Як правильно вищипувати брови в домашніх умовах

Кожна дівчина мріє виглядати на всі сто. Для цього, безумовно, потрібен правильний макіяж. Особливо важливо – робити виразними очі. Щоб виділити їх, потрібно зробити акцент на віях і красі брів. Зробити вії довгими і пухнастими не так складно, достатньо правильно підібрати туш. А от щоб брови були правильної форми, доведеться чимало попрацювати. Для цього знадобляться певні навички і вміння. Щоб не допустити помилок, важливо знати поетапно правильну технологію їх вищипування в домашніх умовах.

Якщо ви не знаєте, як правильно вищипувати брови, то першу процедуру краще довірити професіоналам своєї справи, які будуть враховувати всі особливості особи і правильно підберуть форму. Потім підтримувати цю форму можна буде з легкістю і в домашніх умовах.

Як правильно вищипувати брови в домашніх умовах

Приділіть увагу таким важливим питанням:

 • Підбір брів під форму обличчя;
 • Якими інструментами користуватися під час процедури;
 • Правила безболісної корекції;
 • Яким чином і де видаляти волоски.

Підбираємо форму

Не буває брів такої форми, яка ідеально виглядала б на обличчі кожної дівчини. В залежності від типу особи підбирається саме той варіант, який вигідно виділить наявні гідності і зробить виразніше очі. Оцінивши особливості свого зовнішнього вигляду, починаємо моделювати їх форму:

 • Якщо ви володарка круглої форми обличчя, то ідеальним варіантом буде трохи изломленный перегин лінії, трохи піднесений початок брови і опущений до низу кінчик. Не робіть контрастних перегинів у їх формі, тому що особа буде здаватися ще більш круглим. Брови у формі підкови теж неприпустимі для дівчат з круглим обличчям;
 • Тим, у кого форма обличчя – овал, краще вибирати рівні брови або ж злегка округлі, розташовані поруч з переніссям. Дівчатам з овальним обличчям ні в якому разі не можна робити вигини з високими підйомами;
 • Для тих, у кого обличчя трикутне, рекомендована округла, трохи піднесена форма брів. Рівні ж абсолютно неприпустимі;
 • Якщо у вас квадратна форма обличчя, віддайте перевагу піднесеній формі дуги, щоб особа набула жіночні риси і стало більш ніжним. Дуже тонкі робити не можна.

Як правильно вищипувати брови в домашніх умовах

Щоб выщипанный вид брів був ідеальним, то в домашніх умовах потрібно не забувати, що вищипувати необхідно тільки нижню частину, не торкаючись верхній (волоски зверху дуже швидко відростають і зроблять форму дуже недбалу).

Інструменти для створення форми брів

Щоб провести в домашніх умовах корекцію без роздратування, потрібно мати такі інструменти, які допоможуть вам прибирати волосинки прямо з цибулинами, а не обламувати їх. Здебільшого дівчата використовують для цього пінцет. Постарайтеся вибрати для проведення процедури самий якісний варіант. Щоб правильно вибрати пінцет, звертайте свою увагу поетапно на такі нюанси:

 • Щільно прилягають один до одного дві половинки пінцета. Важливо, щоб були відсутні навіть мінімальні щілинки;
 • Для зручності роботи пінцет повинен мати кільця для пальців;
 • Щоб швидше проходило вищипування, краще вибирати пінцет з широкими губками, здатними міцно охоплювати волоски.

Професіонали рекомендують використовувати велике дзеркало, щоб проводити процедуру і відмовитися від маленьких дзеркал. Це потрібно для того, щоб не порушити симетричність, адже буде видно не одне око, а обидва. Також звільняється і друга рука, яка тримала б маленьке дзеркальце.

Як правильно вищипувати брови в домашніх умовах

Якщо дівчина відмовляється від походу в салон, для першої процедури вищипування брів і надання їм правильної симетричної форми, то для проведення цих дій в домашніх умовах знадобитися білий олівець, який допоможе окреслити межі потрібної форми. Це допоможе зрозуміти, які саме волоски доведеться поетапно видалити, щоб форма була ідеальною.

Для процедур корекції надалі олівець вже не доведеться використовувати, адже необхідно буде тільки підтримувати правильну форму, створену раніше.

Щоб під час вищипування брів не було боляче, і шкіра залишилася без роздратування, необхідно під час процедури слідувати таким простим правилам:

 • Змочіть ватні диски в гарячій воді, і прикладаючи перед процедурою, ви знизите чутливість шкіри;
 • Змусити шкіру не відчувати болю можна, провівши по ній кубиками льоду, змусивши її онеметь;
 • Щоб не занести інфекцію, змочуйте спиртовим розчином вату, якою протирайте брови і пінцет перед тим, як починати їх вищипувати;
 • Після корекції, щоб шкіра залишилася без роздратування і не засіла, потрібно наносити спеціальний заспокійливий лосьйон або гель з охолоджуючим ефектом;
 • Для проведення вищипування, щоб не було подразнення, також можна заздалегідь заморозити кубики льоду з ромашкою, які заспокоять шкіру.

Етапний план корекції брів будинку

Як правильно вищипувати брови в домашніх умовах

Більшість жінок воліють робити форму будиночком. Але як правильно вищипнути брови будиночком, щоб не зіпсувати їх? Щоб без праці зробити самостійно красиву форму, необхідно слідувати таким легким правил:

 • Захоплюйте волоски якомога нижче до основи, щоб видалити їх разом з цибулиною;
 • Шкіру трохи натягуйте вільною рукою;
 • Прибирайте по одному непотрібного волосині. Краще робити корекцію форми довше, чим швидше, але зіпсувавши її, захоплюючи за кілька волосків;
 • Використовуйте засоби для дезінфекції;
 • Для того, щоб зробити форму правильно, окресліть поетапно візуально три лінії.

Перша лінія стосується крила носа і внутрішнього кута ока (перетин брови і такої лінії під кутом 90 градусів – ідеальне її початок). Друга лінія повинна пройти від крила носа через радужка ока (перетин цієї лінії з бровою – найкраще місце для створення вигинів). Третя лінія починається там же, біля крила носа, але проходить вже біля зовнішнього куточка ока (перетин цієї лінії з бровою – місце, де вона повинна плавно закінчуватися).

Чоловічі вищипують брови за таким же принципом, як і жіночі, поетапно. Головне – залишити їм відчуття природності, при цьому видаляючи все впадають в очі недоліки, наприклад, їх зрощення на переніссі.

Зробити красиві брови не складно, потрібно лише дотримуватися простих правил і не поспішати, і вже незабаром ви будете радувати своєю красою навколишніх.