Крім приготувань весілля, наречену також займає інше питання. Це останній її вільний кутеж з подружками, а значить, на ньому необхідно добре повеселитися, але як провести дівич-вечір?

Про класичних варіаціях дівич ви всі вже знаєте, тому цікавіше буде дізнатися про цікаві і навіть трохи нестандартних ідеях його проведення.

Чи варта гра свічок?

Перш, ніж вибирати місце і час, подумайте, чи дійсно ви хочете провести дівич-вечір перед весіллям.

Ви повинні повністю віддавати собі звіт в тому, що в колі подружок, проводжають наречену «добрий шлях», неодмінно будуть підніматися «брудні теми».

Вони можуть стосуватися як ваших особистих відносин з майбутнім чоловіком, так і просто формального образи всіх чоловіків на землі.

Але неприємні казуси можуть відбутися лише в тому випадку, якщо подруги є недостатньо близькими і позитивно налаштованими у вашому відношенні людьми.

Якщо ж ви впевнені в кожній своїй гості і в собі, свято не переросте в негатив.

Де провести веселий дівич-вечір?

Місця, де провести дівич-вечір:

  • Вкрай зручно, якщо у майбутніх подружжя є своя квартира. В такому випадку можна тимчасово відправити нареченого до батьків і відзначити дівич-вечір у майбутньому сімейному гніздечку.
  • Якщо вільної квартири немає, ви можете взяти в оренду заміський будиночок. Тихий, спокійний і красивий пейзаж допоможе зловити потрібну нотку і душевно провести час.
  • У літній час дівич-вечір можна перенести до моря, орендувавши курортний будиночок. Однак вибирайте бази відпочинку, розташовані недалеко від міста. В іншому випадку висока ймовірність того, що не всі подруги зможуть викроїти час на тривалу поїздку.
  • Як показує практика, найбільш веселі дівочі проходять в караоке. Якщо ви не соромитеся співати, танцювати і шумно веселитися в колі подруг, вам варто розглянути цей варіант.
  • Дівич-вечір в однієї з подруг теж не поганий варіант. Якщо вона живе одна і не проти поселити галасливу компанію, чому б не скористатися нагодою. Так само можна встояти дівич-вечір в сауні.
  • Якщо грошей на дівич-вечір не вистачає (а адже перед весіллям найчастіше всі фінанси йдуть на підготовку торжества), просто сходіть з подругами в кафе, а після побродите по нічному місту з пляшкою хорошого шампанського. Нехай це буде останній зустрінутий з подругами світанок статус незаміжньої жінки.

Ідеї страв перед весіллям

Враховуйте, що на дівочій вечірці будуть алкогольні напої. Тому подруг необхідно добре нагодувати. Краще всього, якщо в меню буде гаряче блюдо, кілька салатів і закуски. При цьому постарайтеся проявити фантазію.

Наприклад торт у вигляді оголеного чоловічого торсу стане пікантним моментом дівич-вечора. Подібні жарти будуть дуже доречні і змусять дівчат посміхатися від душі.

Навіть лід для напоїв можна заморозити в цікавих формах.

Всі салати повинні бути красиво оформлені, адже це чисто жіночий вечір, а дівчатка люблять, щоб все було красиво.

Багато хто з ваших подруг можуть стежити за фігурою, тому віддайте перевагу не жирним і не калорійних страв.

Під час активних ігор знадобляться підноси з маленькими тарталетками, якими буде зручно перекушувати в ході розваг.

Ну і звичайно класика жанру – полуниця з вершками. Без неї не обходиться практично не один вечір, та й навіщо відмовлятися від цього вишуканого пригощання.

Як провести веселий дівич-вечір не нудьгуючи?

Якщо ви не знаєте як провести дівич-вечір весело, то дружня атмосфера, і випитий алкоголь будуть сприяти тому, щоб почати які-небудь гри.

Однак більшу частину часу ви все-таки проведете за бесідами. Так чому б не поєднати?

  • В антураж дівич прекрасно впишуться такі прості ігри як «фанти», «крокодил» і «вгадай за описом». А щоб внести завзяту нотку у дитячі розваги, загадуйте пікантні слова та об’єкти.
  • Ритуали прощання з дівочим прізвищем, дівуванням загалом, прощання з безтурботною юністю і відповідальністю за матеріальний добробут. Всі ці проводи можна перетворити у веселі ігри. Як варіант, написати дівоче прізвище вершки на торті і з’їсти його разом з подружками. Або запустити в небо китайські ліхтарики, попередньо написавши на них «прощай дівування». Ви можете законсервувати дитинство в банку, красиво прикрасити і віддати нареченій на пам’ять.
  • Ігри питання з розряду «опиши найкраще в нареченій» можна трохи змінити, підготувавши комічні питання. Або ставити присутнім лише частину питання, а після відповіді оголосити повну формулювання і разом посміятися.

Якщо наречений не відпускає на дівич-вечір

Ваша друга половинка ревнує або не любить ваших подруг? Постарайтеся спокійно все обговорити.

Надайте йому можливість разом з вами вибрати час і місце, меню алкогольних напоїв і тривалість проведення посиденьок.

Так майбутній чоловік не тільки стане почувати себе спокійніше і впевненіше, але і почне вживатися в роль глави сім’ї.