Люди часто задаються питанням складання дивана — як же провести зазначений процес, щоб обійтися без поломок і пошкоджень системи? Про це і йтиметься в цій статті.

Інструкція по розбору дивана-книжки

Зміст статті

  • Інструкція по розбору дивана-книжки
  • Особливості розбору дивана єврокнижка для перевезення
    • Які інструменти знадобляться
    • Принцип розбирання

Як розібрати диван книжку? Для початку необхідно зрозуміти, з чого складається конструкція. У неї входять:

  • Саме спальне місце, складається з розібраної спинки і сидіння;
  • Підлокітники, які знаходяться по кожній бічній стороні. Однак у деяких варіантах вони можуть бути відсутніми;
  • І всі решта додатково елементи, що забезпечують скріплення споруди.

Отже, першим ділом потрібно укласти виріб на спинку, попередньо піднявши одну його частину нагору. На цьому етапі можна буде помітити гайки та інші деталі, які слід відкрутити. Для цього вам може знадобитися ключ.

Після чого сидіння знімається. Далі відкріплюються підлокітники, щоб дістатися до таких елементів. З’являється можливість від’єднати інші кріплення від спинки. І, в принципі, на цьому весь процес закінчується: всі деталі откреплены.

Тепер ви можете спокійно проносити виріб з великими габаритами в приміщення через будь-які двері, і коридори.

УВАГА! Якщо ви переїжджаєте, то слід обмотати всі деталі скотчем, щоб у момент вантаження в автомобіль не виникли труднощі. Таким чином, ви уникнете можливу появу дефектів на обшивці і механізмах конструкції.

Особливості розбору дивана єврокнижка для перевезення

Як розібрати диван єврокнижка для перевезення? Єврокнижка — різновид сидіння, яке оснащене опорами на колесах, що забезпечує пересування вперед, коли спинка фіксується на вільну частину. Крім цього, можна відзначити наявність величезної поверхні не тільки для відпочинку і сну, але і для зберігання різних речей — ящики. Туди зазвичай кладуть білизна для ліжку.

Така модель вважається вдосконаленої, так як забезпечується максимальну зручність при експлуатації. Принцип роботи елементарний: задня частина, то і є сама спальне місце, буквально викочується з-під верхньої — сидіння — завдяки спеціальному механізму.

Які інструменти знадобляться

Так як процес досить простий, то і інструментів багато не потрібно. Потрібен буде лише гайковий ключ, який знайдеться в будинку практично у кожної людини.

Принцип розбирання

Справа в тому, що на окремі елементи всю систему розібрати неможливо. У ваших силах буде тільки зняти бічну і рухому нижню частину. Так як при виготовленні виробники зробили сидіння невід’ємною частиною зі спинкою, транспортування в даному випадку може викликати труднощі.

Дві названі деталі становлять єдиний блок, який збирається в одне ціле. Саме тому доведеться переносити споруда по частинах. Бувають ситуації, коли всі кріплення знаходяться під чохлом дивана. Тоді варто застосовувати спеціальні інструменти.

ВАЖЛИВО! Якщо ви все ж сумніваєтеся у своїх можливостях, то краще всього скористатися послугами спеціальних майстрів, які займаються представленим справою професійно. Але може бути і так, що гідних фахівців у вашому місті не знайдеться. Тоді не варто хвилюватися і найкраще обмотати всі споруда стрейч-плівкою, і перевезти його самостійно, не розбираючи. В цьому немає нічого страшного, головне — робити все акуратно і дбайливо.