Як розібрати ліжко: основа, каркас, дитяче виріб

Кожному з нас потрібно знати основи правильного розбирання і складання ліжку у власній квартирі. Розібрати дитячу або ліжко для дорослих може знадобитися несподівано. Причинами можуть стати перестановка меблів, переїзд в нову квартиру або будинок, заміна старих меблів на нову.

Конструкція за габаритами може бути різною. У цій статті буде розказано про те, як правильно розібрати і зібрати виріб.

Як розібрати ліжко? При самостійному розв’язуванні слід меблі встановити в горизонтальному положенні. Якщо при покупці залишилася інструкція, то при розборі можна користуватися їй. Самостійно виконати розбір меблів одній людині буде важко. Одним з важливих моментів є правильний підбір гайкових ключів.

Як розібрати підстава ліжка

Зміст статті

  • Як розібрати підстава ліжка
  • Розбір каркаса
  • Як розібрати дитяче ліжко

Як розібрати ліжко: основа, каркас, дитяче вирібРозбирати ліжко завжди слід починати з основи і тільки потім переходити до зняття каркаса. Для доступу до основи з неї потрібно постільна білизна, матрац і подушки. Для розбору підстави дерев’яному ліжку буде потрібно спеціальний ключ для викручування шурупів і саморізів.

Далі потрібно від’єднати бічні планки. Робити це потрібно обережно. Зробити це можна легким постукуванням. У завершенні ламелі дістаються і забираються. Тепер можна приступати до розбору каркаса.

Розбір каркаса

Як розібрати ліжко: основа, каркас, дитяче вирібУ багатьох ліжок встановлені підсилюють планки на каркасі. Саморізи на них викручуються викруткою. Одночасно з планками від’єднується опорний куточок, на якому лежало основу.

На каркасі потрібно відкрутити всі саморізи на металевих кутиках. Далі слід відкрутити бічні стінки і спинки. Після їх розбору знімаються залишилися дрібні деталі, центральна панель.

Як розібрати дитяче ліжко

Як розібрати ліжко: основа, каркас, дитяче вирібНайлегше розібрати ліжко у формі манежу. Модель купують для дитини. Збірка і розбирання манежу не займає багато часу.

Для швидкого розбору дитячого манежу знадобиться гайковий і меблевий ключ потрібного діаметру. Спочатку потрібно від’єднати основу з ящиками після цього убираються бічні панелі і спинки. Далі від’єднуються кріплення основи під матрац і довгі боковини.

Розібрати ліжко, незалежно від моделі, зможе кожен чоловіки. Одне з головних правил при розборі дитячих меблів: категорично не можна поспішати. При поспіху можна пошкодити дерев’яне покриття.

Краще всього здійснювати розбір відповідно до інструкції, що додається при покупці інструкції. Якщо виникли проблеми і самостійно не вдається розібрати ліжко, рекомендуємо вам звернутися до фахівців.