Проблеми із зайвою вагою не приходять раптово, вони накопичуються роками. В один прекрасний момент ми виявляємо, що з дзеркала на нас дивиться не струнка красуня, а баба на чайник. Хтось готовий змиритися з цією ситуацією і продовжує наїдати зайву вагу. Повнота нікого не прикрашає! Якщо ви всерйоз вирішили взятися за свою фігуру — вам допоможуть вправи з цієї збірки. Пам’ятайте, що краса вимагає жертв і великої роботи над собою!

Проблемне місце — Лопатки

Щоб прибрати проблемне місце, яке видно над бюстгальтером, треба підкачати дельтоподібний і трапецієподібну м’язи спини.

Упріться лівим коліном і лівою рукою в сидіння стільця, праву візьміть 2-кілограмову гантель і опустіть вниз. Повільно піднімайте гантель, відставляючи лікоть у бік. 2-3 підходи по 15-20 разів кожною рукою.

Проблемне місце — Стегна

Якщо вас турбують проблемні місця на внутрішній стороні стегон, підтягніть велику, середню і малу сідничні м’язи.

Лежачи на лівому боці, піднімайте пряму праву ногу. 2-3 підходи по 20-25 разів кожною ногою.

Встаньте на карачки, упершись ліктями в підлогу. Робіть махи прямою ногою вгору. 2-3 підходи по 20-25 разів кожною ногою.

Проблемне місце — Плечі

Володарки проблемних плечей повинні працювати над трицепсами.

Встаньте спиною до стільця, упріться руками в сидіння і віджимайтеся. 2-3 підходи по 15 разів.

Зробіть випад правою ногою вперед, правою ж рукою упріться в коліно. У ліву руку візьміть 2-кілограмову гантель і, зігнувши руку в лікті, підніміть. 2-3 підходи по 10-15 разів кожною рукою.

Проблемне місце — Пахви

Від валиків, що утворюються над ліфом, позбавить сильна велика грудна м’яз.

Ляжте на спину, візьміть 2-кілограмові гантелі. Піднімайте руки перед грудьми і розводите в сторони, не торкаючись підлоги. 2-3 підходи по 15-20 разів.

Проблемне місце — Боки, живіт

Ляжте на спину, руки покладіть під голову, ноги зігніть в колінах. Підніміть верхню частину тулуба якомога вище. 2-3 підходи по 20-25 разів.

Ляжте на бік і зігніть ноги в колінах так, щоб між стегнами і корпусом утворився прямий кут. Верхню руку витягніть вперед, нижню покладіть під голову. Підніміть корпус. 2 підходи по 10-15 разів з кожної сторони.

Джерело