Завдяки моді і технічного прогресу сьогодні вже рідко чим здивуєш людей. Так, виявляється, на сьогоднішній день стає популярним одержання заробітку на подорожах. Але, тим не менш подібний процес залишається маловивченим і вимагає особливого роз’яснення. У цій статті розмова піде про те, як подорожувати по Росії і заробляти одночасно.

Доходи, під час подорожі

Почнемо з того, що на час поїздки можна зробити декілька неробочих варіантів, за які можна отримати кошти для забезпечення своєї подорожі. Пасивним видом доходу можна вважати отримання орендної плати від здачі своєї житлоплощі. Звичайно, варто розуміти, що на ці кошти не вийде забезпечити собі шикарний відпочинок, але зате в руках вже будуть стабільні і реальні гроші.

Якщо ваша подорож є професійним і цікавим, до того ж має пізнавальний або спортивний характер, то можна вдатися до спонсорам, які його профінансують. Тільки звичайно отримати спонсорську допомогу для своєї поїздки досить складно, так як люди готові оплачувати тільки рекламний варіант, а тому нададуть кошти вже відомому мандрівникові.

Реальний заробіток

В якості альтернативи пасивного доходу можна розглянути два варіанти реального заробітку під час подорожі:

 • У місцях зупинки можна знайти різні види підробки, що підходить вам по знанням і вмінням. Можна підробити, виконуючи музику в розважальному закладі або на святкових заходах, а також в якості мандрівного музиканта, якщо в місті вашого перебування подібне практикується. Ще простіше звернутися за підробітком посудомийником або прибиральником. Головне, пам’ятати, що підробіток – це є непостійний заробіток, так і великих сум у цьому випадку теж не варто очікувати.
 • Можна отримати основну або додаткову професію, що дозволяє подорожувати і паралельно отримувати зарплату, при цьому не робити великих витрат: журналіст, пілот, провідник, стюардеса, перекладач, спортсмен і т. п.
 • Онлайн-заробітки і віддалена робота

  Під час подорожі можна задуматися про онлайн або віддалену роботу, яку можна виконувати цілодобово і в будь-якому місті Росії, головне, знайти можливість звернення до інтернету. Ось кілька популярних і дієвих варіантів:

  • Копірайтер – пише статті у вільний та зручний час, завжди вільний у виборі замовлення за бажаною темі, термінам і вартості.
  • Творець і ведучою свого блогу чи сайту про подорожі. Це цікаво, але досить важко. Потрібно віддавати своїй справі чимало сил і часу, щоб все вийшло краще заздалегідь вивчити інструкції про створенні і веденні особистих сайтів в інтернеті або спеціальній літературі.
  • Веб-дизайнер. Ви можете не займатися повним оснащенням особистого електронного порталу, а контролювати дизайн конкретних сайтів.
  • Фотограф. Якщо ви захоплюєтеся фотографією, вмієте це робити якісно, то легко можете оснащувати конкретні сайти необхідними фото. Крім того, ця ж робота може знадобитися для власного сайту. Фотографії можна продавати і на спеціальних електронних біржах в інтернеті.

  Яких-небудь універсальних або секретних варіантів заробітку в подорожі не існує. Переміщаючись по Росії з метою вивчення та ознайомлення з її цікавими та відомими місцями одночасно можна заробляти як на підробітках, так і за допомогою сучасного інтернету. Головне, щоб людина мала професійні здібності чи талант у якій-небудь області, тільки тоді йому будуть гарантовані позитивні фінансові результати його праць.