У зовнішності жінки, одне з головних місць займає особа. Зробити його привабливим допомагає макіяж. Важливу роль відіграють брови, вони можуть змінити вираз обличчя, підкреслити його природну красу. Головне, щоб форма і колір були підібрані вірно. Яскравий акцент досягається шляхом фарбування.

Існують спеціальні фарби для брів. Але дуже багато жінок вважає за краще фарбувати брови хною. По-перше, тому, що це можна зробити в домашніх умовах, і хна цілком доступна в багатьох магазинах. Крім того, ціна на неї досить низька.

Правила фарбування

Для того, щоб пофарбуватись самостійно необхідно знати, як правильно наносити хну на брови і чим змивати. Купуючи хну, потрібно підбирати колір, під природний відтінок волосся.

Перед фарбуванням хну потрібно розвести водою по інструкції. Для приготування розчину використовувати можна тільки скляний або пластиковий посуд, ні в якому разі не металеву, так як в цьому випадку може відбутися реакція окислення. Лопаточка, якій розмішують фарбу, також повинна бути пластиковою.

Перед початок слід надіти спеціальні рукавички і захистити одяг з допомогою фартуха або накидки. Наносити можна пензлем від туші, попередньо промивши її ретельно водою або ватною паличкою. Попередньо можна намалювати потрібну форму безбарвним косметичним олівцем.

Фарбувати можна не тільки волоссячко, але і шкіру, коригуючи таким чином форму брови. Витримувати хну можна від 15 до 60 хвилин, в залежності від бажаного результату, тобто на скільки інтенсивний колір потрібен в результаті. Для створення потрібної температури, можна накрити брови целофаном. Знімати фарбу краще ватним диском, а потім змивати водою, строго без використання прогресивних засобів. Змивати треба протягом довгого часу, щоб не залишилося надлишків. На завершення, щоб заспокоїти шкіру, можна нанести живильний крем.

Переваги хни

Хна повністю натуральний продукт, і це її основна перевага. Завдяки цьому нею можуть користуватися практично всі. Хна майже не викликає алергії. Вона чудово поєднується з іншими натуральними фарбами, такими як басма або кави, що дозволяє отримати практично будь-який відтінок. І блондинки, і брюнетки можуть користуватися хною. Крім того, хна надає благотворний вплив на волосся, вони стають міцніші і товщі, зміцнюються цибулини. Ефект фарбування триває дуже довго, і брови не тьмяніють.