Як повернути дружину і як пережити зраду жінки

У кожній родині трапляється криза відносин, як би сімейна пара не любила один одного. Найчастіше, саме чоловік не може пережити нервову атмосферу в сім’ї, і просто йти з сім’ї, але буває і навпаки. Якщо жінка готова кинути чоловіка і сім’ю, то тут, звичайно, чоловік явно постарався, адже від хорошого чоловіка дружина не піде, і вже тим більше не стане йому змінювати. Що ж такого повинен зробити чоловік, щоб жінка пішла на зраду? Чи може чоловік пережити зраду і як повернути дружину в сім’ю? Спробуємо розібратися.

Психологія жіночої зради

Як повернути дружину і як пережити зраду жінки

Психологія зради як чоловічої, так і жіночої передбачає дві причини, по яких люди йдуть на такий вчинок:

 • Пройшла любов. Як не сумно це звучить, але це так. Колишні почуття подостыли, іскри вже не літають, через це проходять всі пари, але не всі залишаються вірними один одному. Люди йдуть на зраду щоб заповнити порожнечу.
 • Або якісь проблеми у відносинах. У цьому випадку партнер, замість того щоб вирішувати виниклі питання, шукає розслаблення на стороні, щоб хоч на час забути про проблеми.
 • Це найчастіші причини зрад, і вони відносяться як до жінок, так і у чоловіків.

  Психологія зради жіночої дещо відрізняється від чоловічої. Чоловіки за своєю природою полігамні, вони прагнуть запліднити якомога більше самок, це так званий поклик природи, тому чоловіки, як правило, змінюють дружині з кількома жінками. У жінок психологія зради дещо інша, їм потрібен один самець, але самий сильний, здоровий і красивий, який буде приділяти достатньо уваги і турботи. Саме на цьому аспекті і будується психологія жіночої зради. Так що може змінити не тільки погана дружина, але і хороша, якщо їй не вистачає ласки і романтики.

  Пройшла любов, або любов до іншого – це найчастіша причина жіночої зради.

  З іншого боку, якщо ти не любиш чоловіка, чому б не розлучитися, а потім вже займатися своїм особистим життям.

  Наведемо кілька причин, чому жінки зраджують своїм чоловікам:

  • Незадоволеність сексуальним життям, мабуть, найбільш часта причина в нашому рейтингу, після минулої любові. Так, жінка може довго обходитися без сексу, але і цьому є межа. Тому якщо чоловік під час сексу думає тільки про своє задоволення, то скоріше всього незабаром він стане рогоносцем.
  • Звичайно ж, чоловік повинен бути фінансово спроможним. Мова не йде про мільйони, це було б дуже добре, принаймні, забезпечити свою сім’ю всім необхідним чоловік повинен. За статистикою жінки часто йдуть від ледачих чоловіків, які не хочуть заробляти грошей.
  • Причиною жіночої зради може стати банальна помста. Тобто ваша ревнива дружина може вам помститися за минулі образи і зраду.
  • Нудна життя вашої дружини теж може спонукати її на пошуки пригод. Якщо ви працюєте з ранку до ночі, або ще гірше знаходитесь у постійних роз’їздах, то ймовірність зради зростає. Якщо змінити роботу неможливо, то хоча б телефонуйте своїй дружині частіше, говорите компліменти і приємні слова.

  Як розпізнати жіночу зраду?

  Як повернути дружину і як пережити зраду жінки

  Кожен уважний чоловік бачить будь-які зміни в поведінці дружини. Але не всі чоловіки знають, як розпізнати зраду. Існують певні ознаки жіночої зради:

  • Напевно самий явний ознака, якщо дружина всіляко відмовляється приділяти увагу своєму чоловікові. Вона не цікавиться справами чоловіка. Їй неважливо пізно ти прийшов до роботи.
  • Жінка відмовляється від сексу.
  • Жінка стала часто йти з дому під різними приводами, наприклад, зустріч з подругами.
  • Коли дружини вдома немає, її телефон або вимкнений, або вона не відповідає.
  • Дружина забороняє тобі лізти в її телефон або ноутбук. Зміна пароля від соціальної мережі також свідчить про те, що їй є що приховувати.
  • Раніше ревнива дружина перестає допитувати де ти був і з ким.
  • Дружина стала затримуватися на роботі, при цьому вона не бажає, щоб ви зустрічали її з роботи.
  • Якщо жінка виходить з кімнати, коли їй хтось дзвонить.
  • Жінка стала більше за собою доглядати, при цьому закинувши домашні клопоти.
  • Телефон дружини повний вхідними та вихідними дзвінками невідомого номера.
  • Якщо у дружини з’явилися нові друзі і подруги, і коли вона йде з ними гуляти, вас не запрошує, дуже дивно, правда?

  Загалом, приховати зраду від уважного чоловіка вкрай складно, та і навіщо жінці приховувати зраду, якщо їй добре з іншим?! В цьому питанні жінку зрозуміти складно.

  Як пережити зраду чоловікові?

  Як повернути дружину і як пережити зраду жінки

  Чоловіки переносять зраду дружини куди більш болючіше, для них це удар нижче пояса, а так, як найчастішою причиною є сексуальна невдоволеність, то це ганьба для чоловіка.

  Пережити подібне можуть не всі, та й мало хто знає, як пережити зраду, але якщо ви все ще любите свою дружину і готові пробачити її, то вам доведеться провести над собою велику роботу. Просто викреслити з пам’яті цей факт не вийде, необхідно буде попрацювати. Вам буде потрібно якийсь час, щоб втихомирити свої негативні емоції і про все ретельно подумати.

  Психологи дають кілька корисних рад, які підкажуть як пережити зраду з боку дружини:

 • Спробуйте трохи відволіктися. Відпочиньте з друзями, займіться своїми захопленнями.
 • Перестаньте шукати винного, не треба звинувачувати ні себе, ні дружину, це не допоможе її повернути.
 • Добре подумайте, чи зможете ви далі жити зі своєю дружиною, не пригадуючи їй про зраду. Якщо ні, то краще забудьте про неї назавжди.
 • Спробуйте спокійно поговорити з дружиною, запитайте про її плани на подальше життя, можливо, вона зовсім і не хоче до вас повертатися.
 • Не піддавайтеся чужому впливу і думку оточуючих, в тому числі родичів.
 • Звичайно, тільки час здатне вгамувати біль. Зберегти сім’ю можна, тільки доведеться починати будувати стосунки заново, а втрачену довіру буде дуже складно повернути. Лише деякі пари здатні переступити через свою гордість заради сім’ї, і нерідко їх стосунки стають міцнішими колишніх.

  Як повернути дружину: поради та рекомендації

  Як повернути дружину і як пережити зраду жінки

   

  Якщо ви вже знаєте, як пережити зраду, і цей етап вже пройшли, і тепер хочете зберегти сім’ю, але стали в ступор, не розуміючи, як повернути дружину в будинок з рук іншого чоловіка, то вам допоможуть в цьому питанні деякі поради і рекомендації:

  • Перш за все необхідно зрозуміти, чого не вистачало вашій дружині, що ви робили неправильно які помилки зробили.
  • Але ні в якому разі не принижуйтеся перед своєю дружиною і не треба постійно повторювати, що тільки ви винні в тому, що трапилося.
  • Постарайтеся на якийсь час відволіктися, наприклад, займіться собою, а саме спортом. Поновіть гардероб, киньте курити. Побачивши вас через місяць, ваша дружина зрозуміє, що втратила. Можливо, за цей час ви зовсім забудете про ідеї повертати дружину в сім’ю, а якщо ні, то слідуйте і далі порад психолога. А якщо у вас є діти, краще займіться ними.
  • Якщо ви продовжуєте спілкуватися, наприклад, у вас є спільна дитина, то постарайтеся не влаштовувати дружині скандали, навіть якщо вона у вас на це провокує.
  • Спробуйте подружитися з колишньою дружиною. Вирішуйте її проблеми, робіть приємні сюрпризи та подарунки, при цьому не натякаючи на близькі стосунки.
  • Спробуйте поговорити з батьками дружини, можливо, вони підкажуть як можна напоумити їх дочка.
  • Покажіть своїй дружині, що все ще її любите, якщо почуття взаємні, ваше возз’єднання не за горами.
  • Поспілкуйтеся з подругами своєї дружини, покажіть їм, що ви гідний чоловік, а вже подруги самі передадуть вашій дружині все, що вам треба.

  І пам’ятайте, якщо жінка змінила це не означає, що вона погана дружина, це означає, що ваші взаємини її не влаштовують, і, можливо, причиною її зрад є ви. Звичайно, це вважається зрадою, а це погана якість, адже можна замість того, щоб крутити роман на стороні, обговорити проблеми в сім’ї і прийти до якогось спільного рішення, або це розлучення, або компроміс. Адже змінюючи свого партнера, ви насамперед зраджуєте собі і своїм принципам.