Річниці весілля біжать одна за одною, наче подружки в магазині. На зміну ситцевій весіллі спадає паперова; не встигнеш озирнутися – вже треба відсвяткувати дерев’яну, а то й золоте весілля.

На кожну річницю бажано створювати затишну обстановку. Подружжя створюють її, завдяки частувань та оформленню, а гості – з допомогою добрих слів і подарунків.

Однак можна відзначитися — привітати «молодих» нестандартно. Адже поздоровлення можуть бути і прикольними.

Як прикольно привітати з річницею весілля, враховуючи всі нюанси

Для того щоб ваші привітання і подарунки були доречними і правильними, важливо враховувати дату. Все річниці з дня одруження називаються по-своєму.

Свої «імена» вони беруть, виходячи з фізичних властивостей тих матеріалів, якими називаються.

Приміром, Рубінове весілля (40 років з дня офіційного весілля) називається так тому, що за 40 років спільного життя стосунки пари стають міцними, як рубін. І так само, як цей красивий яскраво-червоний мінерал, сяють щастям і любов’ю.

А ось Паперове весілля (2 роки з дня одруження), навпаки, ще дуже крихке, немов папір.

Збираючись приготувати цікавий подарунок, враховуйте такі нюанси, як:

 • відносини між подружжям,
 • назва річниці, яку вони збираються відзначити,
 • місце і час проведення свята. Адже якщо «молоді» вирішили відзначити весілля в закритому кафе вдень, а ваші привітання повинні супроводжуватися феєрверком, то або дочекайтеся вечора і вийдіть на відкритий простір, або придумайте інший подарунок.

І не забувайте, що стислість – сестра таланту. Привітання повинні бути короткі, щоб не забирати багато часу у винуватців торжества.

Прикольні словесні вітання на річницю весілля

Важливо приготувати словесні вітання, які відобразять ваше позитивне ставлення до подружжя і повагу до свята.

Поздоровлення можуть бути як у віршах, так і в прозі; як короткі, так і помірно довгі. Головне – говоріть від душі.

Бажано придумати власні слова, якими ви висловите наидобрейшие побажання. Однак можна поставитися до цього з гумором, і до даних побажанням, додати щось веселе.

Відразу нагадуємо про «Трьох не МОЖНА»:

 • Не можна висміювати недоліки подружжя. Іронія, що стосується їх характерів і зовнішності, заборонена.
 • Не можна жартувати чорним гумором. Все-таки ви присутні на торжестві, яке хочеться відсвяткувати в гарних світлих тонах добра і радості. Віднесемо сюди ж і сарказм про політику та релігію, які також будуть недоречні.
 • Не можна вітати з річницею весілля, згадуючи про минулі неприємності та негаразди в сім’ї.
 • Робимо прикольні подарунки на річницю весілля

  Найцікавішими виходять подарунки з фото, на яких зображені винуватці торжества. З фотографіями можна робити різні маніпуляції, створюючи портрети, колажі та інше.

  Пропонуємо декілька чудових ідей.

 • Надрукуйте фото молодих до і після весілля, об’єднавши в один колаж і прикрасивши його живими квітами. Якщо в родині вже є діти, підійдуть кілька фото: до весілля, після і всією сім’єю.
 • Роздрукуйте на великому форматі фотографію подружжя після весілля і картинку з інтернету, де зображені типові іронічні чоловік і дружина. Накладіть картинку на фото і поставте в рамочку. Піднесіть подарунок зі словами: «Наші «молоді» живуть душа в душу» і покажіть картинку присутнім. Потім зробіть перепрошуюче обличчя і зірвіть картинку, показуючи фото.
 • Замовте на друкарні справжній журнал, присвячений подружжю, назвавши його, наприклад, «чи Є життя після Рагсу?» або «Вісник сімейного життя». Статті можете написати самі або замовити журналістам. Фотографії, природно, тільки сімейні. Важливо, щоб журнал не був надрукований вручну. Він повинен бути ідентичний звичайному журналу. Такий подарунок особливо буде доречний на який-небудь важливий ювілей.
 • Весело вітаємо чоловіка з річницею весілля

  Зробити оригінальний подарунок чоловікові на річницю весілля не так вже й легко. Але якщо ви збираєтеся відзначити немаленьку дату, то проживши разом стільки років, зможете зорієнтуватися в тому, чого бажає чоловік.

  Спробуйте приготувати йому подаруночок не того часу року. Припустимо, вам потрібно відсвяткувати річницю весілля влітку, а чоловік мріє про професійних лижах. Подаруйте йому зараз.

  Або весілля потрібно відзначити взимку, а ваш суджений мріє про якомусь літньому подарунку. Приміром, про шезлонгу. Саме час для цього подарунка!

  І піднесіть нестандартний подаруночок оригінально. Прокиньтеся вночі і покладіть його куди-небудь, куди чоловік зазвичай обов’язково ходить з ранку. Наприклад, на кухню або в туалет. І лягайте спати, не забувши поставити будильник, щоб побачити вираз обличчя чоловіка, а також «вручити» йому словесні привітання й поцілунки.

  Незвично вітаємо дружину з річницею весілля

  Жінкам важлива романтика. Тому річницю весілля потрібно відзначити красиво і романтично. І почати створювати атмосферу потрібно з самого пробудження подружжя.

  Бажано приготувати все, що знадобиться, вночі. Щоб вона нічого не запідозрила ввечері і не застала вас зненацька вранці.

  Надуйте кульки у формі сердечок, замовте безліч квіткових букетів. Бажано, щоб у них були присутні улюблені квіти дружини. Також можете замовити букети з солодощів – виглядає оригінально. До того ж, дівчата полюбляють солодке.

  Прикрасьте цим всім одну з кімнат квартири. Якщо квартира однокімнатна, то розташуєте романтичні подарунки на кухні. Зробіть коханій з ранку чай або каву, в залежності від того, що вона п’є. Приготуйте сніданок – дівчата сходять з розуму від цієї турботливості. І розбудіть дружину ніжними поцілунками.

  Завдяки цьому, у неї з самого ранку з’явиться бажання весело і незвично відзначити річницю.

  Висновок

  Відзначити річницю весілля, створивши надзвичайно-приємну обстановку – це важлива традиція урочистості.

  Якщо обстановка розташовує, то які б вітання були: короткі або довгі – їх обов’язково з захопленням вислухають. Особливо якщо їх доповнюють оригінальні презенти.

  Вітаючи, намагайтеся відзначити на своєму обличчі ті емоції, які повинні з’явитися при ваших словах. Така «гра» зробить ваші привітання ще більш цікавими.

  Прикольною річниці!