Як подарувати мамі подарунок на 8 березня в 2018 році?

Самий головний і найбільш близька для нас людина – це мама. Як порадувати її в Міжнародний жіночий день? Як піднести подарунок мамі на 8 березня 2018 року?

Прикрасьте квартиру різнокольоровими гірляндами, прапорцями та повітряними кульками. Можна підвісити їх до стелі, а можна розмістити на стінах цифру 8, «квіти» і «серденька» з куль невеликих розмірів і мішури.

Щоб виготовити з повітряних куль такі постаті, спочатку роблять відповідну форму з товстого дроту, потім прив’язують до неї кулі.

Як можна приготувати подарунок мамі на 8 березня в 2018 році? Влаштуйте в цей день свято для неї. Складіть заздалегідь список гостей, розішліть їм запрошення.

Продумайте розважальну програму. Сценарій свята може включати пісні, танці, вікторини, ігри та конкурси для гостей за столом, рухливі ігри.

Як подарувати мамі подарунок на 8 березня 2018 року?

Організуйте фото – і відеозйомку, щоб відобразити кращі моменти свята. Оформіть стінгазету, включивши в неї колаж з фотографій мами в різні роки, привітань від членів вашої родини.

Продумайте, яка музика буде доречна на цьому святі, і підберіть відповідні музичні композиції.

А як піднести подарунок мамі на 8 березня? Способів оригінально привітати її зі святом багато: ви можете розіграти для неї веселу сценку за участю казкових персонажів, коломийки заспівати, виконати в честь неї пісню власного твору.

Можна вручити їй подарунок особисто, а можна залишити в кімнаті на видному місці і поряд викласти з свічок цифру 8.

Вирішуючи, як підготувати подарунок для мами на 8 березня, не забудьте про упаковці. Адже перше, на що звертає увагу людина, якому вручають подарунок – це його оформлення.

Ваш презент можна покласти в коробочку оригінальної форми – у вигляді сердечка, піраміди – або плетений кошик. Оригінально виглядають подарунки, оформлені помпонами з ниток, маленькими іграшками, сувенірами та листівками.

Як буде краще дарувати подарунок мамі на 8 березня? Можна покласти кілька презентів в коробки різних розмірів за принципом матрьошки. Відкривши першу коробку, ваша мама побачить квіти, шоколадку і листівку, відкривши другу коробку – ще один подарунок і т. д.