В нашому житті поцілунки відіграють важливу роль. Одним лише дотиком губ можна завоювати любов людини, а можна і назавжди відштовхнути його від себе. Молодих людей нерідко мучать сумніви в тому, чи зможуть вони справити враження на любов всього свого життя. Відсутність якого б то не було досвіду позбавляє їх впевненості в собі.

Ситуацію ускладнює той факт, що допомоги по такій темі практично не існує, а звернутися за допомогою до друзів або рідних зважиться не кожен. Ось і доводиться в такий відповідальний і хвилюючий момент – на першому побаченні з парнем або з дівчиною — боротися з хвилюванням і збентеженням. Але насправді з цієї ситуації є вихід. У даній статті буде дано розгорнуту відповідь на питання «Як правильно цілуватися?».

Вчимося цілуватися

Під час поцілунку, будь то поцілунок у голову або в губи, краще стежити за тим, як веде себе партнер. Якщо він не хоче переривати міцний поцілунок, тісно притискається до вашого тіла, трохи постогнує, то це хороший знак. Значить, відбувається приносить йому ні з чим незрівняне задоволення. Однак якщо він ніяк не реагує або навіть хоче скоріше відійти від вас, то ваша техніка зваблювання далека від досконалості. Але не варто сприймати це як трагедію. Все приходить з досвідом. А якщо вам дуже хочеться скоріше освоїти техніку спокушання, можете трохи краще придивлятися до любовних сцен у фільмах, дивитися відео-уроки в інтернеті.

Є незвичайний спосіб – спробувати уявити, як ви цілуєте коханої людини. Сядьте в зручне крісло, закиньте голову назад і закрийте очі. Якщо у вас гарна уява можете залишити їх відкритими. Уявіть ніжний поцілунок з об’єктом ваших палких почуттів, його губи, шию, обличчя… а він нехай з радістю відповість вам взаємністю. Поспішати при цьому не треба. Дозвольте собі бодай на деякий час, але здійснити свою мрію. Чим реалістичніше ви будете представляти, як цілуєте свою пасію, тим більше ймовірність того, що ви зможете повторити уявне в реальності.

А як тільки ви перейдете до здійснення задуманого, не завадить створити романтичну обстановку. Так ви вже точно зможете причарувати коханого людини.

У романтичній Франції сексопатолог Жерар Леле став відомий тим, що склав найбільш повну класифікацію поцілунків. Вона стане відмінним помічником в освоєнні техніки чарівності.

 • Ніжний поцілунок. Легенько, на кілька секунд доторкнутися ротом до шкіри.
 • Міцний поцілунок. Впевнено доторкнутися губами до губ, дихаючи уривчасто, не стримуючи себе.
 • Поцілунок взасос. Проникнути до губ партнера і смоктати їх, спочатку верхню губу, а потім нижню, утримуючи деякий час у роті. Можна здійснити поцілунок взасос не тільки губи, але і в шию. Правда, потрібно враховувати, що після такого утворюється невеликий червонуватий слід. До того ж, поцілунок взасос сподобається не кожній дівчині.
 • Щипок. Акуратно захопити губами складку шкіри і утримувати в роті.
 • Лоскотання. Губами пестять яку-небудь ерогенну зону. Так можна доставити задоволення партнерці.
 • «Пурхання крил метелика». Легкі і швидкі дотики губ до шкіри, до особи, поцілунок в лоб, що викликають приємні, злегка лоскочуть відчуття. Виглядає так, ніби партнер губами окреслює лінії рельєфу на тілі.
 • Повільний. Губи ковзають по шкірі, не затримуючись надовго на якомусь конкретному її ділянці.

 • Французька (інакше називається «поцілунок з язиком»). Прочиніть рот і витягніть свою мову назустріч мові партнерки або партнера. Потім кінчиком свого язика пестіть чужу мову.
 • Поцілунок в голову. Поцілунок в голову виглядає досить-таки незвично, але разом з тим дуже мило. Зафіксуйте ніжний поцілунок на голові свого партнера або партнерки, намагаючись вкласти в нього всю повноту своїх почуттів. Тільки тоді поцілунок в голову приємно здивує вашу партнерку.
 • Різдвяний поцілунок. У свята вашій близькій людині або коханому буде особливо приємно вашу увагу. Немає нічого романтичнішого, ніж різдвяний поцілунок. Від душі поцілуйте дорогого вам людини в щічку або в губи і піднесіть йому/їй оригінальний подарунок. Також, якщо ви хочете після сварки загладити свою провину перед партнером, то подаруйте йому різдвяний поцілунок, він красномовніше будь-яких слів.
 • Поцілунок в лоб. Поцілунок в лоб нічим не гірше, ніж пристрасний поцілунок з мовою або різдвяний поцілунок. Він здатний продемонструвати партнеру глибину ваших почуттів і серйозність намірів щодо нього. Просто ніжно доторкніться губами до чола вашої дівчини або хлопця і скажіть, що любите її/його. Ваш партнер напевно буде приємно здивований і зворушений. Поцілунок в лоб запам’ятається йому надовго.
 • Лесбійський поцілунок. Лесбійський поцілунок практично нічим не відрізняється від звичайного. Хіба що він трохи більше, еротичний, ніж поцілунок в лоб. Кілька хвилин ніжно пестіть губи партнерки, злегка посмоктуючи їх і граючи з мовою.
 • Поцілунок в живіт. Ніжний поцілунок в живіт доставляє не менше задоволення, ніж поцілунок в губи. Він розслабляє і налаштовує партнерку на потрібний лад. Техніка його проста. Ніжними поцілунками покривайте живіт коханої, лежить на ліжку, можете трохи прикушувати шкіру або вдатися до допомоги мови.
 • Поцілуйте наречену. Весілля – дуже відповідальна подія, підготовка до якого може зайняти не один місяць. Як правило, молодята планують, яке плаття у нареченої, яким буде весільний торт, ну, а про поцілунок ніхто не замислюється. Між тим, поцілунок нареченої – це важлива частина весілля. Пристрасно поцілуйте наречену в губи, даючи зрозуміти, що саме ви хочете бачити в ролі своєї дружини. Поцілуйте наречену так, щоб цей момент запам’ятався їй і вам надовго.

Поцілунок на першому побаченні

Багато хлопці замислюються про те, як поцілувати дівчину, вперше зустрівшись з нею. А дівчата турбуються про те, як поцілувати хлопця. Часом це завдання стає нездійсненною. Одне незручне рух, один надто нахабний погляд або необережне слово, і можна не сподіватися на те, що дівчина відповість взаємністю. Тому дуже важливо, перш ніж вирушати на побачення, хоча б пробігти очима по наступних шести правилами і бути готовим до того, щоб кардинально змінити свою поведінку. Тільки в такому випадку ви зможете на першому побаченні справити враження на партнерку і не відлякати її, а значить, і шукати відповідь на питання «Як поцілувати дівчину?» вам більше не треба.

 • Перевірте готовність пасії
 • На побаченні накрийте долонею руку партнерки або ненароком доторкніться до її плеча, дивлячись їй в очі і привітно посміхаючись. Якщо вона посміхнеться або ніяк не відреагує, то вона не проти завести з вами роман. Але в тому випадку, якщо вона напружилася або скинула вашу руку з плеча, краще залиште свої наміри щодо поцілунку на потім.

 • Доторкніться до неї.
 • Якщо тест на готовність до поцілунку пройшов вдало, перейдіть до наступного кроку. З приводу чи без доторкніться до її шиї або щоці, ніжно проведіть рукою по підборіддю. Однак не порушуйте постійно її особистий простір. Пристрасні обійми будуть потім, на ліжку. А поки повторюйте дотику хвилин через десять-п’ятнадцять. Інакше це може діяти на нерви.

 • Пройдіться по волоссю.
 • Накрутіть локон на палець, загорніть за вухо вибилося із зачіски прядку або просто ненароком поторкайте волосся. Якщо ваші дії не викликали у неї роздратування, то це означає, що вона вже майже готова до поцілунку на першому побаченні.

 • Гипнотизируйте губи.
 • Довгим поглядом, можна з напівпосмішкою, дивіться на губи жінки. Ви повинні виглядати так, ніби заворожені їх красою і роздумуєте, як поцілувати дівчину. Потім подивіться прямо в очі коханої і запитайте її: «Як щодо поцілунку?».

 • Поцілунок.
 • Поцілунок на першому побаченні не повинен бути надмірно пристрасним. Після недовгого дотику до губ знову зловіть погляд дівчини і скажіть їй що-небудь приємне.

 • Аромат
 • Не ігноруйте необхідність щодня чистити зуби. А перед тим, як лізти до дівчини з поцілунками, ретельно перевірте, чи гарний у вас запах з рота. При необхідності скористайтеся жуйкою з ароматом м’яти або освіжаючим бальзамом для порожнини рота.

  До чого сниться поцілунок

  Поцілунок в сні, як і в житті, — це приємна і хвилююча подія. Хвилююча тому, що найчастіше людина, побачивши такий сон, дивується, що б він міг означати і що йому чекати в майбутньому. Саме на це питання відповість сонник, наведений у цій статті.

  Сонник

  Поцілунок закоханих у сні — завжди погана прикмета. Зазвичай такий сон сниться перед хворобою або сумом. Але не поспішайте засмучуватися. Адже це всього лише сонник.

  Поцілунок чоловіка з жінкою у сні – якщо вірити сонником, в майбутньому сновидця з’явиться привід для гніву і злості.

  Якщо чоловікові сниться міцний поцілунок з юною дівчиною, то сонник віщує появу капіталу, заробленого нечесним шляхом.

  Поцілунок в сні з пристрасною дівчиною – надзвичайно гарний знак. Отже, доля приготувала для вас сюрприз у вигляді нової коханої або нареченої.

  Міцний поцілунок з жінкою – сонник каже, що сновидця чекає погана звістка.

  Поцілунок уві сні зі знайомим – знайомий змусить вас похвилюватися.

  Любовне побачення з катом – вас чекає зустріч зі своєю другою половинкою.

  Зустріч з ворогом – скоро ворог стане вашим другом. Це може здатися неймовірним, але саме про те свідчить сонник.

  Тепер, прочитавши цю статтю, ви повинні отримати відповідь на питання «Як правильно цілуватися?». А якщо ви недавно бачили уві сні, як з кимось цілуєтеся, то завдяки соннику вам повинно стати ясно, що ж віщує таке сновидіння. Дотримуйтесь переліченим у статті рекомендаціям, і ваш поцілунок точно не буде схожий на поцілунок дітей, а буде пристрасним і гарячим і поступово перейде до ліжка. І пам’ятайте, поцілунок може бути будь-яким, будь то поцілунок в голову або поцілунок взасос, головне – це вести себе природно, але при цьому завжди пам’ятати про хороші манери.