Як розібрати крісло комп’ютерне: як розібрати спинку комп’ютерного крісла порядок дій

Ніхто не застрахований від різних поломок своєї меблів. Щоразу купувати новий пристрій — дорогий варіант. Тому в цій статті розглянемо, як можна перетворити з старого крісла у зовсім нове, при цьому не використовуючи великих витрат і труднощів.

Як розібрати крісло компютерне: як розібрати спинку компютерного крісла порядок дій

Як розібрати крісло комп’ютерне — порядок дій

Зміст статті

 • Як розібрати крісло комп’ютерне — порядок дій
  • Як розібрати спинку
 • З якими складнощами ви можете зіткнутися

Є кілька, так званих джерел поломки комп’ютерного крісла. Відповідно, до кожної з них слід застосовувати окремі методи усунення. Найбільш поширеною поломкою вважається газліфт. Для її ліквідації потрібно провести заміну. Щоб це зробити, слід озброїтися наступними інструментами:

 • Шуруповерт.
 • Молоток.
 • Мастило.
 • Плоскогубці.
 • Болт.

Після приготування можна приступати до основної частини. Дотримуючись подальших інструкцій у поданій послідовності, ви з легкістю зможете відновити споруду:

 • Як розібрати крісло компютерне: як розібрати спинку компютерного крісла порядок дійНасамперед варто зняти колеса. Після чого можна знімати спинку, відкручуючи всі кріплення. На цьому етапі не варто забувати про підлокітники — їх теж треба відсторонити від основної частини.
 • Потім слід стягнути сидіння за рахунок відкручування гвинтів на нижній частині. Після описаних маніпуляцій ви зможете відсунути захисний кожух. Це допоможе вам виявити газліфт. Його доведеться вибити з допомогою молотка. Може статися так, що процес буде йти туго, для цього варто використовувати технічну мастило і продовжити виконання початкових дій.
 • Що стосується хрестовини, так це виконання схожих кроків. Однак головною відмінністю є застосування плоскогубців. Сам процес представляється з собою акуратно постукування деталей.

УВАГА! Слідкуйте за тим, щоб газова камера була незайманою (вона перебуватиме в центрі конструкції). Також можна застосувати змазку для полегшення в роботі.

 • На завершення треба буде зібрати всі споруда назад. То і є прикручування сидіння на вихідне місце розташування, збір хрестовини, попередня установка коліс і оновлення газліфта через відповідне заглиблення. Після чого необхідно надіти кожух і прикріпити повністю сидіння.

Як розібрати спинку

Як розібрати крісло компютерне: як розібрати спинку компютерного крісла порядок дійБільшість людей часто задається питанням, який полягає в знятті задній частині споруди. Частіше за все це треба для перетяжки основи. Для цього не треба розбирати конструкцію повністю. Досить буде розібрати необхідні окремі деталі. Єдине, що можна згадати, так це можлива різниця в кріпленні кожної моделі. Однак, як помітно, принцип у всіх більш-менш схожий. Від’єднати у спинку крісла — нескладний процес. Потрібно всього лише озброїтися власними силами і відкрутити деталь на задній частині, після чого елемент з легкістю можна буде нахилити від себе. Тепер є можливість зняти кожух і замінити його на свіже, попередньо відкріпивши засувки акуратними рухами.

З якими складнощами ви можете зіткнутися

Перед роботою слід розуміти, з якими труднощами ви можете зустрітися. В такий список входять наступні моменти:

 • Як розібрати крісло компютерне: як розібрати спинку компютерного крісла порядок дійПри тривалій експлуатації деталі можуть з’єднатися один з одним таким чином, що відокремити їх буде важко. Щоб запобігти таке явище, рекомендується використовувати спеціальну змазку і електричні прилади.
 • Так як в конструкції є дрібні складові, за ними слід ретельно стежити. Для цього бажано покликати помічника, який буде виконувати таку функцію.
 • З-за якоїсь складності пристрою, розбір може бути скрутним. Тому не виключення, що знадобляться додаткові інструменти. При їх використанні не варто забувати про техніку безпеки. Всі дії треба виконувати максимально точно і акуратно.