Як проходять партнерські пологи?

Як проходять партнерські пологи?Перш, ніж малюк з’явиться на світ, майбутнім мамі і татові потрібно відповідально підійти до питання самих пологів. На щастя, сучасні умови дозволяють бути присутнім чоловікові, або іншим близьким людям, в цей хвилюючий момент.

Всіх майбутніх батьків цікавить, якої статі буде у дитини це досить просто дізнатися за китайським місячним календарем, який можна подивитися тут.

Партнерські пологи користуються все більшою популярністю. Але потрібно враховувати, що і цей варіант має кілька важливих нюансів і визначень. Якщо процес народження дитини передбачає оперативне втручання, то майбутній батько повинен чекати, коли йому принесуть малюка, у сусідній палаті. Саме тато першим побачить свою крихітку і відчує його тепло на своїх грудях!Як проходять партнерські пологи?

Далеко не всі чоловіки бажають перебувати безпосередньо в самому пологовому залі. Але вони всіляко допомагають дружині своєю присутністю в передпологовій палаті. Звичайно, назвати це справжніми партнерськими пологами можна з натяжкою. Але бажання підтримати хоч якось, само по собі похвально.

Рішення народжувати разом подружжя повинні обговорити і прийняти обопільно!

Все пройде чудово, коли чоловік по-справжньому буде готовий до цієї події. Він повинен мати хоча б найменше уявлення про те, як відбувається весь процес, від початку до кінця. Дуже добре, якщо партнер прочитає кілька статей на тему спільних пологів, відвідає навчальні лекції, або подивиться спеціальний навчальний фільм.Як проходять партнерські пологи?

Крім колосальної моральної підтримки, чоловік, правильними діями, може допомагати під час переймів. Легкий масаж попереку та інші фізичні вправи здатні дещо зменшити біль породіллі.

Головне, щоб чоловік був впевнений у своїх діях, сам не піддавався хвилюванню і паніці. Жінка повинна відчувати виключно його допомогу і підтримку! В іншому випадку, присутність коханої людини на пологах може тільки нашкодити.