Як піднести подарунок на 23 лютого хлопцеві?

Ви роздумуєте, що подарувати подарунок хлопцю на 23 лютого в 2018 році? Таке привітання можна перетворити на справжнє святкове дійство, що саме по собі стане прекрасним подарунком.

Ми розповімо про те, як це краще зробити, тобто як оригінально упакувати і оригінально вручити ваш презент.

Варіантів безліч оригінальних привітань. Можна вручити подарунок, розігравши невелику веселу сценку, або відправити кур’єром. Презент може вручити актор в костюмі ростової ляльки.

Не забудьте красиво оформити ваш подарунок і супроводити його вітальною листівкою.

Як оригінально упакувати подарунок хлопцю на 23 лютого 2018 року?

Для цього можна використати пакет камуфляжного забарвлення, пакет у вигляді сорочки з звичайним краваткою або краваткою-метеликом, пакет у вигляді жилета, смокінга і т. п.

Можна купити готові пакети в магазині або зробити таку упаковку своїми руками з цупкого кольорового паперу.

Найпростіший варіант – до готового паперового пакета з однієї з його сторін потрібно приклеїти «комірець» сорочки з кольорового паперу, «краватка» з паперу (звичайний або у вигляді метелика) і прикріпити «гудзики» (це можуть бути аплікації з паперу, що імітують гудзики, або справжні ґудзики).

Як подарувати подарунок хлопцю на 23 лютого в 2018 році?

Вручення подарунка можна перетворити на цікаву гру. Вам потрібно буде сховати підготовлений сюрприз і залишити декілька підказок, за яких молода людина повинна буде знайти «скарб».

Можна скласти «карту скарбів» і покласти її в гарну пляшку. Щоб «зістарити» папір для такого послання, занурте її в міцну заварку зеленого чаю, а потім просушіть.

Поверніть лист в трубочку, покладіть в пляшку, додавши пісок, декоративні камінчики, і запечатайте. «Скарб», тобто подарунок, потрібно буде заховати в несподіваному місці.

Як ще можна піднести подарунок на 23 лютого хлопцеві? Якщо ваш молодий чоловік любить розіграші і відрізняється хорошим почуттям гумору, можна піднести йому презент, поклавши в інший, менш презентабельний подарунок, наприклад, пару шкарпеток або рукавиці.

А можна вручити йому практичний і одночасно жартівливий подарунок – букет з шкарпеток. Розповімо, як буде краще оригінально упакувати такий подарунок на 23 лютого для вашого хлопця.

Купіть декілька пар чоловічих шкарпеток, кожну згорніть у вигляді спіралі так, щоб вийшло подобу квітки. Укладіть всі речі в плетений кошик і доповніть композицію невеликими іграшками.

Для упаковки можна використовувати прозору плівку. Розкладіть плівку на столі, викладіть на неї подарунок, кінці плівки з’єднайте над ним і перев’яжіть стрічкою, а краї плівки подрежьте.

Така упаковка буде виглядати ще ефектніше, якщо оформити її за допомогою стрічок, «хвилястого» у вигляді спіралей (для цього потрібно швидко протягнути стрічки вздовж леза ножиць).