Одним з найромантичніших святкувань в житті людини вважається день святого Валентина. Він, як відомо, відзначений на календарі 14 лютого, і цю дату хочеться відсвяткувати більш романтичніше. Щоб це торжество ви дуже довго пам’ятали, треба до нього заздалегідь підготуватися. Важливу значимість займає сервірування столу до цього свята. Що ж потрібно зробити для того, щоб сервіровка столу на свято нагадувала справжній вечеря на двох?

Вибираємо місце

Спочатку слід визначити місце для вечері. Місце в громадській їдальні або буфеті вам навряд чи підійде для романтичної вечері, а ось затишне кафе, ресторан або бар з обмеженою кількістю відвідувачів, вам підійде ідеально. Головне, щоб в цьому закладі була відповідна романтична обстановка. Якщо ж ви хочете відзначити свято закоханих в домашній обстановці без сторонніх очей, затишна квартира з приглушеним світлом і запаленими свічками вам навіє романтичну атмосферу. І красиво накритий святковий стіл буде початком вашого святкування.

Якщо ви обрали місцем свого романтичного вечері один із закладів, вам не слід хвилюватися з приводу сервірування столу та іншої атрибутики свята. Все, що вам зроблять в кращому вигляді і в романтичному стилі. Якщо ж ви вирішили будинку накрити святковий стіл, його слід сервірувати червоною або рожевою скатертиною. Такий колір завжди символізує романтику, пристрасть, бажання, і в цей святковий день буде більше, ніж ідеальний. Не любите яскравих забарвлень, тоді накривайте стіл бежевою або прозорою скатертиною. По кутах столу буде гарно, якщо ви приколіть оригінальні банти зі стрічок.

Освітлення

Освітлення має величезне значення в романтичній обстановці. Його краще створити за допомогою мерехтіння свічок, каміна або ж приглушеного світла. Вирішили відзначити свято в світлі мерехтливих свічок? Тоді вам потрібно підібрати красиві і святкові свічки та підсвічники. Немає оригінальних і святкових свічок, можна за допомогою красивого страви з водою і невеликих плавучих свічок в довільному порядку створити цю романтичну обстановку.

Сервіровка

Сервіровка за святковим столом повинна бути витримана в романтичному характері, і важливе значення має посуд. Для свята підійде найкрасивіша посуд, але найкращим варіантом буде дорога порцеляновий або срібна. Якщо такої немає, підбирайте тоді її за своїм смаком і на кілька тон світліше або темніше, ніж ваша скатертина.

Квіти відведено головне місце на кожному святі, тому без них не обійтися і в цей романтичний вечір. Безсумнівно, ваш улюблений чоловік разом з подарунком подарує вам шикарний букет квітів, який і стане декором вашого святкового столу. Також дуже красиво виглядають маленькі вазочки квітів по обидві сторони приладів. Занадто величезні букети не слід ставити на стіл, так як вони вас будуть заступати один від одного.

Страви і напої

На романтичному вечері ніяк не обійтися без спиртних напоїв і краще всього, якщо вони будуть вишуканими і легкі. Для такої події підійдуть шампанське, хороше вино або легкі коктейлі. Спиртні напої повинні бути присутніми на романтичному столі тільки в розумній кількості, і головне дотримуватися норми випитого. Щоб на наступний ранок у всіх подробицях пригадати романтичний вечір, обмежтеся одним келихом, а до вишуканого напою обов’язково подайте улюблені ласощі – шоколад.

Завершувати романтичну сервірування святкового столу мають гарні серветки. Вони можуть бути правильно підібрані по тону скатертини, складені у вигляді трикутника, віяла, квадрата або хитромудрих пірамід.

Надати святкового вечора більшої романтики здатна легка музика. Заздалегідь складіть музичний альбом улюблених композицій і зраджувати її приємному течією, приємній обстановці і один одним.

Сервірування святкового вечері на день закоханих сердець залежить від вашої фантазії і того, настільки ви хочете створити романтичний настрій. Ваші ідеї та фантазії в ваших руках!