Як правильно прикрасити ялинку на Новий 2018 рік Собаки

Наряджати ялинку напередодні новорічних свят – улюблене заняття не тільки для дітей, а й багатьох дорослих. Люди із задоволенням відправляються на різдвяні розпродажі, вибираючи відповідні іграшки та гірлянди для прикраси лісової красуні.

Тут ми підібрали для вас кілька цікавих варіантів ідей щодо того, як прикрасити ялинку на 2018 рік Собаки, щоб вона радувала всіх членів сім’ї своєю красою.

Символом 2018 року є Золота (жовта, земляний) Собака, тому колірна гамма свята повинна бути насичена всілякими відтінками жовтого.

В якості прикрас на ялинку вибирайте кулі та інші іграшки золотого і помаранчевого кольорів. Вони будуть чудово поєднуватися як з червоними, так і з синіми прикрасами, тому головний новорічний атрибут – ялинка – обов’язково вийде стильною і яскравою.

Крім куль, на святкове дерево часто вішають гірлянди. Вони можуть складатися з елементів будь-яких форм і розмірів, а головне, світитися різнокольоровими яскравими вогниками.

У вечірній час, коли за вікном темно, гірлянди надають ялинці чарівний казковий вигляд, і кожен, хто бачить лісову красуню, неодмінно заряджається позитивною святкової енергією.

Багато хто з наших співвітчизників біля новорічної ялинки встановлюють фігурки головних персонажів свята – всіма улюблених Діда Мороза і Снігуроньку.

Вирішуючи, як правильно прикрасити ялинку в 2018 році, поряд з ними можна поставити також і символ наступаючого року — іграшку або ж сувенір у вигляді собаки. Він неодмінно принесе щастя в дім, зробить наступний рік вдалим і радісним.

Замислюючись над тим, як прикрасити ялинку на Новий 2018 рік Собаки, можна фантазувати і втілювати в реальність будь-які незвичайні ідеї. Господиня наступаючого року любить усе ошатне, урочистий і пишний, тому не бійтеся переборщити з мішурою, «дощиком» і серпантином. Золотий Собаці неодмінно сподобається, якщо новорічне дерево буде блискучим і ошатним.

І, звичайно ж, у новорічну ніч біля ялинки необхідно танцювати, веселитися, співати святкові пісні і загадувати заповітні бажання. Тоді Собака обов’язково посприяє тому, щоб всі ваші мрії як можна швидше здійснилися.