Як пояснити дитині, де бажаний подарунок

Кожне новорічний ранок в сім’ї з дітьми починається з бадьорого топанья босих ніжок, які з усієї швидкості біжать до нарядженою ялинки. Адже зараз має виповнитися диво, яке малюки чекали весь рік – Дідусь Мороз принесе їм той самий бажаний подарунок. І яке розчарування, коли під ялинкою замість очікуваного поні стоїть звичайний двоколісний велосипед. Батьків чекають гіркі сльози і разуверование в Новорічне Диво. Щоб не допустити такого повороту і як можна довше зберегти віру дитини в чарівництво, потрібно заздалегідь готувати малюка до того, що казковий дідусь не всесильна і не може принести абсолютно будь-який подарунок.

Подарунок дитині

Як пояснити дитині, де бажаний подарунок

В разі того, якщо дитина марить про «живий» подарунок: кошеня, собачку або рибок, то тут батькам доведеться подумати глобально – потягнуть вони тварина, бо як годівля і вигул ляже на їх плечі. Але буває, що малюк мріє про поні або слоні, а деякі діти після відвідування новорічних цирків і зовсім просять у чарівника тигра або лева.

Потрібно м’яке пояснення того, чому Дід Мороз не може принести додому кінь – розкажіть про те, як їй буде важко жити в квартирі, так як вона звикла жити на великій площі і гуляти. А весь розповідь цілком логічно буде закінчити тим, що живих коней на фабриці іграшок у чарівного діда немає – тільки іграшкові моделі.

Технічні новинки під ялинкою в наш час не рідкість, але що робити, якщо на даний момент родині не по кишені така покупка, а дитина вже придумав, як буде хвалитися новим смартфоном перед друзями в садку. Постарайтеся донести до малюка, що дітям до певного віку Дід Мороз дарує тільки іграшки, так як він великий шанувальник розвиваючих ігор, і проти сидіння перед монітором або лежачи перед приставкою весь день. Якщо вік дитини дозволяє, м’яко натякніть йому на відсутність коштів у дідуся на такий дорогий подарунок, адже він має вкрити всю земну кулю.

Не завжди бажаний подарунок

Як пояснити дитині, де бажаний подарунок

Якщо не вдалося уникнути закатанной істерики біля новорічної ялинки, то потрібно якомога швидше заспокоїти дитину і пояснити йому, що Мороз Іванович великий пустун і не завжди дарує те, про що його просять. Він дуже любить робити діткам сюрпризи особливо тим, хто слухався весь рік батьків і їв вранці кашу. Тому він дарує їм не загадані подарунки, а ті які він береже у себе в скрині під головною ялинкою. Нехай малюк пишається, що саме в цьому році захотів відзначити Дід Мороз.

Ще один варіант, якщо про те, чому під ялинкою не той подарунок розповість сам винуватець. Дитині може прийти лист з резиденції у Великому Устюзі, де детально викладено, чому не виконалася його прохання. Нехай лист як можна незвичніше опиниться в хаті і буде максимально, схоже, що воно тільки залетіло з вулиці.

Діти виростають, але звичка до новорічного дива залишається, адже чим старше вони стають, тим складніше здивувати.

Для тих, хто вже в курсі як подарунки з’являються під ялинкою і вже безпосередньо замовляють їх у батьків теж має бути готове пояснення. Чари звичайно чарами, а на новий ноутбук або приставку не так -то просто накопичити грошей. А черговий дорогий конструктор буде знову порошиться в коморі. Сядьте з дитиною за стіл переговорів і спокійно обговоріть кілька прийнятних варіантів подарунків на новий рік. Нехай у вас буде вибір, а дитина залишиться в легкому невіданні про підготовлюваних сюрприз.

Всім дітям необхідно вірити в Діда Мороза, адже віра в чарівництво повинна бути завжди в наше життя, навіть коли діти виростають. Постарайтеся зберегти диво в житті своїх дітлахів як можна довше, щоб і вони згодом передали його власним діткам.