Безумовне зручність смартфона полягає в сенсорному екрані – з таким легко працювати. Якість затьмарюється лише утворенням тріщин на поверхні. Пошкоджень можна уникнути за рахунок захисної плівки, але нерідко цей аксесуар значно знижує чутливість сенсора. Дізнайтеся, як полірувати екран різними способами.

Як видалити подряпини з екрану телефону професійними засобами

Рідини і пастоподібні суміші, розроблені спеціально для очищення лицьовій частині пристрою, містять в собі складові, які впораються з поставленим завданням і при цьому не зашкодять апарату. Нерідко для професійних засобів додатково може знадобитися ватний диск або автомобільна серветка, якими простіше буде наносити суміш. В окремих випадках пристосування для нанесення входять в комплект, спрощуючи і прискорюючи очищення. Магазинними складами можна відшліфувати як Айфон, так і інші пристрої.

Полірування пастою гоі

Вибір методу очищення екрану залежить від глибини дефектів. Коли шукають, як позбутися від подряпин на екрані телефону, згадують пасту ГОІ. В якості абразиву в ній використовується порошок оксиду хрому, а сам засіб може бути чотирьох видів. Для полірування скла телефону підходить тільки перший, що володіє найменшою абразивною здатністю варіант. Перед поліруванням потрібно ретельно проклеїти бортики телефону двостороннім скотчем так, щоб засіб не потрапило в щілини і отвори пристрою. Випускається паста у двох формах, від яких залежить спосіб застосування:

 • Фетровий коло з просоченням. Містить в собі деяку кількість пасти, фетр більш зручний для використання, але по ефективності може поступатися другим варіантом. Щоб почистити таким пристосуванням скло телефону, просто пройдіться по ньому кілька разів, приділяючи особливу увагу глибоким подряпин.
 • Пастоподібна субстанція. Перевага цієї форми в тому, що користувач сам може регулювати кількість. Видавіть деяку кількість субстанції на екран і круговими рухами розподіліть її м’якою ганчіркою. По закінченні очищення приберіть надлишки сухою чистою тканиною.

Як прибрати подряпини з телефону пастою displex

На відміну від попереднього варіанту, ця паста – більш сучасна. Розробка створена спеціально для дисплеїв, в тому числі і сенсорних. Вибираючи, як прибрати подряпини з екрану телефону, користувач швидше віддасть перевагу спеціалізованому засобу. Displex випускається в маленькому тюбику з загостреним носиком, який зручно використовувати для нанесення складу на екран.

Щоб прибрати дефекти зі скла, знадобиться м’яка світла тканина. Її колір важливе, оскільки в процесі полірування ганчірочка обов’язково буде темніти, що дозволить проконтролювати результат. Закінчивши очищення, насухо витріть скло і перевірте, паста впоралась зі своєю роботою. Якщо ви помітили, що кілька тріщинок все ж залишилося, повторіть дії заново. Відполірувати таким способом можна і скельце камери, щоб фото виходили більш якісними.

Ціна коштів для видалення подряпин з екрану телефону

Зіткнувшись з проблемою дрібних візуальних дефектів на мобільному пристрої, користувач орієнтується не тільки на ефект кошти, але і на вартість. Привести в порядок улюблений гаджет можна за цілком символічною ціною. Наприклад, паста ГОІ обійдеться всього в 65 рублів за баночку 45 г, якої вистачить не на один телефон. Зарубіжний помічник у боротьбі з тріщинами буде коштувати значно дорожче. При ціні в 300 р. ви отримаєте невеликий пятиграммовый тюбик. Дані склади і їм подібні можна купити в інтернет-магазині по каталогу, замовивши доставку у будь-яке місто.

Полірування екрану телефону в домашніх умовах

Відмовитися від спеціалізованих засобів і вдатися до народних методів можна, але в цьому випадку ви повинні цілком усвідомлювати ризики. Користувачі, які вирішують, як прибрати подряпини на телефоні, нерідко стикаються з неефективністю обраного домашнього засобу. Повернути поверхні дзеркальний блиск пробують за допомогою самих несподіваних способів, наприклад, приготувавши кашку з дитячої присипки і води. Результат таких хитрощів безпосередньо залежить від глибини тріщин: з серйозними ушкодженнями дрібнозернистий склад не впорається.

Як позбутися від подряпин на телефоні з допомогою зубної пасти

Пошкодження на екрані мобільного – ось ціна зневаги захисними плівками і чохлами. Якщо дефекти незначні, то справитися з ними можна недорогими підручними засобами. Це дивно, але почистити зубною пастою можна не тільки порожнину рота, але і зовнішню поверхню телефону. Зробити це неважко, слідуючи даним алгоритмом:

 • Перед тим, як прибрати дрібні подряпини з екрану телефону, протріть скло, щоб позбутися від пилу і більш великих частинок, здатних нанести ще великі пошкодження.
 • Заклейте скотчем роз’єми для навушників і зарядки, а також закрийте всі щілини, в які може потрапити складу.
 • Видавіть невелику кількість пасти на екран і розподіліть її круговими рухами за допомогою ватного диска.
 • Після впливу насухо витріть апарат і перевірте, чи досягнутий бажаний ефект.
 • Якщо подряпина зникла не до кінця, повторіть процедуру.
 • Як відполірувати екран телефону содою

  В домашніх умовах гарні всі способи, особливо ті, що знайомі нам з малих років. Відомо, що при потемнении посуду краще скористатися харчовою содою, яка отскоблит наліт, додасть первозданний вигляд тарілок і чашок. Замислюючись, як прибрати подряпини зі скла смартфона, можна вдатися до того ж засобу, дуже доступному за ціною. Покрокова інструкція:

 • Розведіть порошок соди водою у співвідношенні 2:1 до пастоподібного стану.
 • Прикрийте всі щілини і роз’єми телефону, щоб не пошкодити гаджет.
 • На чисте скло смартфона нанесіть невелику кількість суміші.
 • За допомогою ганчірочки втирайте складу близько 10 хвилин.
 • Витріть поверхню спочатку злегка вологою, а потім сухою серветкою. Оцініть ефект.
 • Видалення подряпин з екрану телефону поліроллю

  Почистити поверхню зможуть склади, призначені для машин. Наприклад, автомобільна поліроль може стати одним з рішень, як прибрати подряпини на склі. Цей варіант призначений для дисплеїв, тому застосовувати його треба дуже обережно і в малих кількостях. Якщо, розтерши поліроль круговими рухами по склу, ви не помітили поліпшень, не повторюйте процес заново. Існують поліролі для дисплеїв, схожі на автомобільні зовні, але відрізняються за складом. Вони не зашкодять чутливості сенсора і покриттю антивідблиску.

  Як прибрати дрібні подряпини на екрані телефону, використовуючи рослинне масло

  Крім отримання бажаного ефекту, будь-який користувач хоче очистити дисплей від дефектів за адекватною ціною. Маслянисті текстури не здатні впоратися із серйозними пошкодженнями, але в їх силах надати телефону більш охайний вигляд. Порядок робіт:

 • Перед тим як прибрати подряпини з екрану телефону, змахніть пил з дисплея.
 • Нанесіть крапельку масла на скло.
 • Втирайте ганчірочкою з мікрофібри до тих пір, поки маслянистість не перестане бути явною.
 • Приберіть надлишки, промокнувши дисплей серветкою.
 • Відео: чим заполірувати подряпини на склі телефону