Хороший диван в будинку неодмінно необхідний. Він виконує декілька функцій – служить місцем денного відпочинку і проведення часу біля телевізора усіх членів родини, а ще, як спальне місце в нічний час, замінюючи ліжко. В умовах нестачі житлової площі, коли вітальня і спальня – одне простір, покупка такої меблів буде ідеальним рішенням проблеми економії місця. У складеному вигляді, модель з розкладним механізмом тік-так, займає меншу територію, ніж ліжко. Наприклад, 2-місцева модель, виглядає компактно в невеликій кімнаті, а в розкладеному стані, буде вдалою альтернативою повноцінного спального ложі.

Що таке диван тік-так

Зміст статті

 • Що таке диван тік-так
 • Особливості трансформації механізму

Якщо меблі, піддається щоденної трансформації, ще одним вирішальним фактором, що визначає, на якій моделі зупинити свій вибір, тип розкладки і надійність, простота механізму. Від довжини і форми, залежить тип розкладки. Розглянемо диван з механізмом розкладання тік-так.

Модель дивана тік-так має незаперечні переваги перед іншими аналогами м’яких меблів. Іншими словами, цю модель ще називають пантограф. Цей різновид конструкції виробники стали використовувати порівняно недавно.

ДОВІДКА. При розкладанні механізму він видає характерний звук, схожий на “тік-так”.

Варто відзначити, що міцність, а також легкість трансформації — це основні переваги дивана тік-так.

ДОВІДКА. Такими механізмами зазвичай комплектують великі модульні софи встановлюються в домашніх кінотеатрах, також ними обставляються малогабаритні приміщення, в яких необхідна наявність м’яких меблів.

Особливості трансформації механізму

Розглянемо, як розкладається діван тік-так. Для початку необхідно відзначити, що механізм трансформації гранично простий. Основні етапи розкладання, наступні:

 • Приберіть з меблів, подушки, складені на ній.
 • Підніміть сидіння, плавно висуньте його і поставте на ніжки, виконані з міцного профілю.
 • Перед вами утворилося простір, у нього просто необхідно відкинути задню спинку.
 • Як бачите, механізм працює досить просто і впоратися з його управлінням зможе навіть дитина, якщо конструкція не дуже важка.

  ДОВІДКА. У процесі розкладання конструкції, ніжки не дряпають підлогу і не псують килим.

  Сучасні виробники пропонують широкий асортимент м’яких меблів, в тому числі і з таким типом розкладки. Ви зможете купити диван в дитячу з компактними габаритами або підібрати підходящу модель в зал або офіс.

  ВАЖЛИВО! Перед покупкою уважно вивчіть вага висувного блоку, його кріплення і плавність ходу. Потрібно переконатися в тому, що можливість отримати травму мінімальна.