Існує чимало причин, щоб позбутися від старого одягу: вона стала маленькою, перестала подобатися, набридла, з’явилося прагнення змінити свій стиль, переїзд і так далі. При цьому речі можна не тільки віддати або подарувати, але і продати.

Способи вигідного звільнення свого гардеробу

Якщо займатися благодійністю не хочеться, зате є бажання заробити, то можна скористатися одним із запропонованих методів:

1. Продаж речей за допомогою різних онлайнових ресурсів. На цих порталах продавці самі вказують бажану вартість, можуть торгуватися, рекламувати товар, викладаючи фотографії, детальний опис речей і причину їх продажу. Єдиним недоліком системи є те, що своє оголошення потрібно буде оплачувати, щоб його зміг подивитися максимальну кількість потенційних покупців. В початку списку розташовуються нові пропозиції, щоб бути постійно в їх рядах, потрібна певна сума грошей.

2. Реалізація речей через барахолки вашого міста. Подібний варіант позбавлення від старих речей вимагає таланту продавця і величезне бажання. Заплативши приблизно 5000 рублів за 1 день, свій одяг можна продати за кілька годин. Але слід врахувати, що організатори прискіпливі до відбору товарів. На цих ринках можуть реалізовувати речі не тільки приватники, але і молоді дизайнери, або магазини, що мають залежану продукцію.

3. Використання комісійних магазинів. Цей варіант хороший тим, що можна спробувати продати будь-який одяг — просту, спортивний, дитячий чи дизайнерську. Тут працює наступний принцип: людина приносить речі, щоб магазин 45 днів продавав їх. У разі успіху власник отримає 30-60 відсотків від їх вартості. Крім того, є торгові точки H&M, де за пакет одягу пропонують привабливі знижки.

4. Відвідування дрес-кроссингов. Це явище вважається досить новим, воно виникло на початку століття в Англії. Щорічно у нього з’являється все більше прихильників по всьому світу, в тому числі і в Росії. Дрес-кроссінг — захід, де люди можуть обмінюватися одягом, яка їм не підійшла, або набридла. Звичайно, на ці домашні розпродажі не приносять речі без гудзиків або з витягнутими колінами. Але і справжні скарби тут не знайдеш. Хоча іноді трапляються вельми симпатичні і стоять штучки.

Пам’ятайте, продавати варто тільки те, що знаходиться в прекрасному стані. Речі з дірками, катишкамі і відсутніми деталями навряд чи комусь потрібні. Якщо ж одяг має гідний вигляд, але використовувалася вже не раз і не два, то її краще віддати бідним, адже поношений гардероб ніхто купувати не стане.