Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

Погладити сорочку може бути досить важким завданням для людини, яка не вміє цього робити. Якщо ж дівчина робить це для коханої людини, то, зрозуміло, вона намагається не схибити. Здатність до прасування речей, в тому числі і чоловічих сорочок – це чи не одне з найважливіших жіночих господарських якостей.

Холостяки ж позбавлені цих принад сімейного життя, тому доводиться справлятися з усіма потребами самостійно. Дана стаття розповість про те, як правильно гладити сорочку з довгим рукавом і які методи краще використовувати.

Як правильно гладити сорочку. Майстер-класЯк правильно гладити сорочку з довгим рукавом

З чого почати

Краще всього почати з невеликих елементів. У випадку з коміром, потрібно розправити і розтягнути його – це допоможе уникнути помилки, при якій в результаті прасування залишаються некрасиві стрілки. Праска потрібно рухати від кута коміра до його центру. Із зворотного боку потрібно пропрасувати стійки, попередньо загорнувши їх усередину. Це практично найважливіший етап прасування, адже він відведено під самий помітний елемент сорочки. У фіналі цього етапу беруться за область під коміром.

Якщо ви вирішили дивитися відео як правильно гладити сорочку з довгим рукавом, то зробили правильне рішення. Професійні посібники допомагають багатьом новачкам не допустити кардинальних помилок у своїй роботі. Загалом,все, що ви хочете реалізувати, зможете з легкістю зробити. Обробка сорочки дозволить надати їй певний стиль і виключити пом’яті області. А це дуже важливо в таких випадках.

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом Починати прасування з самих рукавів досить часта помилка, яка може збільшити обсяг марною роботи – рукави изомнутся в процесі і все доведеться переробляти.

Замість цього беріться за манжети – спочатку вони утюжатся зсередини, після приступають до зовнішньої частини. Якщо манжета подвійна, то ні в якому разі не потрібно згинати – акуратно розправте і гладьте.

Як гладити рукава

Тепер можна не боятися переходити на рукави. Щоб уникнути непередбачених загинів, розтягніть елемент по нижньому шву. З передньої частини переходять на планку, а після і на задню. До речі, варто зауважити, що стрілки на рукавах – це не тільки не дуже симпатично, але і поганий тон, на думку стилістів. Втім, уникнути їх під час прасування досить таки просто. Достатньо лише піти на невелику хитрість.

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавомРукав кладеться на дошку так, щоб потенційні стрілки звисали з краю. Отгладив лежить на твердій поверхню частину, потрібно зробити те ж саме, але звісивши випрасувані області.

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

В даному випадку стоїть проблема, як правильно гладити сорочку з довгим рукавом зі стрілкою і без неї. Це дуже важливий аспект, так як потрібно підходити до цього процесу максимально відповідально. Багато виробники розміщують манжети таким чином, щоб стрілка плавно переходила в шов манжета. Але знайти такі варіації сорочок буде дуже складно. В даний час багато сорочки мають різні нашивки на рукавах, кишенях та інші додаткові елементи, які не дозволяють робити стрілки.

Рекомендується на сорочках з довгим рукавом взагалі не робити стрілки, так як сорочки такого типу носяться під піджак і їх не буде видно. Те ж саме стосується жіночих блузок в незалежності від довжини рукава. Останнім часом популяризація данныхвариаций гардеробу зросла. Але прасування – це основний аспект, який повинен враховуватися жінками.

Прасування основного полотна

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавомОтже, всі невеликі елементи готові – час переключити свою увагу на основне полотно! У першу чергу потрібно випрасувати полички, почавши при цьому з ґудзиків. Кокетка з петельками завжди кидається в очі, з-за чого вона потребує належної пошани під час прасування. Краще не поспішати і ретельно обробити ділянку під комірцевої стійкою. Найбільша проблема на цьому етапі – гудзики. Зазвичай вони виготовлені з пластику, якому властиво міняти колір і форму під впливом високих температур. При неакуратною роботі може знадобитися не тільки пришити нову ґудзик, але і зовсім купити нову сорочку, адже підпалений пластик легко зіпсує тканину.

Наступний етап – один з найлегших. Спинка не викличе особливих труднощів, адже на ній відсутні які-небудь дрібні елементи. Бічний шов – наша відправна точка. Потрібно розгладити його разом з верхньою частиною спинки, при цьому обійшовши рукав стороною. Після виріб розвертають так, щоб можна було з легкістю обробити центральну область спинки. Слідом можна зробити ще один оборот і виконати ті ж самі дії, які ми виконували з попереднім бічним швом. Пріоритет слід віддавати швах, а саме простору між спинкою і поличкою.

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

В інтернеті є багато покрокових фото, як правильно гладити сорочку з довгим рукавом і іншого формату. Виконуючи всі за наочним посібникам, ви дійсно зможете зробити все на найвищому рівні. Технологія цікава тим, що не вимагає великої кількості коштів. Вам буде потрібно тільки праска з регулятором температури та прасувальна дошка.

Метод без використання праски

Виробники розуміють, що не всі читали цю статтю і знають, як правильно і легко прасувати сорочки. У кого-то ж на це просто немає часу, хто з народження незграбний і боїться зіпсувати тканину. Але існує одне рішення – технологія «без сушки». У різних виробників вона може називатися по-різному, але суть скрізь одна і та ж. Після прання сорочку подібного зразка досить просто повісити на плічки. Звичайно, якщо залишити її валятися де-небудь без уваги, то ніякого дива не станеться.

Це ж стосується і звичайних сорочок. Якщо відразу ж після прання їх розвісити сушитися, використовуючи при цьому плічка, то вони не стануть ідеально рівними, але це значно спростить прасування.

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

Як правильно гладити сорочку з довгим рукавомНайголовніше, пам’ятайте – недбале ставлення до речей стає основною причиною неохайного вигляду, а якщо їх сушити в зім’ятому вигляді, то можна потрапити в ситуацію, коли не допоможе навіть праска та одяг доведеться перестирывать.

Правда, такого роду речі, зазвичай виготовляються з синтетичних матеріалів, які володіють великим відсотком їх утримання, що не всім припаде до душі.

Існує неймовірно велика кількість методик, які ви можете використовувати. Вони найчастіше пов’язані з особливостями деяких варіантів сорочок і сорочок. Перед тим як починати гладити, дізнайтеся, з якого матеріалу сорочка зроблена, і яка температура в даному випадку прийнятна. В результаті ви зможете зробити все правильно, і ваша сорочка буде бездоганною.

Рекомендації та поради

Компанії, що займаються хімчисткою, практично кожен день гладять неймовірно велику кількість одягу. До кожного матеріалу підбирається свій режим, умови. Тому у майстрів цієї справи накопичилося неймовірно велику кількість цікавих порад, якими ви можете скористатися сьогодні:

 • Температурний режим для певних тканин – обов’язково потрібно дотримуватися. В іншому випадку ви просто зіпсуєте річ.
 • Прасувати треба тільки після того, як сорочка повністю висохне, так як це може стати причиною псування матеріалу.
 • Гладити рекомендується тільки на спеціальній дошці, щоб матеріал сорочки не контактував з іншими поверхнями при тепловій обробці.
 • Перед прасуванням рекомендується протерти вологою ганчіркою праска, прасувальну дошку, щоб на них не було пилу.
 • Не варто робити стрілки на рукавах, так як вони будуть в даному випадку зайвими, тим більше, якщо ви носите піджак.
 • По закінченню всіх процедур, потрібно повісити сорочку на вішалку, щоб вона розправилася і прийняла необхідну форму.
 • Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

  Поради, звичайно ж, дуже прості, але вони дозволять досягти неймовірних успіхів. Прасувати речі не так вже й важко, але потрібно дотримуватися різноманітні аспекти, які розроблені спеціально для запобігання псування одягу.

  Безпосередньо з технікою прасування сорочки ми розібралися. Однак дещо все-таки випустили з уваги. Адже в разі роботи з праскою дуже важлива температура та інші дрібниці. Ця частина статті розповість про деяких з них. До речі, температура багато в чому залежить саме від частини виробу, над якою ведеться робота. Адже щільність сорочки не однорідна, десь присутні важкі вигини, елементи начебто гудзиків. Але спочатку поговоримо про сорочках, які гладити не потрібно. Для зручності виконання всіх методик ви можете використовувати відео як правильно гладити сорочку з довгим рукавом і що при цьому робити.

  Температурний режим для тканин

  Звичайно, кращим рішенням буде звернути свою увагу на бирку. На внутрішній частині виробів завжди є ярличок з усією необхідною інформацією. На сорочках він зазвичай розміщений на внутрішній стороні ворота. Температура прасування багато в чому залежить від використовуваної тканини. Якусь важче пропрасувати, яку легко можна зіпсувати. Якщо отримати інформацію про виробі неможливо, дотримуйтесь загальних рекомендацій:

 • Так, бавовна слід гладити при ста п’ятдесяти градусах. Рекомендується змочити тканину або користуватися функцією прасування з парою. Якщо ж є поліестер, навіть в маленькій кількості, температуру потрібно зменшити ще на 40 градусів. Стислий бавовна вимагає тієї ж температури, але його навпаки краще не змочувати.
 • Віскоза, наприклад, обробляється вологою функцією при 120 градусах.
 • Льон – рекордсмен за температур. Праска необхідно розігріти до 230 градусів, сам процес виконувати, застосовуючи зусилля.
 • Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом

  Методика розповідає про те, як правильно гладити сорочку з довгим рукавом, і які рекомендації в даному випадку використовувати. Всі поради представлені висококваліфікованими фахівцями, які не перший рік працюють з речами та одягом різного типу.

  Як погладити сорочку. Швидко. Правильно. Коментарі фахівця. Сорочка на замовлення.Як правильно гладити сорочку з довгим рукавом