Що робити з шкірою після позбавлення від зайвих кілограмів?
Те, як виглядає людина, яка скинула за рік приблизно 20 кг, вражає. Але при цьому, як правило, виникає ряд побічних ефектів. Як наприклад зайва шкіра. Як правило, після схуднення шкіра обвисає і стає в’ялою.

Як самостійно підтягнути в’ялу шкіру?

Якщо ви хочете як слід підтягнути шкіру на руках, так і на всьому тілі після скидання зайвої ваги, пийте більше води. Вона допомагає виводити з організму шлаки, крім того, так ви збережете необхідний водний баланс і ваша шкіра стане більш еластичною.

Для підтяжки шкіри також добре допомагає контрастний душ. Під час прийняття душу використовуйте жорстку мочалку для масування шкіри в проблемних місцях, вона обов’язково повинна бути натуральною (з люфа або сизалі), потім обливайтеся гарячою і холодною водою для додання тонусу шкіри. Це підбадьорить весь організм і підтягне шкіру. Крім того такі процедури допоможуть поліпшити кровообіг. Пару хвилин постійте під гарячою водою, після цього на 30-60 сек. встаньте під дуже холодну воду. Повторіть процедуру 2-3 рази.

Для підтяжки шкіри після схуднення необхідно ходити на масаж.

Щоб підтягнути шкіру також рекомендується використання спеціальних кремів косметичних засобів. Вони допоможуть поліпшити стан шкіри, розгладити і пом’якшити її, позбавити від розтяжок, надати загальний тонізуючий ефект.

Можна відвідувати спортзал, там вам допоможуть підібрати спеціальні вправи, які дозволять підтягнути шкіру на руках, поліпшити мускулатуру. Головне займатися спортом систематично. До речі, про це варто подумати ще на стадії схуднення, щоб потім не мучитися з відвислими складками шкіри.

Коли слід звертатися за допомогою до пластичного хірурга?

Після позбавлення від зайвої ваги дуже часто з’являються проблеми зі шкірою. Її звичайні резерви еластичності виявляються недостатніми, вона не може вчасно скорочуватися, перестає розтягуватися і обвисає. Якою повинна бути реакція на це?

При наказуєте зайвої ваги від 10 до 15 кг можуть з’явитися зморшки на руках і обличчі, а на інших частинах тіла почати утворюватися складки. А якщо ви скинули майже 50 кг, то шкіра може почати обвисати. І що ж з цим робити?

Якщо ви захочете вирішити цю проблему за допомогою пластичної хірургії, то варто сказати про те, що вам не призначать операцію відразу після того, як ви встанете на ваги. Потрібно принаймні рік для того, щоб процеси схуднення могли стабілізуватися в організмі.

Якщо процес схуднення був повільним (ви скидали менше 3 кг за місяць), то шкіра краще скоротитися, але багато чого залежить від еластичності шкіри. Іноді шкіра може сама прийти в норму, але відбуватися це буде поступово, а якщо зайва шкіра все одно присутній, то тут допоможе тільки пластику.

Чи можна уникнути шрамів після хірургії?

Зрозуміло це неможливо. Шрами залишаються в місцях зшивання шкіри. Наприклад, після того, як видаляється зайва шкіра на руках, будуть присутні шрами. Це тонкі шрами на внутрішній частині рук, часто розташовані у пахви.

Можливо видалення всієї зайвої шкіри за один раз?

Немає, так як операція є дуже травматичною. Наприклад, видалення шкіри на плечах може зайняти як мінімум 3-4 год. після операції потрібне відновлення. Однак саме руки загоюються після такої операції швидше всього.