Як повернути чоловіка в сім’ю після розлучення: поради психолога

Тиша і благодать – це не ті стани, які можна зі стовідсотковою ймовірністю застосувати до сімейного життя. Вона сповнена перипетій і крутих поворотів, за яким часом маячить особа коханки. Відсторонення можливі і на фоні побутових проблем.

Сімейним відносинам не судилося тривати довго, якщо партнери не можуть або не хочуть зрозуміти один одного. Найбільш частою причиною стає згасла пристрасть.

Колишню любов можна відродити з новою силою. Але, виникає питання – як повернути чоловіка в лоно сім’ї, якщо він прийняв рішення на користь коханки.

Багато зараз заперечать, що на практиці подібне неможливо. В цьому є певна частка правди. Зауважте, ключовим словом тут буде «деяка». Якщо допускається хоча б один відсоток того, що пристрасть між подружжям ще існує, то тема «як повернути чоловіка» цілком актуальна.

Що говорять про цю проблему фахівці

Як повернути чоловіка в сімю після розлучення: поради психолога

Багато років досліджень допомогли виявити не тільки причини конфліктів, але і знайти їх відповідні рішення. Були розроблені цілі теорії, серед яких найбільшою доступністю і популярністю користується метод усунення. Він дає чіткі роз’яснення, як повернути чоловіка в сім’ю. Поради психолога у даному випадку зводяться до прояву повного байдужості з боку дружини на події, що відбуваються.

Безумовно, висока ступінь емоційності часто заважає оволодіти собою. Однак, вирішити проблему щодо того, як повернути чоловіка, допоможе лише виключно холодний розрахунок і розсудливість.

Спираючись на ці дві складові, сімейним відносинам дати другий шанс можливо. Але завжди слід почати з самого себе.

Геть зневіру і страх!

Ні в якому разі не можна піддаватися страху «залишитися одній». По-перше, на це просто немає часу. По-друге, слід зайнятися своїм преображенням. Зневіра в даному випадку не помічник. Адже питання «як повернути чоловіка» як і раніше залишається першорядним. Тут важливі дії і тільки дії, спрямовані на вирішення конфлікту.

Необхідно повністю сконцентруватися на проблемі, загнати в кут образу і невпевненість в собі, залишивши лише бажання виконати задумане.

Як повернути старого чоловіка

Як повернути чоловіка в сімю після розлучення: поради психолога

Труднощі і віра в свої сили тільки загартовують таке почуття, як любов. Але, не варто йти напролом. Метод усунення на тому й будується, що прораховується кожен наступний крок. Нижче представлені всі відповіді на питання, як повернути чоловіка після розлучення.

Перше, що необхідно зробити, це повністю відмовитися від нав’язливого спілкування з другою своєю половиною. Ніяких послань, дзвінків, стогонів, які переходять у вимоги повернутися в сім’ю, особливо для дітей. Повна інформаційна ізоляція.

Дружині важливо налаштувати себе, не робити яких би то не було спроб, пов’язаних з впливом на чоловіка з боку коханки.

Метод усунення допускає спілкування з дітьми, якщо чоловік хоче. Дружині, в свою чергу, слід у такі моменти, уникати з ним будь-якого роду контакту. Краще всього піти куди-небудь, хоча б до сусідки. Повністю відпадає варіант заборони контактів з нащадками. Будь-які перешкоди в даному випадку недопустимі. Пристрасть краще приберегти для більш приємних моментів.

Імовірно, померлого чоловіка може зацікавити життя його колишньої дружини. З цією метою він буде задавати питання на цю тему своїм дітям при зустрічі. Метод усунення дає свої рекомендації на цей рахунок.

Заздалегідь слід подбати про повну інструктажі дочки або сина. На всі відповідні розпитування, вони повинні відповідати односкладово фразою: «Мама заборонила нам говорити про це».

Продовження буде!

Як повернути чоловіка в сімю після розлучення: поради психолога

Продовжуємо вести розмову про те, як повернути чоловіка після розлучення в сім’ю. Як тільки випаде можливість, недбало вкажіть колишньому чоловікові на те, щоб він турбував вас виключно питань, що стосуються дітей.

Метод усунення не допускає наявності інших контактів, навіть якщо вас примушують до цього. Повірте, ще не настав той час, коли слід вести задушевні розмови.

Дотримуйтеся такої лінії поведінки, яка буде явно демонструвати колишньому чоловікові вашу надмірну зайнятість.

Так, домогтися стійких результатів щодо всього вищесказаного — ой, як нелегко. Особливо, коли охоплює бажання, отримати хоч яку-небудь інформацію з галузі особистого життя померлого чоловіка.

Так от, метод усунення настійно рекомендує погасити цю пристрасть, і надалі припиняти всі можливі розмови, і навіть думки на цю тему. Слід пам’ятати про те, що завжди знайдеться «доброзичливець», здатний донести до колишнього чоловіка все сказане, як з любов’ю, так і з ненавистю. А цього допустити не можна. В іншому випадку проблема «як повернути чоловіка після розлучення» залишиться не вирішеною.

Він повинен повністю увірувати в те, що його колишня друга половина відсторонилася і не має ніяких претензій щодо нього.

Більше того, така лінія поведінки має й інший бік «медалі». «Постраждала» сторона на підсвідомому рівні переходить на новий щабель, коли пристрасть увірватися в нове життя колишнього чоловіка повністю згасає. Це говорить про те, що нарешті спрацював метод усунення.

Продовжуємо йти по наміченому шляху

Як повернути чоловіка в сімю після розлучення: поради психолога

Не можна давати волю своїм емоціям. Пройшовши половину шляху, слід довести розпочату раніше справу до її логічного завершення. Для цього необхідно провести деяку роботу над собою.

Метод усунення будується ще і на те, щоб повністю заборонити собі, які б то не було думки про померлого чоловіка і бажання повернути його назад. Необхідно відволіктися будь-якими доступними способами.

Як би не прозвучало це дивно, але деякі психологи радять вдатися до нескладним і ні чого необязывающим любовним ритуалів. Це може бути молитва або змова на повернення чоловіка. Абсолютно не важливо, чи є у вас віра в магію або вона повністю відсутня, таке рішення здатне відвернути від стогонів і самобичування. А кілька хвилин, присвячені нескладному обрядом, трохи заспокоять і сконцентрують на головній меті.

Пристрасть – не найкращий порадник. Не дозволяйте їй оволодіти вашим розумом. І коли зустріч з колишнім чоловіком десь на вулиці неминуча, просто привітайтеся з ним, кинувши на бігу, що сильно поспішайте і затриматися навіть на незначний час немає ніякої можливості. Для нього ви тепер завжди зайняті. І про це забувати не варто.

Перші дзвіночки успішно проведеної акції

Як повернути чоловіка в сімю після розлучення: поради психолога

Якщо розглянута тактика була застосована з дотриманням усіх вимог, то дуже скоро пролунають перші боязкі і несміливі дзвіночки, що свідчать про початок перемир’я. Але святкувати перемогу ще зарано. Колишня любов поки ще тільки маленька точка, маячившая на горизонті.

На цьому етапі даний метод передбачає незграбні спроби колишнього чоловіка зустрітися і обговорити деякі моменти. Цього слід як і раніше уникати, навіть якщо чоловік влаштовує скандали і бурхливо висловлює своє незадоволення. До речі, якщо подібне відбувається тільки з його сторони, то все розвивається згідно з раніше запланованих дій.

Пам’ятайте про те, що ліжко коханки ще не охолола. І не поспішайте йти на контакт із зрадником.

Продовжуйте вести активний спосіб життя, приділяйте увагу спорту, ходіть в театр, спілкуйтеся з подругами на абстрактні теми. Загалом, розважайтеся настільки, на скільки це можливо. Живіть під девізом: «Не міліметра порожнечі».

Ось він – довгоочікуваний результат!

Як повернути чоловіка в сімю після розлучення: поради психолога

Внутрішні метання колишнього чоловіка, свідомо правильна тактика з боку його другої половини через певний період часу дає новий паросток і можливість зміцнити колишню любов. Нещодавно згасла пристрасть спалахне знову. А для коханки не залишиться жодного шансу. Ось, що дає розглянутий метод, якщо неухильно дотримуватися всіх вказівок.

Безумовно, в кінцевому результаті складного і важкого розмови з чоловіком уникнути неможливо. Вислухавши всі його прохання, нерідко супроводжуються істериками і проявами грубості, на правах господаря становища слід все-таки погодитися прийняти його назад, в сім’ю.

Пам’ятайте про те, що вам довелося пройти довгий і непростий шлях до цієї фінальної сцени. І ведіть діалог правильно, заздалегідь намітивши план та передбачивши можливі варіанти. На цьому етапі помилок бути не повинно.

І ще один момент, який неможливо не згадати. Часом буває так, що досягнувши поставленої мети, дивлячись на приниження колишнього чоловіка, починаєш розуміти, що любов і пристрасть розтанули, як ранковий туман. І нема вже дороги назад до колишнього щастя. Ось тут варто затриматися на секундочку, і прийняти доленосне рішення. А яким воно буде, залежить тільки від вас.