Як провести безпрограшну новорічну лотерею 2018?

Новий рік – чудове свято, коли всі ми стаємо трохи дітьми. Щоб на корпоративі або домашньому святі гості не занудьгували, влаштуйте для них безпрограшну лотерею на Новий рік 2018 з призами.

Лотерейні квитки можуть мати незвичайну форму, наприклад, їх можна вирізати з паперу або картону у вигляді сніговиків, ялинок, сніжинок. Прикрасити квиточки можна наклейками, які мають новорічну тематику.

Ігри та розваги на святкуванні Нового 2018 року

Організуйте для колег або друзів новорічні ігри та розваги 2018. Наприклад, це можна зробити наступним чином.

Роздайте гостям паперові серветки, з яких потрібно вирізати фігурку Діда Мороза або сніжинку. Той, чия фігурка виявиться найкращою, отримає приз.

Прикріпіть до стіни два чистих аркуші ватману. Виберіть з числа гостей двох осіб, зав’яжіть їм очі, вручіть фломастери. Дайте завдання намалювати символ наступаючого року – собаку – чи Снігуроньку. Кращому художнику вручіть приз.

Ігри та розваги на новорічному святі 2018 допоможуть вам провести його яскраво і весело. Вони можуть бути наступними.

За сигналом ведучого три-чотири пари під музику годують одне одного морозивом, причому роблять це із зав’язаними очима. Перемагає пара, яка швидше і акуратніше виконала завдання.

Кілька людей візьмуть участь у наступному конкурсі. Вони танцюють, а коли музика змовкає, їм потрібно зайняти наявні стільці. Ті, кому не вистачить місця, вибувають з конкурсу.

Лотерея на Новий рік 2018

Можна провести новорічну лотерею для колег з гумористичними подарунками: це може бути комплімент від шефа, частівка від головного інженера або приз у вигляді кількох вільних годин для походу по магазинах.

Друзів порадують призи у вигляді компліменту від сусідки, виконана в їх честь пісня або танець.

Можна провести лотерею на святкуванні Нового 2018 року, влаштувавши веселу гру. У ній візьмуть участь кілька осіб.

Їм зав’язують очі, потім кілька разів повертають навколо своєї осі. Після цього вони повинні піти туди, де стоїть ялинка, і зняти з неї лотерейний квиток із завданням.

Чим смішніше завдання, тим буде цікавіше. Наприклад, гостям потрібно буде заспівати частівку, танцювати твіст, станцювати навприсядки, поворушити носом, пройтися, як півні, стрибнути, як жаби, протрубити, як слони і т. п.

Учасники лотереї отримають невеликі прикольні призи, які можна вручити, супроводжуючи це такого роду жартами:

  • Відшукати допоможе скарб цей суперагрегат (дитячий лопатка).
  • Хочеш модну зачіску? Ось для цього гребінець.
  • Вечорами ти не нудьгуй, ми всі прийдемо до тебе на чай (пачка чаю).
  • Щоб здоров’я зберегти, вітаміни треба пити (аскорбінка).

Ці веселі новорічні ігри та розваги 2018 допоможуть створити невимушену атмосферу на святі, яке запам’ятається гостям надовго.