Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

Ніщо не здатне настільки зачепити жіноче самолюбство, як байдуже ставлення коханого чоловіка. Навіть необгрунтована ревнощі і сварка здаються краще, ніж відсутність інтересу з боку чоловіка. Тому багато жінок задаються питанням, як привернути увагу чоловіка, і роблять все можливе, щоб повернути його прихильність і любов.

Втома або відчуження

Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

Чудово, якщо б проблема вирішувалася помахом чарівної палички після вимовленої фрази: «Покохай мене знову». Однак в житті є місце чудесам – і вони доступні всім представницям прекрасної статі. Важливо розібратися в причинах такої поведінки чоловіка і зрозуміти, чому він перестав проявляти увагу до своєї жінки:

 • він може банально втомитися і виснажуватися на роботі;
 • відсутність інтересу часто обумовлено проблемами ззовні;
 • погане самопочуття і погіршення здоров’я також ведуть до охолодження.

Існує два типи чоловіків:

 • Одні проявляють увагу до коханої дівчини подарунками та спільним проведенням дозвілля.
 • Інші воліють виражати почуття піклуванням та допомогою по дому.
 • Необхідно визначитися, до якого варіанту ставиться чоловік, щоб зрозуміти, чи дійсно увагу чоловіка сходить нанівець. Ідеальних чоловіків немає, тому вимагати від близької людини повну віддачу безглуздо. Якщо супутник звик висловлювати емоції грошима, не варто чекати від нього задушевної розмови.

  Щоб не діяти під девізом: «Покохай мене знову», слід прийняти чоловіка з усіма його недоліками. Подруга похвалилася черговим золотою прикрасою, зате ваш чоловік допоміг з приготуванням вечері і вимив посуд. І все тому, що він вважає такий спосіб вираження любові більш прийнятним для себе.

  Причини холодності

  Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

  Якщо чоловік охолов, доведеться розібратися в факторах, які вплинули на погіршення відносин:

 • Він щиро впевнений, що дружина нікуди не дінеться, тому можна не приділяти їй стільки часу.
 • Увагу чоловіка знижується, тому що він просто розлюбив.
 • Будь-яка людина втомлюється постійно бути позитивним і правильним – і чоловік не виняток.
 • Цукерково-букетний період позаду, етап «покохай мене знову» пройдено, жінка завойована – до чого додаткові старання?
 • Він вихований так, що звик до жіночої уваги, і вважає, що саме дружина повинна надавати для чоловіка знаки уваги.
 • Зрада.
 • Любляча дружина здатна точно визначити, чому чоловік до неї охолонув. Можна повернути увагу хлопця, навіть зацікавити його, якщо набратися терпіння і поступити хитро.

  Неправильні дії

  Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

  Середньостатистична жінка починає сипати докорами, виставляти претензії у різкій формі і вимагати: «Покохай мене знову». Подразнення змінюють напади ревнощів, переростає у сварку, але подібне увагу будь-якого чоловіка схоже на тортури. Він ще більше віддалиться, адже в минулому його серце підкорила не скандальна мегера, а мила дівчина. І ніякі вмовляння в стилі покохай мене знову не допоможуть.

  Вороги відносин:

  • сльози;
  • істерика;
  • образа;
  • мовчання;
  • причіпки по дрібницях;
  • неприхована ревнощі.

  До того ж переживання не самим кращим чином позначаються на зовнішності, а увага людини може залучити тільки спокійна і врівноважена жінка.

  Категорично заборонено починати розмову зі слів: «Як ми дійшли до життя такого», після чого обов’язково включається бензопила «Дружба». Чоловік не почує і натяку на прохання «покохай мене знову», але ретирується в лічені секунди.

  Правильна поведінка

  Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

  Якщо метою є увага хлопця, важливо усвідомити, що сильна стать полюбить ніжну ласкаву і красиву супутницю, але ніяк не скривджену і злий. Яка при цьому постійно свербить і вимагає: «Покохай мене знову». Тому жінка повинна забути про образи і виділити час на увагу для коханого чоловіка. Але перед цим привести свої нерви і зовнішність в порядок:

  • змінити імідж;
  • підібрати нову зачіску;
  • оновити гардероб, переглянувши одяг;
  • вдатися до допомоги візажиста для підбору макіяжу.

  Можна зацікавити чоловіка стрункою фігурою, але для цього доведеться записатися в спортивний клуб або відвідувати басейн. Негативні думки слід гнати подалі від себе і намагатися перебувати у піднесеному настрої.

  А тепер найважливіше – з’ясувати, звертає чоловік увагу на зміни і як до них ставиться. Якщо він гідно оцінить відбулися з дружиною метаморфози, значить, любов живе в його серці. Чоловікові доведеться по душі такий поворот подій, адже дружина стала стрункою, підтягнутою, перестала його гризти і навчилася розуміти. Якщо ж реакції не послідувало, є привід задуматися про майбутнє.

  Не дуже хороший знак, якщо чоловік звертає увагу на зміни, але виявляє невдоволення чи навіть проявляє агресію. Це говорить про те, що він егоїст, якому подобається залежність дружини від нього.

  Корисні рекомендації

  Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

 • Часто жінки самі винні в сформованій ситуації, якщо і до заміжжя, і після нього звикли вирішувати все за чоловіка. Підвищена увага згубно для чоловіка, оскільки він стає безініціативною. Не потрібно оточувати його задушливої турботою – замість цього бажано надати право вибору і підштовхнути до дій.
 • Не можна наказати іншому: «Покохай мене знову», але можна привернути увагу хлопця змінами у собі. Цікава і всебічно розвинена особистість здатна зацікавити навіть колишнього, тому важливо наповнити сенсом власного життя. Вона не закінчується після відвідування Загсу, адже у кожного є інтереси, захоплення, коло друзів. І зациклюватися на дружині не варто.
 • Відсутність або дефіцит спілкування призводить до того, що дружина пристає з розпитуваннями ввечері, обрушуючи на чоловіка потік інформації. Навіть самий ввічливий і терплячий чоловік у цьому випадку почне шукати порятунок за монітором комп’ютера або телевізора. Увагу важливо і цінно для чоловіка, якщо воно дозовано. В іншому випадку він не звертає уваги на постійний фон.
 • У випадку, коли чоловік охолов і в інтимній сфері, слід зробити так, щоб він захотів романтики. З цього моменту не існує ніякого подружнього боргу. Любляча дружина напевно знає, на що звертає увагу улюблений, тому вміло спокусити його не складе труднощів.
 • Ревнощі і тотальний контроль — не кращі союзники в шлюбі, оскільки подружжя не є власністю один одного. В гостях небажано стежити за тим, з ким саме і як довго розмовляє чоловік, щоб вдома влаштувати розбір польотів. Чоловік охоче повертається до тієї, хто не обмежує його свободу.

  Зворотна сторона медалі

  Як привернути увагу чоловіка і знову полюбити

  Нерідкі ситуації, коли причиною охолодження чоловіка стає байдужість дружини. Увага людини не здатне залучити байдужість. Чи варто дивуватися, що після безуспішних спроб пробити глуху стіну, чоловік залишає затію і заспокоюється. Він може волати: «Покохай мене знову», але щоразу наштовхується на крижане мовчання.

  Жінка втрачає інтерес до чоловіка з різних причин:

  • дізналася про зраду;
  • непорядний вчинок чоловіки змінив уявлення про нього;
  • банальна звичка.

  Не все втрачено, якщо дружина шукає можливості, як знову полюбити чоловіка. Досить почати звертати увагу на його позитивні якості, згадати, чим він підкорив серце в минулому.

  Можна скласти список плюсів, тоді проблема, як полюбити чоловіка, вирішиться швидко. І саме головне – перестати порівнювати чоловіка з оточуючими. Подруги хваляться досягненнями своїх половинок, але справжній стан речей відомо тільки їм. Нерозумно рівнятися на сусіда і втрачати милу синицю в руці, кинувшись в небо за примарним журавлем. Адже падіння буде болючим, якщо не фатальним. А зберегти любов набагато простіше, ніж згодом виконати програму під назвою «покохай мене знову».

  Як закохати в себе чоловіка. В тому числі і чоловіка.