У більшості людей в своєму будинку коштує цей пристрій. Його наявність вважається досить важливим, оскільки завдяки йому можна розслабитися, відпочити після робочого дня, подивитися фільми або ж поспати. Однак, щоб всі взаємодії з ним відбувалися максимально сприятливо, до його покупки варто поставитися з серйозною боку. Необхідно не тільки знати достоїнства і недоліки в експлуатації, але і розуміти, як працює весь механізм. Про це й буде розказано далі.

Як розкладається диван дельфін

Зміст статті

 • Як розкладається диван дельфін
 • Переваги та недоліки моделі дивану
 • Як вибрати диван дельфін

За зовнішнім споконвічного вигляду конструкція нічим не відрізняється від інших. Але, на відміну від деяких моделей, м’які меблі гранично проста в процесі трансформації: як в положення «ліжко», так і назад дії здійснюються практично одним рухом.

Вам всього лише потрібно для початку зняти подушки, які складаються на поверхні, а далі намацати і витягнути ремені-ручки. Такі петлі спеціально призначені для названого використання і знаходяться в залежності від виробника. Нижню частину необхідно покотити на себе вгору: це буде відбуватися за рахунок дерев’яних направляючих.

Не варто турбуватися, що предмет спочатку буде фігурувати в похилому вигляді, так як потім він придбає горизонтальне положення, а його рівень досягне іншого подушки. Після упору в нерухомий ділянку, диван стане широким простором, який відрізняється від інших подібних механізмів стійкістю від стресових ситуацій. Щоб зробити зворотні махінації, потрібно тягнути за ті ж ремінці до того моменту, поки нижня частина не провалиться під верхню. Для завершення трансформації слід засунути до повного притиснення.

Переваги та недоліки моделі дивану

Для початку розберемося, з якими плюсами ви можете зіткнутися при використанні агрегату:

 • Як вже було згадано вище — це висока надійність.
 • Крім цього, не варто забувати про максимальну простоту конструкції. Для розкладання будуть потрібні мінімальні зусилля.
 • Широка і комфортна зона. На ньому можливе розміщення від двох або більше осіб.
 • Бюджетний варіант. Завдяки спрощеному процесу, споруда має невисоку собівартість.

Що стосується мінусів, властивих даним зразком, так це:

 • З-за ковзають по підлозі роликів, є ймовірність пошкодження поверхонь. При місцезнаходження на килимі, розсовування відбуватиметься з труднощами.
 • Під самою конструкцією немає місця для спальних речей.
 • Для деяких людей, яким не подобається високі спальні місця, може послужити неприємністю факт, що «дельфін» як раз з цієї категорії.
 • Іноді можлива різниця у висоті між рухомий і нерухомій частині.

УВАГА! Багато дефекти з вище представлених можна запросто ліквідувати. Наприклад, щоб не дряпався підлогу, рекомендується провести заміну роликів. Щоб уникнути різниці височини бажано ретельно переглядати агрегат до його придбання в магазині. В іншому випадку, до цього дефекту можна звикнути за невелику кількість часу використання.

Як вибрати диван дельфін

Щоб зробити доцільний вибір, попередньо потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • Щоб гарантувати надійність, найкраще спиратися на відомі бренди, якість виробництва яких перевірено багатьма людьми і часом.
 • Якість зборки. Не менш важливий аспект, оскільки від нього буде залежати термін служби. Для забезпечення довговічного предмета, потрібно переглянути всі можливі шви і перекоси. При щонайменшому сумніві не варто зациклювати увагу на продукції.
 • Зручність. Перед покупкою перевірте пристрій. Істотно, щоб ви відчували себе максимально комфортно.