Весілля – це величезне щастя як для нареченого з нареченою, так і для їх родичів, адже подача заяви в ЗАГС і відповідно нові шлюб і сім’я завжди всім приносить багато радості. Але часто всі позитивні емоції, що супроводжують цей чудовий день, трохи гаснуть через бюрократичну процедуру реєстрації шлюбу. Все псують формальності при розпису, величезна кількість людей, вітчизняний ЗАГС, який часто залишає бажати кращого, похмурі реєстратори і багато іншого. Але останнім часом, щоб уникнути всіх цих неприємних моментів, молодята обирають інший різновид красивого весілля — виїзна реєстрація шлюбу.

Таке укладення шлюбу ідеально підійде, якщо ви хочете, щоб:

 • на вашій церемонії одруження були присутні всі ваші друзі і родичі;
 • ви самі змогли обрати час і місце вашої церемонії;
 • атмосфера на заході була лише така, яку ви хотіли;
 • ваше укладення шлюбу запам’яталося вам та вашим гостям на все життя;
 • ваше весілля була барвистою і яскравою, а не похмурою і нудною, якими зазвичай бувають реєстрації в Загсі;
 • важливість і урочистість вашої церемонії не загубилися серед інших наречених, поспіху, плутанини і суєти;
 • подача заяви та святковий день одруження пройшли без зайвих черг, які часто бувають в Загсі.

Тільки укладення шлюбу в неформальній середовищі допоможе вам втілити всі свої мрії та бажання в момент розпису, провівши весільну церемонію місці, яке ви любите. Виїзна реєстрація шлюбу дозволяє вимовити, висловити подяку батькам і дозволити гостям надивитись на вас без зайвого поспіху. Адже саме такі моменти роблять процес шлюбного торжества особливим і інтимним.

Види реєстрації

Існує постановочна і офіційна виїзна реєстрація шлюбу. Їх відмінність у тому, що офіційна виїзна реєстрація шлюбу здійснюється на різних площах історичного значення або у спеціальних культурних установах . А ось постановочна реєстрація на перший погляд проводиться як звичайна реєстрація. Ви, дотримуючись порядок подачі заяви в ЗАГС, у встановлений реєстратором день приходьте, без усіх урочистих моментів тільки розписуєтеся. А вже в обраний вами день повністю організовуєте ваше весілля.

Для того, щоб відбулася ваша урочиста реєстрація шлюбу, потрібно дотримуватися порядок подачі заяви в ЗАГС. При процесі подачі заяви з собою потрібно всього лише взяти паспорт і квитанцію про сплату держмита. Тоді вам дадуть можливість заповнити бланк і вибрати дату розпису, яка згідно з порядком опрацювання заяв повинна бути не раніше, ніж через 5 тижнів від дня подання заяви. Далі в обов’язковому порядку ви приходите в цей день в ЗАГС і отримуєте своє свідоцтво про укладення шлюбу.

Організація свята

Після залагодження всіх формальностей з заявою, ви можете зі спокійною душею приступати до організації та відзначення самого торжества. Дизайнери і декоратори можуть запропонувати вам безліч варіантів із приводу оформлення місця для вашої весільної церемонії. Укладення шлюбу не в Загсі дозволить вам організувати абсолютно все, що вам подобається: від класичних арок до снігових альтанок або інших незвичайних речей. Сценарій вашого весілля буде підібраний спеціально для вас, а музичний супровід буде містити в собі тільки ваші бажані пісні. Також можливо додати ліричні моменти або задіяти маленьких гостей, щоб додати оригінальності вашій церемонії.

Починати організацію завжди потрібно з вибору місця проведення торжества. Не варто обмежуватися банальними полянами близько ресторанів. В наш час церемонію одруження можна провести і на березі моря чи озера, і в лісі, і навіть на дахах будинків. Також можливо узаконити свої стосунки в приміщенні стародавнього замку або на чудовому теплоході. Щоб день одруження запам’ятався молодим на довго і був переповнений позитивними емоціями та адреналіном, можна провести реєстрацію на борту вертольота і після цього наречений і наречена стрибнуть з парашутом. Чим оригінальніше вибране місце, тим весілля буде яскравіше і цікавіше.

Наступним кроком в організації буде стиль оформлення місця весільної церемонії. Для того, щоб все пройшло на вищому рівні, краще всього найняти людину, яка в цьому розбирається. Він допоможе вам з вибором стилю, і з купівлею всіх речей для декорування за низькою ціною. За основу весілля можна брати абсолютно все: від ваших улюблених книг або фільмів до улюбленого кольору або гри. Можна провести процес одруження в спортивному клубі. Відповідно стиль буде теж спортивним. Або якщо ваше весілля буде проходити на березі моря або затоки, то доречним буде морський стиль. Для оформлення можна використовувати черепашки, морські зірки або торт із зображенням хвиль. Усі ці елементи прекрасно доповнять загальний стиль весілля.

Щоб молоді і гості весілля цілком поринули в атмосферу обраного стилю, слід звернути особливу увагу на музичний супровід.

Воно повинно підкреслювати і доповнювати загальний стиль і настрій весільного торжества. Але при бажанні вона може і утворювати контраст, але такий прийом варто використовувати дуже обережно і продумано, щоб захід не «розвалилося». Правильно підібране музичне супроводження створить незабутню атмосферу і допоможе розслабитися і насолодитися дією.

При організації всіх моментів весільної церемонії не варто забувати про своїх гостей. Обираючи тематику, думайте про те, чи буде вона для них цікавою та зручною. Приміром, байкерське весілля тематика з пивної вечіркою як з головною дією може не бути до душі деяким вашим родичам. Щоб креативність дії була повністю оцінена усіма гостями, не забудьте попередити їх про обраному стилі. Продумайте абсолютно всі моменти вашого весілля. Якщо ви маєте намір зустріти світанок на пустельному березі, потурбуйтеся про підходящої до цього одязі та інвентарі.

При складанні сценарію і порядку його проведення намагайтеся максимально близько дотримуватися обраної тематики весілля. Конкурси та звичаї вибирайте такі, щоб були задіяні по можливості всі ваші гості. Отже, ваша церемонія стане оригінальною, цікавою і індивідуальної, а підібраний стиль зможе розкритися повною мірою.

Переваги виїзної реєстрації

Таким чином, виїзна реєстрація шлюбу має такі переваги:

 • Святкування весілля в будь-який зручний для вас час, так як ви не прив’язані до певної дати і місця.
 • Територію для реєстрації ви зможете оформити у відповідності зі своїми смаками та уявленнями про даної церемонії.
 • Сценарій організації та проведення весільного торжества ви зможете скласти самостійно, включивши в нього тільки ті обряди і звичаї, які вам до душі.
 • Ви отримаєте можливість трохи перенести час святкування у випадку, якщо хтось з гостей не встигає на торжество.
 • У вас не буде ніякої залежності від інших молодят, як часто може під час подачі заяви та реєстрації шлюбу з походом в ЗАГС.
 • На своє свято ви зможете покликати таку кількість гостей, що тільки побажаєте.
 • Якщо виїзна реєстрація відбувається в ресторані, в якому планується святкування або на природі, де ви зможете відразу ж організувати весільну фотосесію, ви зможете заощадити на транспорті
 • Мабуть, єдиним недоліком виїзної реєстрації є її висока ціна. Але плюсів проведення шлюбної церемонії в такому варіанті набагато більше. Тому не варто економити на самому радісному дні вашого життя і тоді ваше весілля запам’ятається вам і вашим гостям на довгі роки.

  Як це може бути у вас