В даний час жінки стали впевненими і рішучими, але вони, так само як і раніше, побоюються робити перші кроки в знайомстві з чоловіками. Їм здається, що вони надходять неправильно, а у нових знайомих представників сильної половини людства викликають своїми відвертими діями лише сексуальний інтерес.

Але багато жінок стурбовані проблемою, як знайти супутника життя, а не партнера на одну ніч. Для того щоб дана проблема вирішувалася позитивним чином, дамам доводиться першими знайомитися з чоловіками. Як познайомитися з чоловіком??

З найдавніших часів існують перевірені способи для знайомства з такими молодими людьми. Сучасний світ пропонує безліч інших варіантів, як познайомитися з чоловіком.

Залишається лише вибрати те, що дійсно підходить тій чи іншій жінці. А, втім, можна перепробувати і всі запропоновані варіанти. Найголовніше, що необхідно пам’ятати представницям найпрекраснішої половини людства це те, що молоді люди не люблять напористі і дуже незалежних жінок.

Їх приваблюють дами, які випромінюють ніжність, ласку, розуміння і чуттєвість. Важливим значенням володіє і сексуальна тяга до вподобаної нової знайомої. Тому, щоб вирішити проблему позитивним чином і зробити це якомога швидше, дамі необхідно враховувати найменші нюанси.

Де можна познайомитися з чоловіком?

Як це ні дивно, але знайомства, завершуються щасливим кінцем, найчастіше відбувається у звичайних і примітивних місцях. Не потрібно відкривати нову планету, щоб знайти собі супутника життя, необхідно всього лише вибрати підходящий і звичайний варіант.

Де ж можна успішно познайомитися з чоловіком?

 • На прогулянці. Якщо у дівчини є собака, то вона може стати вірним помічників у знайомстві з хлопцем. Для цього необхідно всього лише здійснювати прогулянки з собакою в різних місцях, де можна зустріти такого ж самотнього чоловіка, який вигулює свого вихованця. Завести розмову в даній ситуації не представляється складним, загальні цікаві і любов до тварин згуртує молодих людей і прискорить щасливе знайомство.
 • На зупинці. Даний варіант знайомства підходить для тих жінок, які вже пригледіли собі супутника життя. Якщо з молодим чоловіком щодня зустрічатися на зупинці (наприклад, поїздка на роботу або з роботи), то можна заговорити з ним першою на різні теми (запитати, як скоро під’їде автобус чи не поїхав необхідний маршрут), потім і продовжити подальше знайомство.
 • В магазині. Попросити вподобаного хлопця дістати потрібний жінці товар з верхньої полиці або запитати у чоловіка ради, яке він віддає перевагу вино і т. п. Варіант з магазином дещо ризикований, тому що немає впевненості, що чоловік допоможе і не піде геть. Але віра у краще повинна створювати надію на щастя в серцях людей.
 • На вулиці. Найпоширеніший, але ефективний спосіб знайомства на вулиці — це ненавмисно зіткнутися з людиною або впустити перед його ногами який-небудь предмет. Після того, як дама вибачиться або чоловік підніме важливу для неї річ, жінка може в знак подяки запросити незнайомця в кафе або ресторан. В даному варіанті не потрібно просити прикурити сигарету або у вподобаного людини, так як такий початок знайомства загрожує негативними наслідками.
 • У тренажерному залі. Прихильникам і послідовникам здорового способу життя легко знайти чоловіка своїх інтересів у спортивних секціях. Темою для початкового розмови може стати вид тренажера або інтерес про правильному виконанні тієї чи іншої вправи.
 • В колі друзів. Дуже багато знайомств відбувається за пропозицією знайомих або рідних. Такий варіант знайомства найбільш вдалий, адже родичі або друзі ніколи не запропонують в якості супутника життя нехорошого або злого людини.
 • В місцях за інтересами. Якщо у жінки є улюблене хобі, наприклад, шаховий спорт або катання на гірських лижах, то знайти супутника життя з такими ж інтересами їй не буде складним. Як правило, улюблене хобі збирає велику кількість захоплюються людей, в числі яких є і чоловіки, і жінки.

Всі вищезазначені варіанти відносяться до простих способів знайомства, але сучасні дами рідко користуються ними, віддаючи перевагу супермодним, але ризикованих методів. До останніх належать службові знайомства, зустрічі на відпочинок, знайомства в інтернеті або в нічному клубі.

Плюси і мінуси службових романів

Познайомитися з чоловіком можна і на роботі. Особливо, якщо згадати добру і ліричну комедію «Службовий роман», то завершенням службових зустрічей може стати і спільне життя справжніх колег. Але так хороший службовий роман?

Для початку дуже важливо визначити, що знаходиться в душі жінки. Якщо вона симпатизує якого-небудь співробітника або колезі, то необхідно точно усвідомити, що ж піде за цією симпатією? Потрібен їй цей чоловік для сімейного життя, або ж вона просто бажає урізноманітнити нудну трудову зміну?

Друге, що необхідно знати, чи сподобався чоловік вільним? Якщо молода людина одружений, то не варто валити сімейний союз і намагатися побудувати власне щастя на чужих сльозах.

Перед тим, як будувати відносини з начальником, необхідно задуматися про можливі наслідки. Цілком ймовірно, що після невдало досконалого знайомства, жінка може залишитися без свого робочого місця.

Які мінуси любовних стосунків у колективі?

 • Плітки. Як би не намагалася жінка приховувати симпатію до співробітника, в колективі все-одно помітять відбулися в ній зміни. Після цього пліток уникнути не вдасться. Найгірше, якщо роман з колегою закінчиться невдачею, в цьому випадку, зловтіха і глузування будуть переслідувачами трудових буднів.
 • Якщо обранцем є підлеглий колега, то, ймовірно, таке знайомство стане для нього приводом для лентяйства. Наприклад, покладаючись на тісні стосунки, він може запізнюватися на роботу або брати непотрібні відгули.
 • У тому випадку, коли симпатичним молодим чоловіком є начальник, то необхідно підготуватися до того, що через деякий час він може поміняти свою супутницю життя на більш молоду і красиву колегу.

А чи є плюси службових відносин?

 • Молоді люди не будуть відчувати нестачу зустрічей, так як вони практично всі добу перебувати разом.
 • Службове знайомство завести дуже легко, достатньо сходити один або два рази на спільний корпоратив.
 • З допомогою романтичних відносин трудові будні будуть проходити висів і швидко.

Знайомства в інтернеті

Можна зустріти супутника життя, але при цьому не виходити з квартири? Сучасний світ говорить: «Так!» Дивно, але інтернет-знайомства виходять на чільне місце серед інших варіантів для знайомств. З кожним днем загальна кількість сайтів для знайомств невблаганно зростає, а це означає, що люди шукають один одного в мережі і, можливо, створюють сім’ї.

Так чи інакше, сучасні сайти знайомств придумані швидше для людей, які не шукають тривалих і серйозних відносин, а задовольняються короткочасними зв’язками. Якщо вже й шукати супутника життя через інтернет, то необхідно відвідувати сайти з інтересами людей. Тим не менш, віртуальне спілкування і подальші відносини мають свої позитивні і негативні сторони. Познайомитися з чоловіком в мережі можна, але важливо пам’ятати деякі нюанси.

Плюси інтернет-знайомств:

 • Такий варіант підходить для нетовариських і замкнутих людей, які бояться або соромляться заговорити з людиною протилежної статі в реальному житті.
 • Спілкування через мережу допоможе скласти перше враження про вподобаним людині, що згодом допоможе уникнути розчарувань при реальному побаченні.
 • Жінкам легко зробити перший крок в інтернеті і почати бесіду.
 • На сайтах знайомств надається величезний вибір молодих людей, тому якщо знайомство з одним принесло розчарування, то можна через хвилину переключитися на іншого хлопця.
 • Спілкування через мережу підвищує самооцінку у жінок, адже співрозмовники-чоловіки не скупляться на компліменти. Це стосується навіть тих дам, які у повсякденному житті не викликають особливого захоплення у представників сильної половини.
 • Через мережу легко дізнатися, чим цікавиться партнер по спілкуванню, як і з ким він живе, які його стимули до подальшого життя.

Мінуси спілкування в інтернеті:

 • На подібних сайтах часто «сидять» люди, які нещасні, невпевнені в собі.
 • Багато людей відвідують сайти знайомств, перебуваючи в місцях позбавлення волі.
 • Шахрайство через інтернет легше зробити, ніж зробити ці злочинні дії в реальному житті. Важливо пам’ятати, що не всі чоловіки і жінки виглядають так, як вони представлені на фотографіях. Деякі шахраї діють з злочинним умислом і спеціально знайомляться на подібних сайтах, щоб позбавити співрозмовника грошей або житлових умов.
 • В більшості випадків молоді люди в інтернеті не шукають серйозних відносин, а зустріч на одну ніч.
 • При реальному побаченні необхідно дотримуватися особливої обережності. Людина у віртуальному світі може здаватися позитивним, а насправді виявляється маніяком або обманщиком.

Курортні знайомства

Для чого люди їдуть на курорти? Зрозуміло, для відпочинку і для позитивного проведення часу. Деякі поїздки на курорти закінчуються романтичними зустрічами. Можливо познайомитися з чоловіком на відпочинок?

Курортні відносини — це часте явище, воно має безліч переваг, але наділене і недоліками. На відміну від службових відносин, жінки зовсім не знають молодої людини, з яким їм доведеться спілкуватися.

Перевагою відносин на відпочинку є маса позитивних вражень, що виходять від нового знайомого. А ось короткостроковість відносин є мінусом. Після того, як туристична путівка підійде до кінця, закоханим доведеться розлучитися. Жінкам важливо пам’ятати, що дуже рідко курортні романи закінчуються весіллями.

Що може стати в нагоді при знайомстві з чоловіком?

Під час першої зустрічі дуже важливо створити позитивне враження, яке зацікавить чоловіка і спонукає його на продовження відносин. Якими ж якостями рекомендується мати жінці, щоб перше знайомство обов’язково завершилося щасливим сімейним життям?

 • Приємна зовнішність, доглянутий вид, чистий одяг, зачіска, ідеальний макіяж, приємний аромат, витікаючий від жінки — все це обов’язкові основи при зустрічі з цікавим чоловіком.
 • У розмові дамі необхідно випромінювати тільки позитив і позитивні емоції, вона повинна бути життєрадісною і приємною співрозмовницею. Не можна сердитися, гніватися, обманювати свого співрозмовника.
 • Природність найкращий помічник тривалих відносин.
 • Жіночий гумор дуже цінується молодими людьми, тому дама не повинна боятися розсмішити свого обранця.
 • Тільки любляча жінка може сподобатися чоловікові.
 • Не рекомендується відкидати знайомства, якщо молода людина не сподобався жінці на перший погляд. Цілком імовірно, що при першій зустрічі юнак відрізняється скромністю, а згодом він повністю проявить свої душевні потенціали.
 • Дамам не можна розкриватися повністю перед своїм обранцем, важливо пам’ятати, що в кожній жінці повинна бути загадка, яку чоловік захоче розгадувати день від дня.