Як позбутися від клопів в ліжку: методи боротьби з клопами

Як позбутися від клопів в ліжку: методи боротьби з клопамиПостільні клопи раніше зустрічалися досить часто, але людям вдалося їх вивести. На сьогоднішній день паразити змогли виробити імунітет до різних хімічних засобів, і стали частіше з’являтися. Їх можна перенести в будинок за допомогою сумки, багажу, меблів та інших атрибутів.

Методи боротьби з клопами в ліжку

Зміст статті

 • Методи боротьби з клопами в ліжку
  • Народні засоби від клопів у ліжку
  • Заходи обережності при обробці
 • Профілактичні заходи від клопів на ліжку

При виявленні місця проживання клопів, це невеликі гнізда, слід викинути постільну білизну, подушку або ковдру. Хороші меблі викидати шкода, тому проводиться дезінсекція. Також необхідно провести огляд всіх кімнат, звернути увагу на книги, килими і м’які іграшки.

У подібних випадках, сусідні квартири піддаються ризику зараження. Варто викликати службу СЕС, для дезінфекції житлового будинку. Це не займе багато часу, кілька годин достатньо для повного знищення комах.

Увага! Можна купити самостійно речовина від кліщів, але воно буде дуже токсична, і використовувати його слід з обережністю. Клопи не люблять високу температуру, в профілактичних цілях сушать постільна білизна кожен рік на відкритому просторі під сонцем.Як позбутися від клопів в ліжку: методи боротьби з клопами

Народні засоби від клопів у ліжку

Крім вищеописаних методів у боротьбі за чистоту, існують перевірені і не менш ефективні народні засоби, які допоможуть позбутися від клопів. Наприклад:

 • Полин. Дає дуже хороший результат проти різних комах. Роблять відвар полину і промивають всі вікна, двері, підлоги і меблі. Бажано пройти курс такої чистки. Протягом тижня кожен день проводити цей захід. Так як полин має властивість втрачати свої переваги через 3 дні, але має накопичувальне властивість.
 • Аїр і пижма. Збирають порошок рослин на початку осені, і розсипають по ліжку і іншим ділянкам приміщення. Важливо не пройти підстилки для тварин і плінтуса. Засипається речовина в щілини підлоги.
 • Ромашка звичайна. Придбати квітку можна в аптеці. Для посилення ефекту змішувати настоянку ромашки з сіллю. В результаті обробки клопи зникають на довгий час.
 • Довідка! Після проведення процедури обов’язково треба провітрити кімнату, так як тривале вдихання, парів полину або пижма може нашкодити здоров’ю людини.Як позбутися від клопів в ліжку: методи боротьби з клопами

  Заходи обережності при обробці

  Клопи кусаються, тому на тілі людини можуть утворитися почервоніння, і з’явитися свербіж. Розчісувати вогнища ураження не рекомендується, так як легко занести бактерії і місце запалиться. Хорошим варіантом стане звернення до лікаря, він призначити спеціальні креми і таблетки. Щоб цього не сталося, не можна спати в ліжку, якщо ви не впевнені, що вона повністю чиста.

  Використовувати хімічні речовини потрібно акуратно, існують спеціальні засоби захисту. Прибрати з дому тварин, і на пару днів відвезти дітей до бабусі. Позбавити від продуктів харчування по максимуму. Всі кімнати повинна оброблятися без перерв. Відразу ж варто відкрити вікна. Одягається медична маска на обличчя, рукавички. Захід проводиться строго двома людьми, для підстрахування від нещасного випадку. Як правило, не можна розпилювати поблизу вогню препарати. У багатоквартирному житловому будинку, краще попередити сусідів.Як позбутися від клопів в ліжку: методи боротьби з клопами

  Профілактичні заходи від клопів на ліжку

  Дані паразити можуть на час затихнути і не дати про себе знати, але продовжувати потихеньку жити у вашому домі. У профілактичних цілях, варто регулярно займатися очищенням приміщень. Дуже високий рівень вологості сприяє їх розмноженню. У них виробляється стійкий імунітет до всіх дезінфекторів, тому слід міняти препарати або використовувати по черзі, а ще краще в різних кімнатах, різні речовини.

  Кліщі здатні перейти в сусідню квартиру, а від них до вас. Профілактика проводиться всім будинком. Після поїздки на дачу або в іншу країну, речі відразу ж стираються і просушуються на відкритому просторі. Вентиляцію необхідно раз на півроку змінювати і очищувати від забруднення.Як позбутися від клопів в ліжку: методи боротьби з клопами

  Не треба триматися за старі меблі, її нутрощі досить складно прочистити. Кліщі можуть відкладати свої яйця в найпотаємніших місцях, особливо це стосується диванів і крісел, які стоять на місці з температурою менше 10C градусів.