Купувати одяг і товари в інтернет – магазинах стає досить популярно. Найбільш поширеними майданчиками покупок на сьогодні, є китайські магазинчики. Поширеними товарами для покупок є одяг та взуття. Але невелика кількість людей знають, як правильно підібрати китайський одяг за розміром.

Більшість людей користуються інтернет – магазинами для купівлі побутової техніки, гаджетів і аксесуарів. Але купувати взуття або одяг геть відмовляються, мотивуючи тим, що не розбираються в китайських розмірах. До кожного товару зазначена таблиця розмірів. Не рідко при замовленні товару, отримавши його, розчаровуємося, що кофточка мала або велика. Однак продати її не складе великої праці, тим більше що річ придбана за копійки, в порівнянні з сьогоднішніми цінами на ринку. Для того щоб зробити покупку і не розчаруватися з розміром необхідно слідувати схемі підбору розміру і все вийде.

Що потрібно робити?

Необхідно вибрати товар, перегорнувши сторінку в низ, ви побачите розмірну таблицю. Швидше за все, вона буде незрозумілою багатьом мовою англійською або китайською, цю проблему вам допоможе виправити браузер, який здатний перевести сторінку на звичний російську мову. Після чого ви зможете підібрати потрібний розмір, розібравшись з параметрами. Часто зустрічається картинка речі на якій виконані виміри для того або іншого розміру. Якщо вам не складно, то можна взяти свою кофтину, виміряти згідно мірками з допомогою сантиметра і порівняти з представленими.

Підібрали собі розмір, що можете сміливо замовляти і не переживати, що не підійде. Для людей, яким проблематично вимірювати свій одяг, або ж просто ні сантиметра можна пошукати такий же товар, але з наданням розмірної сітки. У китайських інтернет – магазинах знайти однаковий товар не проблема, різниця буде лише в ціні, але ви завжди зможете повернутися до первісного обраного товару і замовити його вже знаючи розмір.

Що стосується вибору взуття, то тут все набагато простіше. Так само як і під одягом у взуття є своя розмірна сітка, в якій до кожного розміру вказана довжина в сантиметрах. Вам достатньо всього виміряти вашу взуття, або ж довжину власної стопи від великого пальчика до п’яти, ось і все, що вам залишиться обрати тільки колір, і сміливо оформляйте покупку. Слідуючи таким простим правилом, ваші обновки будуть тільки радувати вас.