Материнство – це початок нового життя. Це прекрасний час, коли жінка, яка дала початок нового життя, намагається зробити все, щоб її малюк ріс щасливим і нів чому не потребував. Крім очевидних світлих сторін, материнство найчастіше пов’язано з появою у молодої мами комплексів, пов’язаних з природними змінами фігури. За дев’ять місяців колись плоский животик перетворюється на надлишок розтягнулася шкіри, на тілі утворюються розтяжки, на ногах стають помітнішими вени. Оптимізму ці фактори не додають. Напрошується очевидне питання: що робити? Відповідь ви прочитаєте у нашій статті.

Декрет і спорт — сумісні?

Крім того, що заняття спортом дозволяють зробити фігуру стрункою і підтягнутою, вони сприяють поліпшенню стану здоров’я – дозволяють уникнути запорів, прискорюють загоєння внутрішніх пошкоджень, підвищують життєвий тонус і покращують настрій.

Але перед початком занять врахуйте наступні рекомендації:

1. Починайте тоді, коли будете до цього морально готові. Це важливо, так як від вправ потрібно отримувати настрій, а не робити все через силу. Приступайте до зарядці в гарному настрої, отримуйте задоволення від того, що відбувається.

2. Тверезо оцінюйте свій фізичний стан. Після пологів, в залежності від ряду факторів (природні пологи або кесарів розтин, наявність або відсутність швів і т. д.), кожна жінка відновлюється в своєму темпі. Хтось вже через місяць готовий стрибати через скакалку, а іншим потрібно півроку і більше. Прислухайтеся до свого організму, щоб не заподіяти собі шкоду.

3. Не перестарайтеся. Починайте з невеликої кількості вправ. Причому вибирайте не найскладніші. Через деякий час, коли відчуєте, що можете осилити комплекс без проблем, збільшуйте кількість повторень і додавайте нові вправи.

Також пам’ятайте, що надмірні фізичні навантаження можуть негативно позначитися на лактації.

На які вправи звернути увагу:

  • Вплив на прес. Це дозволить повернути шкірі пружність живота, а також придбати приємний рельєф;
  • Присідання. Ніжки стануть стрункими, а сідниці пружними;
  • Віджимання, підйом гантелей. Ви приведете в порядок м’язи грудей, зміцніть спину (з малюком цей навик буде дуже до речі), а також зробите руки красивими;
  • Випади по черзі на кожну ногу з погойдуваннями. Завдяки хорошій розтяжці, хода стане легкою і жіночною.

Дотримуйтесь регулярність, вірте в себе, і відмінні результати не змусить себе довго чекати.