготувати презентацію у формі подорожі по станціях «Літературна», «Математична», «Рідна мова», «Рідна природа», «Музична», «Образотворча» і «Фізкультурна», де хлопців чекають конкурси, ігри, загадки та багато іншого.

Таким чином вчитель проведе екскурсію по школі, познайомить дітей з правилами поведінки в навчальному закладі, нагадає про необхідність дбайливо звертатися зі шкільним майном.

Як підготувати презентацію до Дня знань у 1-4 класі?

Продумайте її цілі, завдання, етапи, використовувані образотворчі засоби, – все має бути спрямоване на вирішення завдань уроку.

Презентація (з латинської — передавати, вручати, з англійської «to present – представляти) – особлива форма представлення інформації. Для її підготовки використовуються різні технічні засоби.

У відповідності з тематикою презентації підбирається відповідний відеоряд, комп’ютерна графіка, звуковий і кольорове оформлення.

Не забудьте також заздалегідь підготувати роздаткові матеріали для хлопців. Чим яскравіше і барвисто буде презентація, тим краще вона запам’ятається дітям.

При підготовці презентації на День знань у початковій школі враховуйте наступні рекомендації:

Заголовки і назви повинні бути приведені великим шрифтом, шрифт і малюнки повинні добре проглядатися з будь-якого місця в класі. Використовуйте шрифт не менше 28 кегля.

На одному слайді не варто розміщувати більше п’яти рядків і більш семи слів у рядку.

Підбирайте ілюстрації в одному стилі, одного розміру і формату.

Будьте обережні з строкатими фонами. Враховуйте, що фон не повинен напружувати очі. Краще використовувати «чисті» кольори для тексту і для дизайну фону.

Обов’язково враховуйте, на якій апаратурі буде демонструватися ваша презентація, щоб не було накладок.