Як провести корпоратив на Новий рік Собаки 2018

Пропонуємо вам можливий варіант проведення корпоративного святкування 2018 Нового року Собаки, що включає веселі ігри та конкурси. В якості ведучих свята виступають Дід Мороз, Снігуронька і символ наступаючого року – Жовта собака.

Сценарій для корпоративу на Новий рік Собаки 2018

Дід Мороз:
-Вечір добрий, панове! Настав довгоочікуваний і урочистий момент: зустріч Нового року.

Снігуронька:
– Ми раді повідомити вам, що сьогодні відбулася зустріч заступника старого року – Півня – і господині нового року – Собаки. В урочистій обстановці пройшла передача символу влади і прав правління. Інавгурація покровительки 2018 року відбудеться в ніч з 31 грудня 2017 року на 1 січня 2018 року.

Дід Мороз:
– Яким буде наступний рік – рік Жовтого земляного собаки? Вдача у неї, прямо скажемо, непростий. З одного боку, їй притаманні чесність, благородство, дружелюбність і завзятість у досягненні поставлених цілей. Інші ж її якості роблять Собаку не самим передбачуваним знаком. Проте, як завжди, багато чого залежить від нас з вами.

Собака:
– Можу вас запевнити, що я дуже працелюбна, тому весь рік пройде у плідній роботі, яка принесе багатьом непоганий прибуток. Символ Землі додає мені як покровительці 2018 року грунтовності. А яскравий жовтий колір дарує мудрість. Астрологи в один голос твердять, що наступний рік буде набагато краще попередніх років.

Далі корпоративне свято, присвячений зустрічі Нового року Собаки 2018 продовжиться тим, що провідні прочитають побажання гостям.

– Собака зайвого не просить
І не таїть в душі образ,
Собака вас в біді не кине,
Вона врятує і захистить.
Вам від душі бажаю я:
Нехай будуть вірними друзі!

– Собака – це вірний сторож:
Справно стереже гараж,
Оберігає дім і сад,
Не вимагаючи великих нагород.
З нею ми відпочиваємо душею,
Адже дзвінкий гавкіт злякав біду…
Бажаємо щастя і спокою
У собачому ласкавому році!

Потім за сценарієм новорічного корпоративу на 2018 рік Жовтої Собаки ведучі проведуть серед гостей веселу вікторину. Її учасникам потрібно буде відповісти на питання:

– Чим захоплювався Кулька з мультфільму про Простоквашино?
а) риболовлею, б) спиртними напоями, в) фотополюванням (правильна відповідь – в).

– Які собаки першими полетіли в космос?
а) Білка і Стрілка, б) Бобік і Барбос, в) Пальма і Фінік (правильна відповідь – а).

– Як звали собаку Мальвіни з казки «Пригоди Буратіно»?
а) Поліграф Поліграфович, б) Кулька, в) Артемон (правильна відповідь – в).

Далі на святкування приходу 2018 Нового року Жовтої Собаки слово візьме Снігуронька:
– Собака – це одне з самих перших одомашнених тварин. Її дикого предка люди приручили кілька тисяч років тому. Мабуть, це був вовк або його менший родич – шакал.

Дід Мороз:
– Зараз відомо близько 400 порід собак. Їх поділяють на службових, мисливських і декоративних. Собаки допомагають людям, служачи в поліції, на митниці, в армії, на кордоні, допомагаючи знайти постраждалих людей після стихійних лих і катастроф. А ще є пастуші собаки, їздові собаки-поводирі. Собаки навіть у космосі побували!

Жовта земляний собака:
– Дорогі гості, ви чудово впоралися з попередніми завданнями. А тепер прошу відповісти на наступні питання:

  • Назва який собачої породи буквально перекладається з англійської як «собака»? (Дог).
  • Яка порода собак отримала назву від назви європейської країни? Спаніель – від Іспанії).
  • Назву породи перекладається з англійської як «бича собака»? (Бульдог).
  • Яка порода собак називається так само, як острів, що належить Канаді? (Ньюфаундленд).
  • Назву породи означає в перекладі «смачно-смачно»? (Чау-чау. Цю породу собак у колишні часи розводили в Китаї в гастрономічних цілях).

Сценарій проведення корпоративу на Новий 2018 рік Жовтої Собаки може містити повідомлення про цікавих фактів з життя цих чудових тварин. Ведучі можуть розповісти гостям свята про наступне:

– Чи знаєте ви, що в Греції у новорічну ніч ні в якому разі не можна впускати в будинок чорну собаку? А білих собак спеціально приводять в будинок, щоб життя у домочадців була благополучною.

– Найвища собака, що стоїть на задніх лапах, досягає зростання 2 метрів 20 сантиметрів. Це німецький дог. А зростання самого маленького пса – чихуахуа – складає трохи більше 10 див.

– Собак недарма називають братами нашими меншими. Адже гени у собак і людей мають загальне на 97% будова. А 45% собак навіть спить на хазяйських ліжках.

– Середньостатистична собака може розуміти до 250 слів, рахувати до 5 і навіть виконувати нескладні математичні операції. Мислення цих тварин приблизно відповідає рівню сприйняття дворічних дітей.

– Собаки можуть їздити на автомобілях! Такий експеримент поставило новозеландське товариство захисту прав тварин. В результаті троє собак навчилися їздити по прямій на автомобілі і навіть повертати.

Корпоративний свято на Новий рік Собаки за сценарієм продовжать веселі ігри, конкурси, які повинні чергуватися з музикою, щоб у гостей була можливість потанцювати та поспілкуватися.

Природно, потрапити на всіх вийде – у різних людей різні смакові пристрасті. Тому варто заздалегідь підібрати музичні композиції, які виконуються частіше за інших.

Для участі у грі «Собачий хвіст» гості шикуються один за одним, і кожен кладе руки на плечі стоїть попереду учасника. Людина, що стоїть попереду – це «мордочка» собаки, що стоїть останнім – «хвостик».

Після того, як Снігуронька вимовляє слово «хвіст», цей учасник починає наздоганяти «мордочку», яка, в свою чергу, намагається втекти. У цей час «тулуб» собаки не повинна розвалитися.

Можна провести пісенний конкурс. Учасникам потрібно буде перерахувати пісні, в яких йдеться про собак, наприклад: «Собака буває кусючою», «Пропала собака», «Люссьє», «Не дражніть собак», «Людина собаці друг», «Пісня про собаку» з фільму «Пригоди Електроніка» та ін

Сценарій Нового року Собаки 2018 для проведення корпоративу також може включати веселу лотерею.

Заздалегідь придбайте для неї недорогі прикольні подарунки. Це можуть бути сувеніри або іграшки у вигляді собак різних порід, собачі нашийники, м’ячики або миски для корму. В один мішок складіть подарунки, а у другій – квитки з номерами, яким відповідає кожен презент. Кожен з учасників буде витягувати з капелюха листочок з номером і отримувати свій приз.

А завершить новорічне корпоративне захід, приурочений до наступаючого 2018 році Жовтої Собаки танцювальна програма.