Як повернути пристрасть у відносинах з чоловіком або дружиною

Відносини між подружжям — тонка тканина, яка вимагає певної турботи, особливо після багатьох років життя разом. Якщо ви відчуваєте, що з відносин стала зникати романтика, ваше взаєморозуміння близько до нуля, спілкування стало нецікавим, пора серйозно задуматися, щоб міцна сім’я протягом наступних довгих років не залишилася недосяжною мрією.

У чому причина?

Перш, ніж почати виправляти щось, необхідно проаналізувати, чим викликане охолодження між вами. Часто проблему створює те, що ви не хочете приймати недоліки і слабкості один одного: постійні причіпки викликають те, що романтика і взаєморозуміння зникають безслідно. Подумайте, невже ревнощі друзів, в якій він дивиться футбол, важливіше, ніж міцна сім’я? Жінці слід розуміти, що жити з чоловіком — означає обмежувати свій особистий простір і миритися з тим, що зручно йому.

Як повернути пристрасть у відносинах з чоловіком або дружиною

Трапляється, що після одруження ваша друга половинка починає сприймати вас як даність: «Куди вона від мене дінеться?» Ні, чоловік не розлюбив вас, але вирішив, що вистачить балувати і виконувати ваші жіночі примхи. Романтика у відносини повернеться, якщо ви навчитеся знаходити, чим здивувати свою другу половинку.

Третім найпоширенішим фактором є ревнощі, руйнівне взаєморозуміння. Якщо ревнощі викликала охолодження між вами, пора серйозно задуматися, як побудувати довірче спілкування, щоб міцна сім’я не опинилася під загрозою.

Як виправити ситуацію?

Часто після декількох років шлюбу відносин починає зникати романтика. Якщо вам стало нудно удвох, щоб ваша міцна родина відбулася, шукайте способи, як здивувати чоловіка.

Маленькі сюрпризи важливі

Радувати свою другу половинку невеликими сюрпризами варто завжди, і не має значення, скільки років пройшло з моменту початку вашого спільного життя. Не соромтеся винаходити способи здивувати його, залишаючи, наприклад, любовні записки в його ділових записах або купуючи нове мереживна білизна.

Сніданок у постіль

Як повернути пристрасть у відносинах з чоловіком або дружиною

Для того, щоб здивувати чоловіка, часто буває достатньо приготувати смачний сніданок в ліжко. Може бути, цього не вистачить, щоб освіжити стосунки у шлюбі, але романтика ранку буде з вами весь день.

Секс у незвичному місці

Можливо, романтика зникла, тому що ваша сексуальна життя стала занадто одноманітним. Здивувати чоловіка можна, запропонувавши секс у незвичному місці, наприклад, в ліфті, кінотеатрі, на роботі і т. п.

Подумати про імідж

Якщо у жінки зіпсувалися стосунки з чоловіком, здивувати його вона може, приділивши увагу своїй зовнішності. Нова стрижка, коротка спідниця, модна блузка — все це нагадає чоловікові, що після років у відносинах з дружиною продовжує існувати романтика і навіть викличе легку заздрість: «Для кого це?».

Подорож

Як повернути пристрасть у відносинах з чоловіком або дружиною

Після певного числа років разом освіжити стосунки допоможе захоплюючу подорож удвох. Краще вибирати такі способи пересування, щоб як можна більше часу проводити наодинці. Так ви спробуєте налагодити своє спілкування.

Теплі стосунки між подружжям вимагають, щоб між ними існувало взаєморозуміння і довірче спілкування, відсутня ревнощі.

Міцна щаслива сім’я за обідом

Краще дізнатися один одного і налагодити спілкування можна і у великій компанії родичів і близьких друзів, які зібралися разом. Введіть правило влаштовувати спільні обіди, щоб мати можливість розширити коло загальних знайомств.

Інтимне спілкування

Романтика відносин, особливо після багатьох років, проведених пліч-о-пліч, вимагає, щоб ви були одним цілим. Можливо, вам вдасться здивувати свого партнера, запропонувавши того розкривати один перед одним всю свою таємницю: так ви дізнаєтеся про справжні проблеми у відносинах і зможете виправити ситуацію. Ймовірно, і вам хотілося б, щоб він частіше виконував різні ваші жіночі примхи, про що ви маєте право сказати йому.

Я відчуваю ревнощі: що робити?

Як повернути пристрасть у відносинах з чоловіком або дружиною

Помічаючи, що стосунки з партнером втратили запал, жінки часто починають випробовувати ревнощі, припускаючи, що виною всьому його з кимось іншим. Але вірно і зворотне: якщо постійно підозрювати чоловіка в невірності, можна дочекатися, що він відправиться шукати щастя на стороні.

Якщо причина проблем між вами — ревнощі, подумайте, що це за почуття і чим воно викликане. Зазвичай ревнощі говорить про те, що між вами відсутня довірче спілкування. Міцна сім’я не базується на тому, що один намагається контролювати кожен крок іншого. Якщо ви любите чоловіка, єдиний можливий рада — навчіться довіряти йому.

Якщо ви вважаєте, що спілкування з іншими людьми приносить партнеру більше задоволення, а з вами йому нудно, подумайте, чому. Якщо між подружжям порушено порозуміння, навряд чи може здивувати, що він шукає друга десь ще.

На жаль, іноді ревнощі має під собою підстави. Якщо партнер вирушив шукати свіжих вражень на стороні, вам залишається сподіватися, що після проведених років ваші відносини досить міцні, щоб витримати це випробування. Коли він повернеться, прийміть його і почніть освіжати відносини в шлюбі.