Як правильно розлучитися з парнем або з дівчиною?

Розставання — це завжди неприємно. Будь-то ініціатором розриву хтось один з пари або обопільно прийняте рішення.

Як правильно розлучитися з хлопцем?

Як правильно розлучитися з парнем або з дівчиною?

Перш ніж зважиться на такий крок варто уважно обміркувати, зважити всі «за і проти» і якщо вже зважилися на такий відповідальний крок слідуйте нашим ради:

 • Робіть все швидко і не тягніть. Чим довше ви чекаєте зручного моменту, тим гірше ви себе відчуваєте.
 • Говоріть прямо. Відвертість краще всяких натяків і застережень.
 • Позначте конкретну причину розставання. Пояснити партнеру чітку причину, буває достатньо складно, коли ти сам до кінця не розібрався з усім образами і претензіями одна до одної. Тим не менш, постарайтеся все ж конкретизувати ті моменти, які вас не влаштовують, і пояснити чому ви не бачите іншого виходу, як розставання.
 • Розмова при особистій зустрічі. Вже сам факт того, що ви кидаєте хлопця, сильно вдарить по його самолюбству, а якщо ви зробите це онлайн або по телефону йому буде ще гірше. Вмійте брати відповідальність за прийняті рішення. Зрештою, як писав С. Екзюпері «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» Тому призначте зустріч, без сторонніх і постарайтеся спокійно, без всяких образ, все пояснити.
 • Ведіть розмову правильно. Будьте терплячі і поважайте почуття вашого партнера. Робіть акцент на тому, що справа в вас і т. д. Навіть якщо це не так, з’ясовувати сенсу вже немає і тому цілком можна промовчати про його недоліки.
 • Прорепетируйте. Звичайно, все одно все піде не за планом, але промовивши вашу мову вголос ви станете впевненіше і рішучішою, а якщо в якийсь момент «заклинить» пам’ять послужливо підкаже потрібні слова.

 • Завжди, чуєте, завжди приймайте рішення самостійно. Не варто слухати поради подруг, плітки, настанови рідні та інше. Ні, звичайно , варто прислухатися, але слухати треба тільки себе і свої почуття. Адже це вам з цією людиною бути і якщо щось не так, то краще вирішити це. Добре згадати про те, що з ним ви пережили багато хорошого і подякуйте його за це. Тільки пам’ятайте, що це має бути щиро. Фальш у такі моменти особливо відчувається.
 • Якщо ви відчуваєте свою провину за нездатність розділити почуття і припускаєте можливість його присутності в вашому колі спілкування, то можна попередньо познайомити молоду людину з якоюсь подругою. Раптом у них все складеться.
 • Дівчина розлучилася з хлопцем: що тепер?

  Як правильно розлучитися з парнем або з дівчиною?

  • Насолоджуйтесь! У вас є час подумати, побути наодинці з собою, насолодитися часом, проведеним з подругами. Головне, не робіть наступні помилки:
  • Не бійтеся залишитися одній. Світ навколо нас величезний і не вистачить життя, щоб пізнати всі його принади. Розвивайтеся, з, розширюйте коло ваших інтересів, і коло ваших знайомих розшириться автоматично. А серед нових цікавих знайомих цілком може бути, вас чекає ВІН, той самий ніжний, коханий, пристрасний і безмовно в вас закоханий чоловік.
  • Не стримуйте емоцій: хочете плакати — плачте, кричати — вийдіть в поле чи ліс і кричіть за втрати голосу. А якщо ж хочеться веселощів — що заважає вам влаштувати вечірку? Головне не стримуйтеся, пригнічені емоції провокують збільшення стресу і сприяють розвитку депресії.

  Американські вчені спільно з підприємцями, придумали спеціальні кімнати по зняттю стресу: там ви можете бити посуд, кричати, матюкатися і робити все, щоб виплеснути весь негатив.

  • Не ворошите минуле. Запам’ятайте, після розмови і остаточного «Прощай» ви вже два нічим не пов’язаних людини. Я не кажу, що буде легко, навіть навпаки вам дуже сильно буде не вистачати його запаху, обіймів, можливості написати повідомлення або зателефонувати в будь-який час… Головне не робіть цього, і нехай минуле залишиться в минулому.
  • Якщо вам зовсім тяжко, так і підмиває подзвонити, написати, то слід прибрати його з друзів в соціальних мережах, видалити номер телефону і постаратися уникати місць, де він може бути. Хоча б перший час.
  • Звичайно, якщо ви раптом схаменулися і зрозуміли, що зробили помилку ініціювавши розставання — тоді саме час проявити ініціативу і відновити стосунки.
  • Ревнощі. При вигляді його в компанії дівчат ревнощі так і закипає у вас? Зупиніться, вдихніть глибше і згадайте — він вже не ваш, а значить має право на своє життя, любов і нові відносини. Не будьте егоїсткою! Психологи рекомендують у такі моменти згадувати весь негатив про нього і концентруватися на тому, що вас дуже сильно дратувало.

  Пам’ятайте, душевні рани не проходять швидко, тому не варто ображатися на нього якщо раптом він стане вас уникати або припинить спілкуватися. Йому треба час, як, втім, і вам.

  Як краще розлучитися з дівчиною?

  Як правильно розлучитися з парнем або з дівчиною?

  В один прекрасний момент ви вирішили, що у ваших відносин немає майбутнього? Саме час подумати про розставання. Перш ніж зважиться на такий крок, вам слід подумати чи хочете ви зберегти дружні відносини або повністю викреслити її з вашого життя. Вплинути на рішення може багато факторів: образа, зрада, сентиментальність та інші людські почуття. Але ми їх не беремо в розрахунок, і буде оперувати голими фактами. Отже, виходячи із прийнятого рішення, є дві стратегії поведінки. Розглянемо кожну

  Як розлучитися з дівчиною: повний розрив

  Тут не потрібно мудрувати або змушувати ваше сіра речовина працювати наполегливіше і можна скористатися старими перевіреними методами.

 • Повне ігнорування. Ви просто перестаєте писати, телефонувати, спілкуватися і взагалі реагувати на неї. Якщо дівчина не дурна, то до неї дійде сенс вашої поведінки, і вона відступить.
 • Відверта розмова. Ви домовляєтеся про зустріч і після «Привіт, як справи?» выпаливаете все що накипіло, не забувши підсумувати тим, що ви розлучаєтеся. Після цього, не дивлячись на обескураженное вираз обличчя дівчини, швидко ретируватися і ні в якому разі не вступайте в діалог. Просто йдіть.
 • Напишіть їй листа. Якщо вона регулярно переглядає пошту — емайл, якщо немає — то звичайне паперове. Цей спосіб підійде в тому випадку, якщо ви не наважуєтесь сказати все в очі». Але він виставить вас не в променем світлі. Напевно про вас подумають, що ви «безвольна ганчірка», «безхарактерний урод» і прочитайте «принади».
 • Як правильно розлучитися з дівчиною: збереження дружніх відносин

  Як правильно розлучитися з парнем або з дівчиною?

 • Поговоріть відверто і поясніть, все як є. Якщо дівчина дорожить вам, то вона зрозуміє. Час зведе почуття до нуля і у вас залишиться хороший друг.
 • Починайте поступово віддаляться. Рідше телефонуйте, не будьте так захоплені її розповідями, демонструйте нудьгу і інші ознаки холодності. Звичайно, цей процес може і не дійти до переможного фіналу: ви висловіть один одному все, що думаєте і цілком посварилися.
 • Однак якщо ви все ж захочете мати в особі колишньої дівчини хорошого друга, зателефонуйте їй через пару місяців — за цей час всі пристрасті вляжуться і пройдуть усі стадії жіночих страждань: сльози, об’їдання, анти гігієна, роздуми на тему «якою ви козел». У будь-якому випадку ви хочете розлучитися з дівчиною чи хлопцем, пам’ятайте, що це важко і поважайте їх почуття. Підходьте до процесу творчо та індивідуально.

  Варто розлучатися?

  Як правильно розлучитися з парнем або з дівчиною?

  Тепер ви знаєте, як розлучитися з дівчиною чи хлопцем. Пора поговорити про відносини в цілому. Відносини – це не тільки романтика, квіти і визнання в любові. Хороші відносини потрібно будувати цеглинка за цеглинкою і бувають в цьому процесі всякі ситуації, навіть коли хочеться все кинути і піти. Не всі розуміють, що життєвий цикл один і якщо ви не змогли подолати бар’єр образ з однією людиною, немає гарантії, що подолаєте з іншим.

  Звідси випливає висновок, що розлучатися потрібно тільки в тому випадку, коли ви на 100% впевнені у своєму рішенні. Але якщо розставання все ж сталося, і ви залишилися наодинці, спробуйте зрозуміти, пробачити і відпустити людину. Ведіть себе гідно, не кричіть і не панікуйте життя на це не закінчується, просто ваш партнер ще не готовий до серйозних стосунків.