У кожної людини є свої страхи і побоювання. Кожному властиво соромиться в тій чи іншій ситуації, мимрити, побоюватися чогось. Одним з найяскравіших прикладів у цій темі є знайомство, яке є вашою ініціативою.

У період XXI століття, коли всі рівні і у кожного сучасного свідомого громадянина правової держави, є чітке розуміння терміна «феміністка», чоловіки перестали дивуватися тому, що з ними знайомиться жінка (і, при чому, перша). Наслідком цього є те, що тепер чоловік не вважає за потрібне проявити увагу першим. Ми з тими, «хто з Марса», в деяких своїх функціях помінялися місцями. Тепер завдання звернути увагу і познайомитися – наша жіноча. Це черговий подарунок долі, вимушена міра, наш хрест.

«Жінка істота терпеливе і хитре» — це формулювання написана виключно для жінок. Чоловікам не читати!

Що слід зробити?

З метою переконання кожної з жінок і для того, щоб розвіяти сумніви, наступна рекомендація:

Він, як з чарівної казки… у кого-то темний і високий, у кого-то лисий і старше, у кого-то блондин з блакитними очима. Серце невгамовно стукає. Маленька сміливість в голові постійно підштовхує підійти і познайомитися. Мозок впевнено тараторить: «Ти жінка. Ніяких знайомств першої. Ініціативу скасувати… скасувати… скасувати…».

  • По-перше, потрібно заспокоїти наше жіноче збентеження і запам’ятати раз і на завжди: щоб не шукати цього чоловіка в соціальній мережі, в групі кафе, в якому він зараз сидить, а щоб він сам дзвонив і писав, треба, щоб у нього був твій номер телефону (як мінімум).
  • По-друге, номер телефону ніколи у нього не з’явиться, якщо ти сама йому його не даси!
  • В-третіх – дій!

Для того щоб познайомитися з чоловіком, досить проявити кмітливість, увімкнути в собі режим «рудої лисички» і відключити датчики скромності (або приглушити їх).

Не бійся підійти до нього. У світовій історії не зафіксовано випадок, коли чоловіки при знайомстві з прекрасною половиною, кусалися.

Для успіху необхідно поставити питання, який зацікавить і його спантеличить.

Наприклад: молодий чоловік, як ви ставитеся до жінок, які мають сміливість, знайомиться першими? Відповідь на питання такого роду (навіть якщо ви тільки зовсім трішечки психолог), допоможе вам зрозуміти його темперамент, а це 50% успіху!

Дозвольте собі таку витівку, як присісти поруч (рекомендована відстань – «піонерське»), сказати, що ви не відмовтеся дізнатися його краще, насипте трошки компліментів про те, як він акуратно виглядає або про його чудовому погляді, дарящем спокій і впевненість…

Варто пам’ятати про те, що загадка завжди вабить. Розповідь про себе в режимі: «Маша, 22 роки, студентка 4-го курсу, хочу бути вчителем, хобі: малювання, живу з батьками» – це найдурніша помилка. Так дозволено знайомитися тільки з психологом! Якщо у вашому випадку справа йде саме так – негайно йдіть на курси професійного «пікапа» для жінок! Все дуже погано!

Залиште після себе інтригу і шлейф парфумів або класичну схему ніхто не відміняв, а саме: напишіть на серветці, його руці, хустці… на чому завгодно свій номер телефону і біжіть! Потрібно знати: якщо він зателефонує тобі і запропонує продовжити знайомство, то ти його заінтригувала і цікава йому. Якщо ні – не потрібно засмучується через дрібниці. Це був не твій чоловік.

Кілька заміток для самотніх дівчат

  • Не чекай, коли він підійде першим. Життя таке коротке…
  • Не бійся говорити йому компліменти. Чоловіки, як діти, люблять, коли їх хвалять.
  • Не давай йому приводу подумати, що ти готова на все на першому побаченні. Ти не дурна і наївна, ти смілива й горда. Ти познайомилася з ним, щоб потішити себе, а не його.
  • І ще: завжди носи з собою кулькову ручку.