Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психолога

Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психолога

У наші дні досить багатьох жінок цікавить, як піти від чоловіка і почати нове життя з дітьми? На початку спільного життя такі думки не відвідують. Як же хочеться знайти своє щастя, зустріти рідну людину, і прожити з ним до кінця свого життя. Нічого немає важливіше, ніж дружна сім’я і щасливі діти. Ніякі багатства не зрівняються з душевним спокоєм і теплими відносинами, які панують в родині.

Однак, часто між подружжям виникає непорозуміння, постійні конфлікти призводять до розлучення. Причин розставання досить багато, у кожної родини вони свої. Жінка довго не вирішується на розлучення, однак, в один момент збирає речі і йде.

Як піти від чоловіка і почати нове життя?

Яка б ситуація не склалася в родині, розлучення — це завжди болісний процес. Як для подружжя, так і для дітей стає все по-іншому, світ валиться. З часом між подружжям з’являється зв’язок, який з кожним роком все важче розірвати. Часто жінка йде від чоловіка алкоголіка, садиста, ледаря.

Незважаючи на велику любов, все ж чаша терпіння переповнюється, і жінка зважується на відповідальний крок. В такому випадку не залишається нічого іншого, як подати на розлучення.

Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психологаОднак, перш ніж зважитися на крайні заходи, необхідно попрацювати над собою. Дана робота полягає в наступному:

 • Фахівці рекомендують все добре обдумати. Можна на час піти і побути далеко один від одного. Таким чином вдасться обміркувати ситуацію, що склалася в самоті, зрозуміти можна пробачити чоловіка чи ні.
 • Якщо ж образа псує сімейне життя і не дає впоратися зі своїми почуттями, то слід йти. Створити міцну сім’ю не вдасться.
 • Серйозно поговорити з чоловіком. Просто втекти з сім’ї — це дурний і необдуманий вчинок. Не потрібно влаштовувати скандалів, слід вибудувати доброзичливий розмова. Якщо ж в процесі бесіди не вдасться прийти до спільної думки, і з’ясується, що відносини себе вичерпали, слід збирати речі і йти.
 • Можна порадитися з рідними людьми, може вони щось підкажуть. Проте, слід розповісти про ситуацію, що склалася в подробицях, щоб близькі люди змогли допомогти.
 • Якщо було прийнято рішення розлучатися, потрібно консультація юриста. Фахівець підкаже, як піти від чоловіка і почати нове життя з маленькою дитиною. Допомога юриста особливо необхідна у випадку, якщо чоловік тиран. Після чергового побиття слід зняти побої і написати заяву.
 • Важливо зрозуміти, що дружина нічим не зобов’язана чоловікові. Якщо спільне життя не склалося, ще є можливість щось змінити. Життя одне, потрібно прожити так, як хочеться.

Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психолога

Ще буде багато можливостей, щоб поборотися за своє щастя і благополуччя своїх дітей.

Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психологаЯкщо за роки спільного життя чоловік не змінився, то не потрібно чекати дива. Воно не відбудеться. Краще подумати про своє майбутнє, його можна змінити на краще. Почніть нове життя!

Як повідомити дитині про розлучення?

Перш, ніж йти від чоловіка і починати нове життя, слід подумати про те, як одного виховати дитину, дати їй все найнеобхідніше, особливо якщо після розлучення залишаєшся без грошей. Якщо все ж таки було прийнято рішення про розлучення, важливо повідомити про це дитині.

Слід підібрати потрібні слова, щоб дитина все правильно зрозумів. Якщо він ще маленький, то в перший час малюк буде нудьгувати по батькові, однак, з часом він зможе змиритися. Не потрібно говорити щось негативне про чоловіка. Якщо дитина і батько хочуть спілкуватися, не треба цьому перешкоджати.

Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психолога

Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психологаЯкщо дитина в підлітковому віці, він може прийняти рішення про розлучення болісно. Слід пояснити йому все детально, сказати, що так буде набагато краще і безпечніше. З часом дитина все зрозуміє і пробачить.

Якщо буде потрібно, краще всього звернутися до психолога. Фахівець допоможе дитині впоратися з проблемами, які можуть виникнути в результаті розлучення його батьків. Це дозволить отримати емоційну рівновагу і почати життя наново.

Стадії, які переживає жінка в процесі розлучення

Розлучення завжди переживається досить важко, з якихось причин б він не походив. Фахівці говорять про те, що жінка переживає чотири стадії розлучення:

 • Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психологаЗаперечення. На даному етапі жінка не може повірити, що це сталося. Особливо, якщо чоловік пішов до іншої. Неважливо скільки років подружжя прожило разом, вона все одно її любить і вірить, що він повернеться. Проте з часом стає ясно, що цього ніколи не станеться. Найкраще знайти улюблене заняття, відволіктися на роботі. Замість цього жінка вибирає самотність, замикається в собі, перестає спілкуватися з іншими людьми.
 • Депресія. Поступово перша стадія перетікає в депресію. З’являється повна байдужість до всього, що відбувається, після того, як жінка пішла від чоловіка вона не хоче починати нове життя. Навіть сильні люди не можуть впоратися з даною ситуацією, вони потребують допомоги фахівця. Особливо це стосується жінок після 50 років, вони не знають,як піти від чоловіка і почати нове життя. Їм потрібно зрозуміти, що життя на розлучення не закінчується, настав час зайнятися собою, оновити гардероб, зробити нову стрижку, і життя заграє новими фарбами. Можна змінити рід діяльності, знайти однодумців.
 • Закоханість в себе. Після того, як жінка змінить свою зовнішність, знайде внутрішню гармонію, вона подивиться на себе новими очима. Зможе повернутися до нормального життя. Заняття спортом допоможуть вибратися з депресії, зроблять дух більш загартованим, а фігуру підтягнутою. Жінка полюбить себе, побачить зміни, зрозуміє, що життя тільки починається. Проблеми залишаться позаду, життя подарує нові знайомства і яскраві враження.
 • Нове життя. Після всіх змін, почнеться нове життя. Як стверджують фахівці, за статистикою саме в даний період колишній чоловік звертає увагу на свою дружину, і робить спроби повернутися до неї.
 • Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психологаПодальший розвиток відносин залежить від самої жінки. Якщо вона ще відчуває до чоловіка ніжність і трепетне ставлення, вона його простить за все і незабаром може бути знову скривдженою і обдуреною.

  Як піти від чоловіка і почати нове життя: перевірені кроки від психолога

  Якщо немає бажання повертатися туди, де вона відчувала себе непотрібною і самотньою, то краще почати нове життя. Оновлений образ дозволить знайти свою другу половинку, підкаже, як піти від чоловіка і почати нове життя у 50 років.

  В результаті можна піти від чоловіка і почати нове життя, досягти неймовірних висот і зробити кожен день яскравим і повним приємними моментами…