Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнаті

Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнатіСпальня – це кімната, у якій людина проводить третину свого життя, з цього її облаштування слід приділити підвищену увагу. Що ж тут складного? – запитають багато, — розставив меблі, як зручно, і все. Насправді все інакше, адже нерідко, прокинувшись вранці, виникає відчуття, що відпочинку і не було зовсім, відчуваєш себе розбитим. Це обумовлено неправильним розташування предметів інтер’єру в приміщенні, хоча в ньому повинні домінувати затишок і спокій. Як правильно поставити ліжко в спальні, щоб вранці бути свіжим і виспавшись?

Як розмістити ліжко в спальні

Зміст статті

 • Як розмістити ліжко в спальні
  • Основні рекомендації
  • Який зв’язок між якісним сном, ліжком і стелею?
 • Розташування ліжка з фен шуй
  • Визначення сторін світу для розташування ліжка
  • 11 заборонених зон – як не повинна стояти ліжко
 • Важливі поради

На якість сну впливає безліч чинників – це та сторона світу, і магнітна активність, і рівень атмосферного тиску. Протягом тисячоліть люди досліджували, як правильно спати, в результаті чого на світ з’явилися певні поради, які дозволяють уникнути негативних наслідків від відпочинку. Дотримуючись їх, ви здивуєтеся тому, як швидко сон зміниться в кращу сторону.

Основні рекомендації

Перш ніж приступати до визначення ідеального місця для розташування ліжка, слід підготувати приміщення — це нескладно і не потребує багато часу:

 • Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнатіповністю очистіть кімнату від усіх речей, які зберігалися під ліжком;
 • зведіть до мінімуму кількість меблів;
 • постільна білизна не повинно бути темно-синього або чорного кольорів;
 • не користуйтесь надувними, водними і круглими ліжками, яким властива негативна енергія;
 • знизьте кількість електричних приладів в приміщенні, а також приберіть цокаючий годинник;
 • повинно бути переважання світлих тонів, але небажаний білий колір і смугасті шпалери;
 • порівняно з іншими предметами меблів, ліжко повинна бути найбільш габаритної;
 • чудово, якщо вдасться встановити ліжко на височину, що додасть захисту.

Також слід убезпечити себе – уникати протягів, потоків повітря з кондиціонера. Що стосується дитячого ліжечка, то не слід розташовувати її під полицями або поблизу важкого шафи, з якого може впасти який-небудь предмет.

Який зв’язок між якісним сном, ліжком і стелею?

Мало хто надає значення зв’язку між розташованим у приміщенні ложем і стелею. Кращим рішенням стане рівна стеля, в ідеалі, якщо натяжна. Необхідно уникати висить над ліжком важкої люстри, яка буде сприяти неспокійного сну, а також габаритних освітлювальних приладів. Небажані і дзеркальні стелі, оскільки прокинувшись і побачивши себе в дзеркалі, ви можете сильно злякатися. Ще одним важливим нюансом є те, що лежачи на ліжку має бути видимість двері або ж її відображення в розташованому поблизу дзеркалі.

Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнаті

Розташування ліжка з фен шуй

Фен шуй – це древневосточное вчення, яке точно відповідає на питання про те, як правильно повинна розташовуватися ліжко в спальні для гарного відпочинку, а також досягнення гармонії і порядку в усьому. Щоб розташувати меблі по фэншую потрібно виконати наступні вимоги:

 • Ліжко ставиться у дальній кут. При цьому лежить на ній повинен бачити вхідні двері.
 • Необхідно усунути всі захаращення, щоб енергетичні потоки мали можливість вільно переміщатися по кімнаті.
 • Якщо ви робили перепланування квартири і на даний момент спальня розташована під ванною, туалетом або кухонь сусідів, то кращим рішенням стане зміна місця розташування ліжка далі від центру цих кімнат. Однак краще, якщо змінити приміщення для сну взагалі.
 • Бажано позбутися портативної техніки і комп’ютерів в спальні. Якщо ж вони залишаються, то слід накрити щільним покривалом або заховати в шафу.

Фен шуй рекомендує уникати зайвих предметів в опочивальні, оскільки кожен з них володіє своєю енергетикою, яка може не збігатися з вашою. Згідно з ученням, якісний відпочинок можливий тільки, якщо є почуття захищеності, що досягається наявністю стіни біля ліжка, а також відсутності спрямованих на неї гострих кутів інших меблів. Якщо на стелі розташовані балки і вам доводиться розташовувати під ними ложе, то робити це слід уздовж них. Якщо ж спальна кімната знаходиться на мансардному поверсі і стеля похилий – то дискомфорт від нього нівелює червона стрічка, натягнута з нижнього кута.

Визначення сторін світу для розташування ліжка

Згідно феншую житло поділяється на кілька зон, кожна з яких збільшує або знижує енергетичний потік Ци. Чимале значення мають сили земного тяжіння і природи, атмосферний тиск, позитивний вплив яких можливо лише при володінні певними знаннями. Розміщення ліжка з урахуванням сторін світу – одна з найбільш популярних ідей, при цьому труднощів з цим виникнути не може ні в кого. Достатньо взяти компас і з’ясувати, куди спрямована кожна із стін. Кожний напрям має свої особливості:

 • Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнатіПівдень. Ідеально підійде тим, у кого труднощі з пошуком коханої людини.
 • Південно-схід. Сприяє більшої наполегливості та досягнення успіху в обраній сфері діяльності.
 • Захід. Краще рішення для пар, які хочуть завести дитину
 • Схід. Додає мудрості і допомагає організму відновитися.
 • Південно-захід. Охороняє союз, робить його міцнішим.
 • Північно-схід. Сприяє ефективному духовному розвиткові.
 • Північ. Підійде для тих, хто бажає поправити матеріальний добробут. Також це допоможе дітям або онукам стати знаменитими.

Правильному протіканню енергії Ци сприяє відсутність захаращеності в приміщенні сторонніх предметів, які є непереборними перешкодами.

11 заборонених зон – як не повинна стояти ліжко

Незважаючи на велику кількість рекомендацій, вони досить прості і зрозумілі. Слід уважно поставитися до ситуації в спальній кімнаті та розміщення ложі, оскільки це робиться на довгий час, а помилка, викликана поспіхом, зведе нанівець всі зусилля. Неправильна установка меблів призведуть до того, що відпочинок не буде повноцінним, вам будуть супроводжувати дратівливість і неполадки в кар’єрі та житті. Як ліжко ставити не можна:

 • Ізножье направлено до дверного отвору. Пряма лінія від ніг до дверей сприяє розвитку захворювань. Якщо змінити становище можливості немає, то зменшити негативний вплив допоможуть встановлені перед дверима тумбочка, ширма або інші меблі, а також об’ємне рослина.
 • Напроти дзеркала, в якому відображаються відпочиваючі.
 • Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнатіУ стіни, в якій розташований дверний проріз. Особливо актуально, якщо спальна кімната розділена з членами сім’ї або ж з сусідами, які нешанобливо до вас ставляться. Це загрожує тим, що кожен раз, коли двері відкриваються, вона буде вас будити, це призводить до розладів і появи хвороб. Якщо при цьому двері перегороджує огляд, то ви будете змушені підніматися з ліжка, щоб побачити входить людини. Постійне пов’язане з цим напруга викликає посилення занепокоєння. Навпаки, віддаленість від дверей і хороший огляд забезпечують впевненість у володінні подіями свого життя і контролі за навколишньою обстановкою.
 • Спрямованих на узголів’ям до вікна. Сон порушують доносяться ззовні звуки і шуми, а якщо вони незнайомі, то включаються інстинкти виживання, які будять вас і заважають заснути повторно. Таке положення знижує захист, почуття безпеки і вселяє тривогу.
 • біля стіни, суміжної з ванною або туалетом. Це дозволить чути рух води по трубах, разом з якою, як стверджує фен шуй, витікає ваша життєва енергія, сила і багатство.
 • Біля стіни, суміжній з кухнею. Звуки працюючої техніки, тієї ж води роблять відпочинок неспокійним і дратівливим. Якщо ви живете не одні, то будете чітко чути звуки готування, посуду та ін, які заважають сну.
 • Під габаритними предметами, наприклад, люстрами, книжковими полицями. Вони розвивають страх і пригніченість, невпевненість в собі і своїх силах. В результаті це чревате стресами, безсонням, порушенням нормальної життєдіяльності.
 • На прямій лінії, що з’єднує двері і вікно. Комфорт відпочинку порушується різкими потоками повітря.
 • Ізножьем до глухої стіни. Це знижує видимість і інтуїцію, пригнічує. Таке становище гальмує розвиток вашої кар’єри, а також є причиною появи захворювань колін і гомілкостопа.
 • Поблизу від розеток і електричних приладів, додатковий шкідливий фон яких знижує якість відпочинку.
 • Поблизу від кімнатних рослин. Краще взагалі не мати їх в своїй спальні, оскільки вони заважають спокійному сну.
 • Фен шуй рекомендує не ділити ложе зі своїм чоловіком, оскільки ваші енергетичні потоки можуть порушуватися. Краще спати окремо, при цьому головах кожного ліжка має бути спрямоване в кращому особистому напрямку кожного члена сім’ї.

  Важливі поради

  Як правильно поставити ліжко в спальні: як повинна стояти ліжко в спальні по фен шуй розташування, як правильно розташувати ліжко в кімнатіКрім основних вимог і рекомендацій, вчення рекомендує правильно вибирати колір постільної білизни. Червоне підвищує енергію і нормалізує кровообіг, оранжеве – знімає страх і втому, а зелене – розслабляє і знижує нервозність. Синє білизна надає комфорт і спокій, фіолетове – усуває головний біль та підвищує інтуїцію. Для доброго, спокійного сну краще уникати пересувних ліжок на коліщатках, в той час як старовинні ліжка з балдахіном — найкращий варіант. Колір предметів меблювання, розташованих в спальні, не повинен бути зухвалим і дратівливим.

  Дотримання правил фен шуй внесе у ваше життя гармонію і спокій, посилить ваше здоров’я і дозволить домогтися успіхів у житті. Прекрасний настрій і бадьорість, з якими ви будете прокидатися щоранку, дадуть можливість з легкістю подолати будь-яку перешкоду.