Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стеля

Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стеляШафи-купе, так само як і натяжні стелі міцно закріпилися в повсякденній домашній обстановці. Перші економлять простір, місткі і практичні, а різноманітність матеріалів виготовлення та оформлення меблів дають можливість поєднувати їх з будь-яким стилем інтер’єру. Натяжні рішення мають приголомшливий вигляд, легко приховують під собою стельові дефекти, роблять приміщення стильним і неповторним. Незважаючи на велику кількість позитивних якостей, під час ремонту обидві конструкції є причиною головного болю. Викликано це тим, що меблі, як правило, у висоту до стелі, а натяжна його варіант облаштовується на деякій відстані від чорнового перекриття. Розглянемо як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля.

Натяжна стеля або шафа – що зробити першим?

Зміст статті

 • Натяжна стеля або шафа – що зробити першим?
 • Натяжна стеля і шафа-купе – поєднуємо правильно
 • Особливості монтажу шафи під натяжну стелю
  • Маємо шафа під готовим стелею
  • Полотно над шафою
  • Плівка всередині шафи
  • Роздільна конструкція
 • Рекомендації фахівців

Якщо слідувати здавна встановленими правилами ремонту, то всі роботи виконуються зверху вниз. Зазвичай робиться стелю, далі обробка стін і завершальним етапом є монтаж підлоги і розміщення меблів. Що стосується поєднання натяжної стелі і шафи, то починати можна з будь-якого з них. Купе бувають 2-х видів, що впливає на варіанти їх монтажу:

 • Каркасні. Являють собою розбірну конструкцію, яку легко демонтувати і повторно зібрати в іншому місці. У цьому випадку натягнути плівку бажано в першу чергу.
 • Вбудований. Статична конструкція, яка знаходиться на одному місці постійно і кріпиться до стіни. На таку меблі при формуванні стелі кріпиться спеціальна планка.
 • Другий варіант вимагає професійного підходу. Грамотно встановлена планка забезпечить цілісність і привабливість конструкції.

  Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стеля

  Натяжна стеля і шафа-купе – поєднуємо правильно

  Найчастіше натяжна стеля кріпиться спочатку і лише потім під нього намагаються встановити шафу, що нерідко загрожує пошкодженням плівки на натяжній стелі і додатковими витратами. Кріплення до натяжній стелі варто виконувати зі знанням справи. Існують наступні варіанти поєднання конструкцій:

  • Установка шафи після натяжної стелі. Оскільки на плівці нічого кріпити не можна, то меблі встановлюється після неї, а просвіт ховається декоративним елементом.
  • мМонтаж купе в несучий стелю. Найбільш практичний варіант, оскільки ніякого зазору не утворюється, а внутрішній простір шафи виходить великим.

  У будь-якому випадку кожен з варіантів гарний і гарантує естетичний результат при правильному виконанні робіт, подивіться фото. Остаточне рішення приймає власник спільно з працівниками виходячи з особливостей кожного приміщення та особистих уподобань.

  Особливості монтажу шафи під натяжну стелю

  Поєднати натяжну стельову конструкцію і меблі можна кількома способами, який слід вибирати, виходячи з концепції приміщення. Також на рішення впливає те, який саме шафа буде встановлюватися, якими будуть світильники і чи є у вас бажання, щоб плівка тривала всередині виробу, вийде акуратне примикання.

  Маємо шафа під готовим стелею

  Необхідно підготувати дерев’яний брус, направляючі, полотно і гарпунну систему або алюмінієвий кріплення. Спосіб відрізняється високою швидкістю виконання і практичністю, що дає можливість монтажу предмети меблювання в зручний для вас час. Процес виглядає наступним чином:

  • На чорновому стелі кріпиться дверна напрямна.
  • Уздовж стелі фіксується утримує профіль брус. Далі на нього з боку шафи прикручується спеціальне кріплення, що утримує натяжна стеля.

  Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стеля

  В результаті плівка повністю приховає брус, а збірку шафи можна здійснювати як відразу, так і в останню чергу.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Даний спосіб застосовується тільки, якщо відомі точні розміри меблів.

  Полотно над шафою

  Схожий з попереднім методом, але і стельова конструкція, шафа кріпляться до дерев’яного бруса. Монтаж здійснюється так:

  • Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стеляПерш за все монтується дерев’яний брус, при цьому бажано, щоб його розтин було 100х100 мм, оскільки він буде піддаватися значному навантаженні.
  • На брус внизу встановлюються дверні напрямні.
  • З зовнішньої сторони кріпиться декоративна ламінована ЛДСП, яка повинна перекривати собою напрямні. Слід простежити, щоб капелюшки саморезов розташовувалися вище рівня майбутньої стелі.
  • Натягується плівка, яка візуально здається вищою шафи, після чого стик і фрагмент панелі декоруються будь-яким способом.

  Спосіб здобув велику популярність, так як обсяг верхніх полиць максимальний, плівка всередині купе відсутня, а значить, пошкодити її не можна. З естетичної сторони все ідеально – натяжна конструкція прекрасно стикується з меблями, без утворення зазорів, у деяких випадках може знадобитися заставна.

  Плівка всередині шафи

  Плівка знаходиться як зовні, так і всередині шафи, прикрашаючи його собою, що можна додатково посилити монтажем світильників. Послідовність виконання робіт:

  • встановлюється дерев’яний брус, нижню частину якого слід ретельно очистити і обробити наждачним папером до гладкості, оскільки вона стикається з плівкою;
  • Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стелявиконується установка полотна, після чого в місці майбутнього кріплення дверної направляючої попередньо фіксується ПВХ-пластина;
  • за бажанням світильники вбудовуються, а потім ставляться двері;
  • місця стиків декоруються стельовими плінтусами, в які доцільно встановити світлодіодні стрічки, що служать додатковим джерелом світла в приміщенні.

  Не особливо популярний метод, що обумовлено високою ймовірністю пошкодження плівки в процесі експлуатації меблів. У разі якщо з’явиться необхідність у демонтажі натяжної стелі, доведеться попередньо розбирати купе.

  Роздільна конструкція

  Вибір даного способу забезпечить візуальну цілісність натяжна конструкції шафи-купе, при цьому вони будуть перебувати окремо один від одного. Монтаж дуже простий і потребує лише уважності і акуратності.

  Перш за все встановлюється натяжну стелю по всьому периметру приміщення, після чого збирається меблі і ставиться верхня кришка. Останній крок найбільш складний, оскільки малу відстань до плівки робить можливим її пошкодження.

  Рекомендації фахівців

  Основне значення, на думку всіх фахівців, має правильний і точний розрахунок розмірів предмета інтер’єру і місця його розташування. Рекомендується звернутися до послуг досвідчених майстрів, які складуть грамотну схему установки, підберуть місце фіксації застави. Також рекомендується звернути увагу на наступні поради:

  • Якщо ви віддали перевагу шафі-купе, то потрібно обов’язково повідомити про це працівникам, які збирають натяжна стеля. Вони врахують побажання і дадуть рекомендації щодо подальших дій.
  • При монтажі меблів потрібно бути вкрай обережним з гострими її кутами, які легко можуть пошкодити плівку
  • Якщо ви віддали перевагу каркасної конструкції, то спочатку необхідно натягнути стелю, оскільки в подальшому меблі може бути демонтована.

  Різноманітність способів дають можливість поєднати натяжна стеля і шафа-купе, надавши приміщенню закінчений і привабливий зовнішній вигляд. Запорукою відмінного результату є планування майбутніх робіт та доручення їх проведення досвідченим фахівцям.

  Як поєднати вбудований шафа і натяжна стеля: заставна під шафу купе в натяжній стелі, кріплення, примикання шафи купе до натяжній стелі, спочатку шафа або натяжна стеля